Kocaeli Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

ÜCRETLİ MÜHENDİS, MİMAR ŞEHİR PLANCILARI VE ÇALIŞMA YAŞAMI BROŞÜRÜ
11 Ocak 2023
Daha önce TMMOB tarafından Kasım 2009‘da hazırlanan ve değişen mevzuata göre güncellediğimiz bu broşürümüzle; bugünün Türkiye‘sinde mühendislerin, mimarların, şehir plancılarının çalışma yaşamında yasalardan kaynaklanan hakları ve yasal sorumlulukları özetlenmeye, akıllardaki soruların yasal...
TÜRKİYE'DE ENERJİ TÜKETİMİ VE EKONOMİK KRİZ PANELİ GERÇEKLEŞİRİLDİ
11 Ocak 2023
Günümüzde; Ürün Maliyetlerinin en büyük girdilerinden biri, yaşam kalitesi açısından ihtiyaçların karşılanmasındaki maliyetler olarak Enerji Tüketimi en çok konuştuğumuz konulardan biri haline gelmiştir. Dünyada ve bölgemizde yaşanana enerji savaşlarının sonuçlarını hep birlikte yaşıyoruz. Konun...
ODAMIZIN KURULUŞ YILI GELENEKSEL GECESİ
01 Aralık 2022
Odamızın Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladığımız Geleneksel Gecesini, Şubemizde bu yıl 24 Aralık 2022 tarihinde Emex Otel'de gerçekleştirdik. 
Şube Danışma Kurulu 3.Toplantısı Gerçekleştrildi
23 Kasım 2022
Şube Danışma Kurulu 3. Toplantısı Şube toplantı salonumuzda gerçekleştirildi. 72 Danışma Kurulu Üyemizin katılımı ile gerçekleşen toplantıda, Şube ve Temsilcilik çalışmaları değerlendirilerek, görüş ve öneriler alındı. 
2023 YILI EĞİTİM TAKVİMİ
09 Kasım 2022
TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 2023 Eğitim Takvimi

Şube Bülteni

Sayı
110
Sayı
109
Sayı
108
Sayı
107

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri