Eskişehir Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU YILLARDIR KURUMLARIMIZ ARASINDA SÜRDÜRÜLEN İŞBİRLİĞİNİ TEK TARAFLI OLARAK BİTİRMİŞTİR
06 Temmuz 2017
TMMOB, KAMU VE MESLEKTAŞ YARARLARINA AYKIRI OLAN BU KARARI KABUL ETMEMEKTEDİR Birliğimiz ile T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı arasında, mühendis, mimar ve şehir plancılarının ücretli çalıştıkları sektörlerde kayıt dışı istihdamı önleme amacıyla 31 Temmuz 2012 tarihinde imzalanan işbirliği...
ALİ İSMAİL VE ARKADAŞLARI ANILDI
03 Haziran 2017
Ali İsmail Korkmaz`ın anısını yaşatmak için düzenlenen 3. Yaşam Ödülü ünlü akademisyen Korkut Boratav ve Dayanışma Akademeleri’ne törenle verildi.
ALİ İSMAİL KORMAZ’IN KATLEDİLDİĞİ YERE KARANFİL BIRAKILDI
03 Haziran 2017
Ülke genelinde olduğu gibi Eskişehir’de de yapılan Gezi eylemi sırasında Ali İsmail Korkmaz’ı Sanayi Sokak’ta dövülmesi sonrası 39 sonra tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirmişti.
BOZCAADA GEZİSİ 18-19-20 AĞUSTOS 2017 Ayrıntılı bilgi için tıklayınız
25 Mayıs 2017
BOZCAADA GEZİSİ 18-19-20 AĞUSTOS 2017  Ayrıntılı bilgi için tıklayınız  PROGRAMA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ADAYLARI YARIŞIYOR PROJE YARIŞMASI VI SONUÇLANDI
18 Mayıs 2017
Endüstri Mühendisi Adayları Yarışıyor Proje Yarışmasının altıncısı bu yıl Jüri Kurulu’nun 18 Mayıs 2017 tarihinde Şubemiz Eğitim ve Kültür Merkezi’nde  yarışmaya katılan ekiplerin  proje sunuşlarını değerlendirmesiyle sonuçlandırıldı. Endüstri Mühendisi Adayları Yarışıyor Proje Yarışmasına katılan...

Şube Bülteni

Sayı
143
Sayı
142
Sayı
141
Sayı
140

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri