İzmir Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

MESLEKTAŞLARIMIZ ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZ İLE DAYANIŞIYOR
26 Şubat 2024
Öğrenci üyelerimizin üniversitede aldıkları dersleri desteklemek, uygulama örnekleri ile pekiştirmek için meslektaşlarımız ile tamamlayıcı ders programları oluşturduk.
Konutlarda İç Hava Kalitesi ve Havalandırma I, kitabı yayımlandı
21 Şubat 2024
Sağlıklı ve konforlu yaşam alanlarının oluşturulması için kritik bir konuyu ele alan "Konutlarda İç Hava Kalitesi ve Havalandırma – I" adlı kitap 750 numaralı MMO yayını olarak yayınlandı. 
32. GENEL KURULUMUZ TAMAMLANDI
19 Şubat 2024
Şubemizin 32. Dönem Genel Kurulu ve Seçimleri 17-18 Şubat 2024 tarihlerinde Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirildi.
GELECEĞİMİZİ BİRLİKTE ŞEKİLLENDİRİYORUZ: ŞUBE GENEL KURULU VE SEÇİMLERİNDE BULUŞUYORUZ…
12 Ocak 2024
TMMOB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 17-18 Şubat 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan 32. Olağan Şube Genel Kurulu ve Seçimleri için heyecanla hazırlanıyoruz. 
MMO İZMİR ŞUBESİ YENİ YILA MERHABA DEDİ; GELENEKSEL KOKTEYL ETKİNLİĞİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
12 Ocak 2024
Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, üyeleri için geleneksel Yeni Yıl Kokteyli düzenledi. Tepekule Kongre ve Sergi Merkezinde gerçekleşen etkinlik, mühendislerin bir araya gelmesine olanak tanıdı.

Şube Bülteni

Sayı
402
Sayı
401
Sayı
400
Sayı
399

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları