Bursa Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

Ülkemizin Geleceği ve Meslektaşlarımızın Çıkarları İçin Mücadeleden Vazgeçmeyeceğiz
29 Mayıs 2020
Eşitlikten, Özgürlükten, Bağımsızlıktan, Laik Demokratik Cumhuriyetten ve Barıştan Yana Tüm Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarını Birliğimiz TMMOB’yi ve Demokrasiyi Savunmaya Çağırıyoruz Yaşasın TMMOB Yaşasın Dayanışma
TMMOB Bursa Önceki Dönemlerin İl Koordinasyon Kurulu Sekreterleri ve Odaların Şube/Temsilcilik Başkanlarından Ortak Açıklama
22 Mayıs 2020
TMMOB Bursa Önceki Dönemlerin İl Koordinasyon Kurulu Sekreterleri ve Odaların Şube/Temsilcilik Başkanlarından Ortak Açıklama: Birliğimizi ve Demokrasiyi Savunuyoruz! Akademik Meslek Odalarımızın Bu Şekilde Etkisiz Hale Getirilmesi Çabalarının, Ülke ve Toplum Yararına Olmadığını Düşünüyor ve Doğru...
MMO BURSA ŞUBE VE TEMSİLCİLİKLERİ: TMMOB'YE DOKUNMA
20 Mayıs 2020
TMMOB MMO Bursa Şube’ye Bağlı İl/İlçe Temsilcilikleri: TMMOB’ye DOKUNMA! TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi İl ve İlçe Temsilcilikleri, TMMOB Yasasını değiştirme girişimlerinin tekrar gündeme gelmesi üzerine 20 Mayıs 2020 tarihinde bir basın açıklaması gerçekleştirdi.
GEÇMİŞ DÖNEMDEKİ BAŞKANLARIMIZDAN ORTAK AÇIKLAMA: "BİRLİĞİMİZ GÜCÜMÜZDÜR"
15 Mayıs 2020
Geçmiş dönemlerde Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği'nde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alan Yavuz Önen, Bülent Tanık, Teoman Alptürk, Kaya Güvenç ve Mehmet Soğancı yaptıkları ortak açıklama ile TMMOB'nin ilerici, toplumcu geleneğine ve örgütsel bütünlüğüne sahip çıkma çağrısında bulundu.
TMMOB'YE DOKUNMA
15 Mayıs 2020
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, meslek kuruluşları hakkında yaptığı açıklamaya dair TMMOB ve Odamız tarafından yapılan açıklamaları ve haberleri aşağıda bulabilirsiniz.

Şube Bülteni

Sayı
180
Sayı
179
Sayı
178
Sayı
177

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları