BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MURAT ZORLUOĞLU İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ...

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Trabzon Şubesi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Türk Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği (TMMOB) Trabzon İl Koordinasyon Kurulu İle bir araya geldi.

Toplantıya, Genel Sekreter Yardımcıları Süleyman Gün, Gürcan Başar ve Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Arif Emecan ile beraber katılan Başkan Zorluoğlu, Trabzon’un sorunları ve çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulundu.
TMMOB Trabzon İkk heyetine başkanlık eden Fulya Üçyıldız Bankoğlu ve beraberindeki oda başkanlarının şehrimiz adına görüş ve önerilerini paylaştıkları toplantı oldukça verimli geçti.Şehrimizdeki uygulamalarda İnsan odaklı,doğaya ve çevreye duyarlı,tarihi ve kültürel mirasımıza saygılı,bilim ve tekniğin ön plana çıkarıldığı projeler hususundaki beklentimizi belirttiğimiz görüşmenin bir miat olmasını temenni eder,bu tür buluşmaların devam etmesi hususundaki hassasiyeti nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na teşekkür ederiz.