İzmir Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

ŞUBEMİZDEN “ENDÜSTRİ 4.0: ÜCRETLİLER VE İŞSİZLERİN GELECEĞİ” SÖYLEŞİSİ
12 Eylül 2019
Şubemiz Ücretli Çalışan ve İşsiz Mühendisler Komisyonu tarafından “Endüstri 4.0: Ücretliler ve İşsizlerin Geleceği” başlıklı bir söyleşi gerçekleştirilecek.
KORO VE GRUPLARIMIZ ÇALIŞMALARINA BAŞLIYOR
10 Eylül 2019
Şubemiz sosyal etkinlik grupları çalışmalarına başlıyor.
HALUK SİLAY’I MEZARI BAŞINDA ANDIK
03 Eylül 2019
Şubemiz 13. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı ve TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Silay, ölümünün 32. yılında mezarı başında anıldı.
İNSAN KAYNAKLARI MERKEZİ ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİ
03 Eylül 2019
İnsan Kaynakları Merkezimiz tarafından iş arama sürecinde olan üyelerimize yönelik olarak hazırlanan İnsan Kaynakları Merkezi Ücretsiz Eğitimleri programı yayımlandı.
YANGIN SEMİNERİ’NE İLİŞKİN BASIN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
23 Ağustos 2019
19-20 Eylül 2019 tarihlerinde ikinci kez gerçekleştirilecek olan Yangın Semineri’ne ilişkin bir basın toplantısı gerçekleştirildi.

Şube Bülteni

Sayı
355
Sayı
354
Sayı
353
Sayı
352

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri