Kocaeli Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

KASIM & ARALIK 2020 WEBİNARLARIMIZ
30 Aralık 2020
Kasım& Aralık 2020 tarihleri içerisinde gerçekleşecek webinarlarımız; Şubemiz Webinarlarının da içerisinde yer aldığı Odamız Webinar programına https://makina.mmo.org.tr/egitimler linkinden ulaşabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz.  
ODA WHATSAPP HATTI AÇILDI
30 Aralık 2020
Oda Merkezi ile daha hızlı iletişim kurabilmeniz için whatsapp hattımız açılmıştır. Soru, görüş, öneri ve bilgi talebiniz için bize bu numaradan WhatsApp aracılığıyla ulaşabilirsiniz: 0312 425 21 41
TÜRKİYE ENERJİDE NEREYE GİDİYOR? ODA RAPORU YAYINLANDI
04 Aralık 2020
Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener. bir basın açıklaması yaparak  Türkiye Enerjide Nereye Gidiyor? Oda Raporunu kamuoyu ile paylaştı.
CORONA VİRÜS SALGININA KARŞI TAM KAPANMA UYGULANMALIDIR
04 Aralık 2020
Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener, bir basın açıklaması yaparak artan vaka ve hasta sayıları nedeniyle tam kapanma talep etti.
İŞYERLERİNDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DENETİMİ
03 Aralık 2020
Gebze İlçe Temsilciliğimiz İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği komisyonumuzun ve İSG Mesleki Gelişim Grubunun katkıları ile Dr. Mehmet TEKELİOĞLU'nun konuşmacı olarak katılacağı "İŞYERLERİNDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DENETİMİ" webinarımız 03 Aralık 2020 Perşembe günü saat 20:00'de Zoom programı üzerinden...

Şube Bülteni

Sayı
99
Sayı
98
Sayı
97
Sayı
96

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları