İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

ÜYELERİMİZLE CUMA GÜNLERİ BULUŞUYORUZ
20 Mart 2019
Şubemizde yapılan etkinlikleri üyelerimizin görüş ve önerileri doğrultusunda şekillendirme anlayışıyla düzenlenen Cuma Buluşmalarının ilki 22 Mart Cuma günü saat 19.00’da MMO İstanbul Şubesi’nde gerçekleşecek.
DÜNYANIN MANYETİK ALANI NEDEN DEĞİŞİYOR VE BUNUN ETKİLERİ NELER OLABİLİR?
18 Mart 2019
Yerkürenin manyetik alanında meydana gelen beklenmedik hareketler bilim insanlarının ilgisini çekti. Bu durum, yerçekimi alanında çalışmalar yapan uzmanları, manyetik güçlerin bir haritası olan Dünya Manyetik Modeli'ni (WMM) güncellemek zorunda bıraktı. Çeviri: Letícia Mori BBC News Brezilya
OKULLARDA İÇ HAVA KALİTESİNİN İYİLEŞTİRİLMESİ ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK
14 Mart 2019
Kamu yararına yaptığı çalışmalara bilimsel ve teknik açıdan yaklaşan Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi "Okullarda İç Hava Kalitesinin İyileştirilmesi Projesi"ni hayata geçirerek iç hava kalitesinin önemi ve etkileri konusunda çalışmalara başladı. Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi...
YÜZYILIN MALZEMESİ PLASTİKLER
14 Mart 2019
Plastik reçineler hidrojen (H), oksijen (O) ve azot (N) olmak üzere karbonun [C] organik bileşimlerinden mineral, petrol, ahşap gibi doğal maddelerin ısı, basınç ve kimyasal etkiler ile polimerizasyon ve kondansasyon şeklinde molekül amorf yapılarının değişimi ve yeni bağlar yaratılması sonucu,...
TÜRKİYE'DE OTOMOTİV SEKTÖRÜNE GENEL BAKIŞ
13 Mart 2019
37 sene otomotiv ana ve yan sanayilerde makina mühendisi olarak çalışan bir kişi olarak otomotiv ile ilgili öne çıkan konuları meslektaşlarımla paylaşmak istiyorum. Yıldırım Ozansoy Makina Mühendisi

Şube Bülteni

MMO İstanbul Şube Bülteni Mart 2019
Sayı
150
MMO İstanbul Şube Bülteni Şubat 2019
Sayı
147
MMO İstanbul Şube Bülteni Ocak 2019
Sayı
146
MMO İstanbul Şube Bülteni Aralık 2018
Sayı
145

Periyodik Yayınlar

  • OCAK - ŞUBAT 2019, SAYI 169

Oda Raporları

Şube Etkinlikleri

Oda Etkinlikleri