İzmir Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

HPKON, 16-19 KASIM 2022’YE ERTELENDİ
15 Haziran 2021
HPKON Düzenleme Kurulu toplantısı, 13 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirildi.
İZMİRGAZ İLE KAZAN KONTROL PROTOKOLÜ İMZALADIK
14 Haziran 2021
Şubemiz ile İzmirgaz arasında kazan ve kazan dairelerinin kontrolü doğrultusunda 14 Haziran 2021 tarihinde bir protokol imzalandı.
ŞUBEMİZDEN ÜNİVERSİTE BÖLÜM BAŞKANLARI İLE TOPLANTI
03 Haziran 2021
Şubemiz Yönetim Kurulu, İzmir ve Manisa’da bulunan üniversitelerin bölüm başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.
İKÇÜ ÖĞRENCİLERİ İÇİN MESLEK VE ODA TANITIMI ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
03 Haziran 2021
Şubemiz tarafından, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü öğrencileri için meslek ve Oda tanıtımı etkinliği gerçekleştirildi.
ÇİĞLİ BELEDİYESİ İLE PROTOKOL İMZALANDI
01 Haziran 2021
Şubemiz ile Çiğli Belediyesi arasında araç kaldırma platformu, araç asansörleri gibi cihazların uygunluk değerlendirmesi ve periyodik kontrolleri konusunda 1 Haziran 2021 tarihinde bir protokol imzalandı.

Şube Bülteni

Sayı
374
Sayı
373
Sayı
372
Sayı
371

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Şube Etkinlikleri

Oda Etkinlikleri