×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Yazılı Basında Odamız

DOĞALGAZ'DA BİLİNÇLİ KULLANIM UYARISI-DİYARBAKIR SÖZ
02 Aralık 2011
YANLIŞLARDAN KAÇININ- YÜKSEKOVA HABER

DİYARBAKIR - Doğalgaz ekipmanlarının bakımının her yıl
yaptırılması gerektiğini ifade eden Özdel, olası sızıntılara karşı
açılan havalandlrma menfezlerinin kış aylarında soğuk
gerekçesi ile kapatılmaması konusunda uyardı.


14 Ekim 2011
LPG'de RANDEVU SİSTEMİ- DİYARBAKIR SÖZ
06 Ekim 2011
LPG DENETİMLİERİNDE RANDEVU SİSTEMİ- GÜNEYDOĞU EKSPRES
06 Ekim 2011
Diyarbakır’da Kürtçe Asansör - Taraf Gazetesi

Diyarbakır’da binaların makina tesisatları ile ilgili hazırladıkları tüm projelerin onay makamı olan Makina Mühendisleri Odası Şubesi, ilk kez Türkçe-Kürtçe hazırlanmış bir projeyi onayladı.


22 Temmuz 2011
Mühendislerden: Kürtçe proje - Yüksekova Haber

DİYARBAKIR- Kürtçe dilinde hazırlanacak projelerin uygulamada olası hayati hataları önleyeceğine dikkat çeken MMO Diyarbakır Şube Başkanı Mesut Çelik, "Asansör kullanma talimatı, kazan dairesindeki kritik noktalarda veya oldukça hayati öneme sahip olan LPG kontrollerinde tehlik e derecesinin Kürt


20 Temmuz 2011
Mühendislerden Kürtçe Proje- Xebatkar

Kürtçe dilinde hazırlanacak projelerin uygulamada olası hayati hataları önleyeceğine dikkat çeken MMO Diyarbakır Şube Başkanı Mesut Çelik, "Asansör kullanma talimatı, kazan dairesindeki kritik noktalarda veya oldukça hayati öneme sahip olan LPG kontrollerinde tehlike derecesinin Kürtçe yazılı ola


20 Temmuz 2011
Makina Mühendisleri Odası’ndan ziyaret -Büyükşehir Belediye Bülteni

Makina Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi, geçtiğimiz günlerde bir benzin istasyonunda meydana gelen patlamayla gündeme gelen LPG patlamalarından kaynaklı kazalara karşı farkındalık oluşturmak için kamuyoyu oluşturma çalışmalarına başladı.


11 Nisan 2011
Şelmo Patlamasını İncelememize İmkân Verilmedi - İLKHA

Makine Mühendisleri Batman Odası İl Temsilciliği'nden yapılan yazılı açıklamada, 17 Şubat 2011 tarihinde, TPAO'ya ait Güney Şelmo1 doğalgaz kuyusunda patlama meydana geldiği ve patlama neticesinde üç işçinin hayatını kaybettiği hatırlatıldı.


15 Mart 2011
TPAO’ya Ait Güney Şelmo1 Doğalgaz Kuyusunda Patlama - Doğan Haber Ajansı

Ülkemizde yıllardır uygulanan özelleştirme ve taşeronlaştırma politikaları neticesinde iş güvenliği ve işçi sağlığı gibi hayati hususlarda maalesef zafiyetler yaşanmaktadır.


14 Mart 2011
Yenişehir Belediyesi Asansörlerin Bakımı Ve Ruhsatı İçin Protokol İmzaladı- Yeni Yurt Haber
08 Mart 2011
Yenişehir Belediyesi Asansörlerin Bakımı Ve Ruhsatı İçin Protokol İmzaladı- haberciniz.com

Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesi Belediye Başkanı Selim Kurbanoğlu, ilçede bulunan binaların asansör periyodik bakımı ve ruhsatları için Maden ve Elektrik ve Mühendisleri Odası Diyarbakır şubeleri ile protokol imzaladı. 


08 Mart 2011