Şubemizde “Yangın Suyu, İçme Suyu, Kullanım Suyu Depoları Proje ve Uygulama Esasları” Semineri Düzenlendi.

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Samsun Şubesi

22 Kasım 2017 tarihinde Şubemize üyelerimize yönelik “Yangın Suyu, İçme Suyu, Kullanım Suyu Depoları Proje ve Uygulama Esasları” semineri düzenlendi.

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube ve Kayra Modüler Su Depoları ve Isı Sistemleri işbirliği ile Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe çok sayıda Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyesi katılmıştır.

Seminerde Makine Mühendisi Gökhan KARADAYI “Su depoları hakkında genel bilgi, Modüler su depoları, Su depoları çeşitleri ve seçim kriterleri, Yapılan seçim hataları, Yararlı hacim hesabı, Ana depolarda ve arakat transfer depolarında olması gereken özellikler, Vorteks plakası ve önemi, Su depolarında malzeme seçimi ve Deprem, yangın ve hijyen yönünden depoların incelenmesi” konu başlıklarında üyelerimize detaylı bilgi aktarmıştır.