Ankara Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

WENTA MAKİNA’YA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ
23 Ağustos 2019
MMO Ankara Şube tarafından 23 Ağustos 2019 tarihinde Wenta Isı Teknolojileri A.Ş.'ye teknik gezi düzenlendi.
"GİRİŞİMCİLİK, YENİ BİR İŞ KURMA, KOBİ GELİŞTİRME VE KOSGEB DESTEKLERİ" KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ
05 Ağustos 2019
Sunumu Merve Yasdıman ve Meltem Küşükkoçak tarafından yapılan “Girişimcilik, Yeni Bir İş Kurma, Kobi Geliştirme ve Kosgeb Destekleri” konulu seminer, 01 Ağustos 2019 tarihinde MMO Suat Sezai Gürü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
YENİ MEZUN MÜHENDİSLER İÇİN DÜZENLEDİĞİMİZ EĞİTİMLER "TEMEL İMALAT MÜHENDİSLİĞİ EĞİTİMİ" VE "GELECEĞİNİ İNŞA ET" ATÖLYE ÇALIŞMASI İLE SONA ERDİ
05 Ağustos 2019
Şubemiz tarafından, yeni mezun mühendisler için düzenlenen Temmuz-Ağustos 2019 dönemi eğitimlerimiz, 03 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirilen “Temel İmalat Mühendisliği Eğitimi” ve 03-04 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirilen "Geleceğini İnşa Et" atölye çalışması ile sona erdi.
YENİ MEZUN MÜHENDİSLER İÇİN DÜZENLEDİĞİMİZ EĞİTİMLER "YARATICI PROBLEM ÇÖZME TEKNİĞİ" VE "İŞ HUKUKU" EĞİTİMİ İLE DÖRDÜNCÜ GÜNÜNDE DEVAM ETTİ
05 Ağustos 2019
Şubemiz tarafından, yeni mezun mühendisler için düzenlenen Temmuz-Ağustos 2019 dönemi eğitimlerimiz, 02 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirilen “Yaratıcı Problem Çözme Tekniği” ve “İş Hukuku” eğitimleri ile devam etti.
YENİ MEZUN MÜHENDİSLER İÇİN DÜZENLEDİĞİMİZ EĞİTİMLER "TEMEL KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ" VE "ÇELİK YAPILAR KAYNAKLI İMALAT EĞİTİMİ" İLE DEVAM ETTİ
02 Ağustos 2019
Şubemiz tarafından, yeni mezun mühendisler için düzenlenen Temmuz-Ağustos 2019 dönemi eğitimlerimiz, 01 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirilen ve eğitmenliğini İlker Ergün’ün yaptığı "Temel Kalite Yönetim Sistemleri" ve "Çelik Yapılar Kaynaklı İmalat Eğitimi" ile devam etti.

Şube Bülteni

Sayı
146
Sayı
145
Sayı
144
Sayı
143

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri