İzmir Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

YANGIN SEMPOZYUMU VE SERGİSİ, YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ
04 Ekim 2022
İzmir İtfaiye Dairesi Başkanlığı ile aralarında Şubemizin de yer aldığı TMMOB’ye bağlı 8 Odanın İzmir ve Ege Bölge Şubeleri tarafından düzenlenen Uluslararası Yangın Sempozyumu ve Sergisi 29-30 Eylül 2022 tarihlerinde gerçekleşti.
YANGIN SEMPOZYUMU VE SERGİSİ BAŞLADI
29 Eylül 2022
İzmir İtfaiye Dairesi Başkanlığı ile aralarında Şubemizin de yer aldığı TMMOB’ye bağlı 8 Odanın İzmir ve Ege Bölge Şubeleri tarafından düzenlenen Uluslararası Yangın Sempozyumu ve Sergisi açılış oturumuyla başladı.
KOMİSYONUMUZDAN “GÜNLÜK YAŞAMIN PSİKOLOJİSİ” ETKİNLİĞİ
27 Eylül 2022
Şubemiz Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu tarafından, “Günlük Yaşamın Psikolojisi” başlıklı bir etkinlik gerçekleştirilecek.
ÜNİVERSİTE BÖLÜM BAŞKANLARI İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
19 Eylül 2022
Şubemiz Yönetim Kurulu, Şubemiz faaliyet alanında bulunan üniversitelerin bölüm başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.
İNSAN KAYNAKLARI MERKEZİ ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİ
16 Eylül 2022
İnsan Kaynakları Merkezimiz tarafından iş arama sürecinde olan üyelerimize yönelik olarak hazırlanan İnsan Kaynakları Merkezi Ücretsiz Eğitimleri programı yayımlandı.

Şube Bülteni

Sayı
387
Sayı
386
Sayı
385
Sayı
384

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri