Mersin Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

Şantiye Şefliği Semineri Kursu düzenlendi.
26 Mart 2023
24-26 Mart 2023 tarihlerinde çevrimiçi eğitim olarak Eğitmenimiz Ahmet Turan DÖRTDEMİR'in sunumu ile Şantiye Şefliği semineri düzenlendi. Kurs sonunda yapılan sınavda başarılı olan Üyelerimize Yetki Belgeleri düzenlenir.
Şubemiz tarafından Kazancı Kursu düzenlendi.
24 Mart 2023
22-24 Mart 2023 tarihleri arasında Şubemiz tarafından düzenlenen Kazancı Kursu Mey İçki Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasında  Eğitmenimiz Volkan Zorlu YILMAZ'ın sunumu ile gerçekleşti. Kurs sonunda yapılan sınavda başarılı olan kursiyerlere yetki sertifikaları düzenlendi.
LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı) Kursu düzenlendi.
22 Mart 2023
21-22 Mart 2023 tarihleri arasında Şubemizde LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı) Kursu Eğitmenimiz Volkan Zorlu YILMAZ tarafından verildi. Kurs sonunda yapılan sınavda başarılı olan kursiyerlere yetki sertifikaları düzenlendi.
Endüstriyel ve Büyük Tüketimli Tesislerin Doğalgaza Dönüşümü Mühendis Yetkilendirme Kursu düzenlendi.
21 Mart 2023
21-22 Mart 2023 tarihinde çevrimiçi eğitim olarak Eğitmenimiz Ünal YILMAZ'ın sunumu ile Endüstriyel ve Büyük Tüketimli Tesislerin Doğalgaza Dönüşümü Mühendis Yetkilendirme Kursu düzenlendi. Kurs sonunda yapılan sınavda başarılı olan Üyelerimize Yetki Belgeleri düzenlenir.
Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu düzenlendi.
15 Mart 2023
13-15 Mart 2023 tarihlerinde çevrimiçi eğitim olarak Eğitmenimiz Ahmet DÖRTDEMİR'in sunumu ile Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu düzenlendi. Kurs sonunda yapılan sınavda başarılı olan Üyelerimize Yetki Belgeleri düzenlenir.

Şube Bülteni

Sayı
63
Sayı
62
Sayı
61
Sayı
60

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri