BAYRAMLAŞMA TÖRENİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK...

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Trabzon Şubesi

Bayramın 2.günü Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizin, Şube çalışanlarımızın ve değerli üyelerimizin katılımı ile Şube Hizmet binamızda bayramlaşma törenimizi gerçekleştirdik.

Şube Başkanımız Şaban BÜLBÜL konuşmasında "Oda olarak ülkemizi, ilimizi yönetenlere ve yönetmeye talip olanlara mühendislik disiplini içinde her türlü desteği vermeye devam edeceğimizi, tekniğe ve bilime aykırı olan tüm uygulamaların da karşısında olacağımızın bilinmesini isteriz dedi. Meslek birliğimizin ülkemizin sanayileşmesi için önemli bir yer tuttuğunu belirterek meslek odalarına sahip çıkılması hususuna da vurgu yapan Başkanımız katılım sağlayan meslektaşlarımıza, milletvekili adaylarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek tüm meslektaşlarımızın ve müslümanların bayramını kutladı".