Antalya Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu’ndan bayram mesajı
23 Haziran 2017
MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, yayınladığı bayram mesajı ile Ramazan Bayramı’nın ülkemize huzur ve mutluluk getirmesini diledi.
MMO Antalya Şube'de Yönetim Kurulu ve personel bayramlaştı
23 Haziran 2017
MMO Antalya Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri bayram öncesi son çalışma gününde personel ile bayramlaştı
Isparta'da Dayanışma Yemeği düzenledik
22 Haziran 2017
MMO Antalya Şube Isparta'daki üyelerine yönelik olarak Isparta Barida Otel'de Doğu İklimlendirme işbirliği ile Dayanışma Yemeği düzenledi.
Makine Mühendisleri’nden ‘baretli’ mezuniyet
13 Haziran 2017
MMO Antalya Şube, Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmaya hak kazanan öğrenciler için ‘Mesleğe İlk Adım Kutlaması’ düzenledi.
Binalarda enerji ve enerji kaynakları etkin ve verimli kullanılmalı
12 Haziran 2017
MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, binaların satışı ya da kiralanmasında "enerji kimliği belgesi" zorunluluğunun 2020'ye ertelenmesi konusunda, “Enerjide yüzde 75 oranında dışarıya bağımlı olan ülkemizde binalarda enerjinin ve enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanılması zorunludur”...

Şube Bülteni

Sayı
67
Sayı
65
Sayı
62
Sayı
61

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri