Trabzon Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKANI DEĞİŞİKLİĞİ...
27 Mart 2023
Şube Başkanımız Fulya Üçyıldız Bankoğlu’nun istifası sonrasında yönetim kurulu içerisinde yapılan oylama ile Şube Başkanı Fikret Atalar olmuştur.
9.GELENEKSEL HAMSİ ŞÖLENİ DÜZENLENDİ....
05 Şubat 2023
MMO Trabzon Şube 9. Geleneksel Hamsi Şölenimiz Letonya Ankara Büyükelçisi Peters Vaivars, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Meslek Oda Başkan ve Yöneticileri, Siyasi Parti Temsilcileri, Şube Eski Başkan ve Yöneticileri, Temsilcilik Başkan ve Yöneticileri...
AİDAT DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU
10 Ağustos 2022
Oda 49. Dönem Olağan Genel Kurulumuz, 2023 yılı itibari ile geçmiş dönemleri de kapsayacak şekilde aidat tutarlarında artış kararı almıştır. 2019 yılından beri aylık 15 TL olan aidat tutarı, 1 Ocak 2023`ten itibaren 25 TL/ay olarak belirlenmiştir. Aidat borçları, 2023 yılından itibaren yeni tutar...
MÜHENDİS-MİMAR-ŞEHİR PLANCILARI TEMMUZ 2022 ASGARİ ÜCRETİ BELİRLENDİ...
25 Temmuz 2022
TMMOB Yönetim Kurulu tarafından alınan karar uyarınca ücretli çalışan Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Asgari Ücreti 2022 yılı Temmuz ayı itibarı ile brüt 11.200 TL olarak güncellendi.
ANMA TÖRENİ...
15 Temmuz 2022
Şubemizin mazisinde birçok hizmetleri ve hatıraları olan eski Şube Müdürümüz Mustafa Macit’i vefat yıldönümünde Yeşilova Mahallesindeki kabri başında ailesi ve sevenleri ile beraber saygı,özlem ve rahmetle andık.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Şube Bülteni

Sayı
81
Sayı
80
Sayı
79
Sayı
78

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri