Bursa Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

12 Eylül’ün 39. Yıldönümünde Faşizme ve Gericiliğe Karşı Mücadele Yine Güncel Bir Görevdir
12 Eylül 2019
TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Düşünceli 12 Eylül askeri darbesinin 39. yıldönümü nedeniyle bir basın açıklaması yaptı.
Çocuklarımıza Barış İçinde Bir Ülke ve Dünya Bırakmak İçin Savaş Politikalarına Geçit Vermeyeceğiz!
02 Eylül 2019
1 Eylül Dünya Barış Günü'nde DİSK, KESK, TMMOB, TTB Bursa Bileşenleri tarafından gerçekleştirilen ortak basın açıklamasıyla tüm dünyada çatışmaların durdurulması ve barış çağrısı yapıldı.
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun
29 Ağustos 2019
Bu Zafer Hepimizin, Kutlu Olsun Ülkemizin kurtuluşu için o günlerde gösterilen fedakarlığa ve kararlılığa bugün de çok ihtiyacımız var. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz.
Emine Bulut ve Katledilen Tüm Kadınların Asıl Faili; Erkek Egemen Zihniyettir
23 Ağustos 2019
Emine Bulut ve katledilen tüm kadınların faili; kadınların hayatını sorgulayan, kadın erkek eşitsizliğini besleyerek kadını toplumdan uzaklaştıran erkek egemen zihniyettir.
MMO Bursa Şubesi Kazdağları’nda Fazıl Say Konserine Katıldı
20 Ağustos 2019
MMO Bursa Şubesi Kazdağları’nda "Su ve Vicdan Nöbeti"ne Katıldı Doğanın Talan Edilmesine, Madenlerimizin Gasp Edilmesine Hayır!

Şube Bülteni

Sayı
178
Sayı
177
Sayı
176
Sayı
175

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri