Şubemizde “Isı Pompaları” Semineri Düzenlendi.

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Samsun Şubesi

15 Mart 2019 tarihinde Şubemiz ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Samsun Temsilciliği işbirliği ile MMO Samsun Şube üyelerine yönelik “Isı Pompaları” semineri düzenlendi.

Seminerde açılış konuşması yapan TTMD Samsun Temsilcisi Cem GÜREL “TTMD olarak MMO Samsun Şubemizde siz değerli katılımcılara yönelik düzenlediğimiz seminerlerimize burada bir yenisini daha eklediklerini, MMO Samsun Şubemiz ile birçok çalışmalar yaptıklarını ve Odamız ile birlikte bu tür etkinliklerin devam edeceğini, “Isı Pompaları” hakkında Mak. Müh. Ekim Utkan GEREK tarafından değerli bilgiler aktarılacağını ve seminerimizin verimli geçmesini dilerim” dedi.

MMO Samsun Şube ve TTMD işbirliği ile düzenlenen seminerde Mak. Müh. Ekim Utkan GEREK “Isı Pompaları, kullanım alanları ve güneş enerjisi teknolojileri” hakkında üyelerimize detaylı bilgi aktarmıştır. 

Seminerin ardından TTMD Samsun Temsilcisi Cem GÜREL tarafından Mak. Müh. Ekim Utkan GEREK’e vermiş olduğu değerli bilgiler için teşekkür belgesi verilmiştir.