Bursa Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

Yeni Mezun / Çalışmayan Üyelere Yönelik Eğitimlerin Sertifika Töreni
23 Ocak 2020
MMO Bursa Şubesi'nden Yeni Mezun / Çalışmayan Üyelere Yönelik Eğitimlerin Sertifika Töreni Gençlik Geleceğimizdir Düşünceli: İyi Bir Mühendis ve Yurttaş Olmak İçin Destek ve Çaba Gerekir. Meslek Odalarını İkinci Aileniz Olarak Görebilirsiniz. Biz Her Zaman Sizin Yanınızdayız
MAKİNA EMNİYETİ RİSK ANALİSTİ EĞİTİMİ
21 Ocak 2020
Eğitmenler:    Halil KALE                       Hüseyin BORAN                       Akın BİNGÖL
"Mühendislik Yaşam Öyküleri” Paylaşım Programı Devam Ediyor
21 Ocak 2020
MMO Bursa Şubesi’nde "Mühendislik Yaşam Öyküleri" MMO Bursa Şube "Mühendislik Yaşam Öyküleri” Paylaşım Programı Devam Ediyor Başer: Çok Çalışın, Gayretli Olun ve En Önemlisi Dürüst Olun Mart: İyi Bir Mühendis, İyi Bir Yurttaş ve İyi Bir İnsan Olmak İçin Çalışın
DAVET / Yeni Mezun - Çalışmayan Üyelerimize Yönelik Eğitimlerin Sertifika Töreni
16 Ocak 2020
22 Ocak 2020 Çarşamba saat 19.00'da MMO Bursa Şube Remzi Erişler Konferans Salonu'nda gerçekleştireceğimiz "Mesleğe Hoşgeldin Töreni" ve "Yeni Mezun / Çalışmayan Üyelerimize Yönelik Eğitimlerin Sertifika Töreni"ne davetlisiniz.
Yangından Korunun Sistemleri Semineri
09 Ocak 2020
TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, Türk Tesisat Mühendisleri Derneği ve Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı tarafından "Yangından Korunum Sistemleri" semineri, BAOB oditoryumunda gerçekleştirildi.

Şube Bülteni

Sayı
179
Sayı
178
Sayı
177
Sayı
176

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları