Kocaeli Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

KORONAVİRÜS SALGINI SÜRECİNDE MESLEKTAŞLARIMIZI HALKIMIZLA DAYANIŞMAYA ÇAĞIRIYORUZ…
07 Nisan 2020
Koronavirüs salgını tüm dünyada ve ülkemizde hızla yayılmaya ve can kayıplarına neden olmaya devam ediyor. Salgına karşı mücadelede birtakım sağlık malzemelerinin eksikliği her geçen gün daha da can alıcı bir hâl alıyor.
EVDE ZAMANI KONTROL ALTINA ALMAK SÖYLEŞİSİ
07 Nisan 2020
Evlerimizde Kalırken, geçirdiğimiz zamanın verimli şekilde kullanılması, yaşam koşullarımız normalleştiğinde hayata daha kolay adapte olabilmemiz için önemlidir.
KOCAELİ HALKINI DA ACİL ÖNLEM ÖNERİLERİMİZE SAHİPLENMEYE DAVET EDİYORUZ…
01 Nisan 2020
Bu ülkenin mühendisleri-mimarları, doktorları, kamu çalışanları ve işçilerinin örgütleri olan DİSK, KESK, TMMOB ve TTB, Covid-19 salgını ile etkin mücadelede halkın sağlığını, işini ve aşını korumak için aşağıda yer alan 7 önlemi/talebi açıklamıştır
ÜYELERİMİZE DUYURU: #EvdeKal
31 Mart 2020
#EvdeKal
TMMOB AYDIN İKK: ASANSÖR KONTROL HİZMETİ RANTÇI DEĞİL HALKÇI OLMALIDIR
31 Mart 2020
TMMOB Aydın İl Koordinasyon Kurulu, Efeler-Kuşadası-Didim-Germencik-Çine Belediyeleri ile MMO arasında fesedilen asansörlerin periyodik kontrolleri anlaşmaları üzerine 31 Mart 2020 tarihinde bir basın açıklaması yaptı.

Şube Bülteni

Sayı
96
Sayı
95
EYLÜL&EKİM 2019 ŞUBE BÜLTENİ
Sayı
94
Sayı
93

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları