EİM - MEDAK

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

EİM-MEDAK Haberleri

49. DÖNEM EİM MEDAK 1.TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

49. Dönem Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu 1.Toplantısı 3 Eylül 2022 tarihinde "49. Dönem EİM MEDAK Yürütmesinin belirlenmesi” gündemi ile çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

Toplantıda 49. Dönem EİM MEDAK Yürütmesi aşağıdaki şekilde belirlendi:

48.DÖNEM EİM MEDAK 2.TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

48. Dönem Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu 2.Toplantısı 16 Ocak 2021 tarihinde "Şube MDK çalışmaları, Kongre-Kurultay hakkında bilgilenme ve Kaizen çalışmaları hakkında bilgilenme " gündemleri ile çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

48.DÖNEM EİM MEDAK 1.TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

48. Dönem Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu 1.Toplantısı 5 Aralık 2020 tarihinde "48. Dönem EİM MEDAK Yürütmesinin Seçimi, 48. Dönem Çalışma Programının Oluşturulması, Görüş ve Öneriler" gündemi ile çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

 

EİM MEDAK 47. DÖNEM 6. TOPLANTISI YAPILDI

Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu 47.Dönem 6.Toplantısı 14 Nisan 2019 tarihinde Ankara'da, "Eğitim ve Yayın çalışmaları, Yerel Kurultayların görüşülmesi, Görüş ve Öneriler" gündemi ile gerçekleştirildi.

Periyodik Yayınlar

Kitaplar