Şubemizde “Bina Performansı Modelleme ve Simülasyonları Semineri” Düzenlendi.

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Samsun Şubesi

11 Ekim 2019 tarihinde Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) Samsun Temsilciliği ve Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şube işbirliği ile üyelerimize yönelik “Bina Performansı Modelleme ve Simülasyonları Semineri” düzenlendi.

Seminerde konuşma yapan TTMD Samsun İl Temsilcisi Cem GÜREL “TTMD olarak MMO Samsun Şubemizde siz değerli katılımcılara yönelik düzenlediğimiz seminerlerimize burada bir yenisini daha ekleyeceklerini, “Bina Performansı Modelleme ve Simülasyonları” hakkında Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve IBPSA Türkiye Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Ece KALAYCIOĞLU ÖZDEMİR ve Dr. Neşe GANİÇ SAĞLAM tarafından değerli bilgiler aktarılacağını ve seminerimizin verimli geçmesini dilerim” dedi.

TTMD ve MMO Samsun Şube işbirliği ile düzenlenen seminerde Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve IBPSA Türkiye Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Ece KALAYCIOĞLU ÖZDEMİR ve Dr. Neşe GANİÇ SAĞLAM “Bina performansı simülasyonu nedir?, Kullanım alanları nelerdir?, Faydaları, potansiyeli ve zorlukları nelerdir?” hakkında katılımcılara detaylı bilgi aktarmıştır. 

Seminerin ardından TTMD Samsun İl Temsilcisi Cem GÜREL tarafından Ece KALAYCIOĞLU ÖZDEMİR ve Dr. Neşe GANİÇ SAĞLAM’a vermiş oldukları değerli bilgiler için teşekkür belgesi verilmiştir.