İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

TEKNİK İNSAN KAYNAĞINA DEĞER VEREN BİR SİSTEM KURMAK GEREKİYOR
09 Temmuz 2019
Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Erol Alkım Erdönmez ile yaptığımız insan kaynakları süreçlerinde teknik insan istihdamını konu alan ropörtajın ilk kısmı sitemizde geçtiğimiz haftalarda yer aldı. Ropörtajın ikinci kısmı firmaların insan kaynakları departmanına...
ESENYURT BELEDİYE BAŞKANI SAYIN KEMAL DENİZ BOZKURT'U MAKAMINDA ZİYARET ETTİK
09 Temmuz 2019
Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak 08 Temmuz 2019 tarihinde Esenyurt Belediye Başkanı Sayın Kemal Deniz Bozkurt’u makamında ziyaret ettik.
DUMAN TAHLİYE SİSTEMLERİ VE PERİYODİK KONTROLLERİ
08 Temmuz 2019
Her yapıda yangın esnasında ortamı hızlı ve güvenli şekilde terk etmek mümkün olmayabilir. Bu noktada uygun projelendirilmiş ve uygun tesis edilmiş duman tahliye sistemleri ve basınçlandırma sistemleri hayat kurtarır. Onur Ayhan Kılyar Makina Mühendisi MMO İstanbul Şubesi Mekanik Tesisat Birim...
TEKNOLOJİ AÇISINDAN ENDÜSTRİ 4.0 VE UYGULAMALARI
05 Temmuz 2019
İş gücü yoğun sektörlerin üretimlerini gelişmekte olan ülkelere kaydırmasının ardından özellikle Avrupa Birliği bölgesindeki üretim sanayinin ekonomiye olan katkısında ve çalışan sayısında azalma olmuştur. Üretim kalitesi ve lojistik sebeplerin yanı sıra işleri tekrar ülkelerine geri getirme...
ENDÜSTRİ 4.0 VE ZİNCİRDEN KOPMAMAK
05 Temmuz 2019
Endüstri 4.0‘ın temelinde yatan; dijitalleşmeyi besleyen teknolojik gelişmeler, otomasyon ve veri paylaşımı, sistemler arasında ve zincir içerisinde bütünleşmeyi daha da fazla öne çıkarıyor. Söz konusu teknolojik gelişmeler, Depo Yönetim Sistemleri (WMS), Ulaşım Yönetim Sistemleri (TMS), Akıllı...

Şube Bülteni

 MMO İstanbul Şube Bülteni Temmuz 2019
Sayı
152
 MMO İstanbul Şube Bülteni Haziran 2019
Sayı
151
MMO İstanbul Şube Bülteni Mayıs 2019
Sayı
150
MMO İstanbul Şube Bülteni Nisan 2019
Sayı
149

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri