Antalya Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

ENDÜSTRİYEL RAFLARIN PERİYODİK KONTROLÜ ZORUNLU HALE GELDİ
31 Mayıs 2022
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 18 Şubat 2022 tarih ve 31754 sayılı Resmi Gazetede yayınladığı İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık Ve Güvenlik Şartları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ile Endüstriyel Rafların Periyodik Kontrolünün TS EN 15635 standardı kapsamında...
MMO Antalya Şube 15. Dönem Genel Kurulu ve Seçimleri tamamlandı
07 Şubat 2022
Şubemizin 15. Dönem Seçimleri'ni 14. Dönem Şube Başkanımız Prof. Dr. İbrahim Atmaca ve Yönetim Kurulu tek liste olarak kazandı.
MMO ANTALYA ŞUBESİ’NDE BİLGİSAYAR DESTEKLİ EĞİTİM SALONU AÇILDI
16 Eylül 2021
Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, Bilgisayar Destekli Eğitim Salonu projesini hayata geçirdi.
Şube Yönetim Kurulumuz Afet Bölgesi Manavgat'ı Ziyaret Etti
04 Ağustos 2021
Şube Yönetim Kurulumuz ve Üyelerimiz afet bölgesi olan Manavgat'ta Temsilcilik yönetimimize, çalışanlarımıza ve bölge sakinlerine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
14. Dönem 2. Danışma Kurulu Toplantımız Online olarak yapıldı
26 Haziran 2021
Şubemiz 14. Dönem 2. Danışma Kurulu toplantımız, Oda Başkanımız Yunus Yener ve Danışma Kurulu üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Şube Bülteni

Sayı
89
Sayı
88
Sayı
87
Sayı
86

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri