İzmir Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

ÇOCUKLAR İÇİN YARATICI DRAMA ETKİNLİĞİ 10 EKİM’DE
21 Eylül 2020
Şubemiz Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu tarafından 10 Ekim Cumartesi günü “Yaratıcı Drama Yöntemi İle Hindistan’a Yolculuk” başlıklı çocuklara yönelik bir etkinlik gerçekleştirilecek.
ASANSÖR SEMPOZYUMU VE SERGİSİ, 2021 YILINA ERTELENDİ
09 Eylül 2020
Asansör Sempozyumu ve Sergisi, Covid-19 salgını nedeniyle 2021 yılına ertelendi.  
IX. ULUSAL HİDROLİK PNÖMATİK KONGRESİ VE SERGİSİ ERTELENDİ
09 Eylül 2020
IX. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Sergisi, dünyada ve ülkemizde halen devam eden Covid-19 salgını nedeniyle bu dönemde fiziksel olarak bir araya gelmenin uygun olmayacağı için ertelenerek yapılan çalışmaların gerçekleşecek kongreye aktarılmasının uygun olacağına karar verildi.
HALUK SİLAY’I, VEFATININ 33. YILINDA ANDIK
03 Eylül 2020
Şubemiz 13. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı ve TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Silay, ölümünün 33. yılında mezarı başında anıldı. Şubemiz 13. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı ve TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Silay, ölümünün 33. yılında mezarı başında anıldı.
LPG-CNG SEKTÖRÜNDE DENETİMSİZLİK FACİA GETİRİR
26 Ağustos 2020
Önceki gün Buca’daki bir LPG bakım servisinde meydana gelen patlamaya ilişkin Şubemiz Yönetim Kurulu tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.

Şube Bülteni

Sayı
366
Sayı
365
Sayı
364
Sayı
363

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları