Gaziantep Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

SANAYİYE YÖNELİK TEKNİK HİZMETLERİMİZ ve EĞİTİMLERİMİZ...
17 Kasım 2017
Sanayiye yönelik sunduğumuz Teknik Hizmetlerimiz ve Eğitimlerimiz linkteki broşürdedir. Ülkemiz genelinde tarafsızlık, bağımsızlık, güvenilirlik kriterlerine uygun, uzman kadrosuyla akredite bir kuruluş olan Odamızın sunduğu teknik hizmetler, ölçüm test, kontroller ve eğitimler sanayimizin ilgi ve...
63.ŞUBE GELENEKSEL GECESİ
08 Kasım 2017
ŞUBE GELENEKSEL GECEMİZ
ŞUBE GENEL ÜYE TOPLANTIMIZI, 07 KASIM 2017 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK.
08 Kasım 2017
Şube Genel Üye Toplantımızı, 07 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirdik. Katılan, katkı koyan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.
ŞUBEMİZDE AÇILMASI PLANLANAN EĞİTİM TARİHLERİ BELLİ OLDU
11 Eylül 2017
SURİYE PLAKALI LPG’Lİ ARAÇLAR TEHLİKE SAÇIYOR !...
16 Ağustos 2017
Denetimsiz ve kaçak LPG dönüşümlü araçlar yetmiyormuş gibi, bir de kaçak olarak LPG’ye dönüştürülmüş Suriye plakalı araçlar tehlike saçmaya başladı. Bilindiği gibi, Ülkemizde, Suriye plakalı araçlara, geçici plaka verilerek SAA, SAB şeklinde tescil edilmektedir. Bu şekilde Suriye plakalı binlerce...

Şube Bülteni

Sayı
76
Sayı
75
Sayı
74
Sayı
73

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları