Bildiri Özetleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Bildiri özetleri 200 kelimeyi geçmeyecek şekilde A4 ebadındaki kağıda Word 6.0 veya üst versiyon yazılımlarından herhangi biri ile 12 punto Times New Roman Tur Fontu ile yazılmalıdır.

Bildiri özetleri 30 Mayıs 2015 tarihine kadar yazışma adresine gönderilmelidir. Gönderilen özetlerin içeriği incelendikten sonra kurultaya uygun olup olmadığı belirlenecek ve yazarlarına 30 Haziran 2015 tarihine kadar haber verilecektir.

Uygun görülen bildirilerin tamamı, "Bildiri Yazım Kurallarına" göre hazırlandıktan sonra  31 Ağustos 2015 tarihine kadar yazışma adresine gönderilmelidir. Bildiriler incelendikten sonra değerlendirme sonuçları, sunuş biçimleri 15 Eylül 2015 tarihine kadar yazarlarına bildirilecektir. İncelendikten sonra kabul edilen bildiriler, Kurultay Bildiri Kitabı` nda  yayınlanacaktır.

Bildirilerin gönderilmesi; çalışmanın başka bir yerde daha önceden (kongre/sempozyum) yayımlanmadığını ve yazarların TMMOB Makina Mühendisleri Odası`na bildirilerinin yayınlanması ile ilgili izni verdiğini gösterir.