İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

DOĞA VE UÇURTMA ŞENLİĞİ
13 Haziran 2019
2011 yılında Makina Mühendisleri Odası olarak Büyükçekmece Göl Havzasında bulunan bir arazinin ağaçlandırma yetkisini aldık. Üyelerimizle birlikte yüzlerce ağaç diktiğimiz bu alanda her sene Doğa ve Uçurtma Şenliği düzenliyoruz.  Bu yıl 10.sunu düzenleyeceğimiz uçurtma şenliğimiz  16 Haziran saat...
ENERJİ YÖNETİCİSİ 2019 YILI EĞİTİMLERİMİZ
12 Haziran 2019
Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından planlanan 2019 yılı Enerji Yöneticisi eğitimleri hakkında detaylı bilgilere aşağıdan erişebilirsiniz.
BİREYSEL KLİMALARIN DOĞRU KULLANIMI VE ENERJİ TASARRUFU İÇİN NELER YAPILMALI?
10 Haziran 2019
Klima, kapalı bir ortamın sıcaklık, nem, iç hava kalitesi, hava hareketleri ve insan sağlık konforu değerlerine kadar havanın şartlandırılmasıdır. Levent Yılmaz Makina Mühendisi MMO İstanbul Şubesi Mekanik Tesisat Komisyonu Üyesi
TEKNİK İNSAN KAYNAĞINA DEĞER VEREN BİR SİSTEM KURMAK GEREKİYOR
31 Mayıs 2019
İnsan Kaynakları süreçlerinde teknik insan istihdamının tanımlarıyla ilgili bilgi veren Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Erol Alkım Erdönmez teknik personel istihdamı ile ilgili yaşanan temel problemleri ve çözüm yollarını bizlerle paylaştı. Erol Alkım Erdönmez Makina...
TÜRKİYE'DE KIDEM TAZMİNATININ TARİHÇESİ
31 Mayıs 2019
Kıdem tazminatı; İş Kanununda belirtilen fesih hallerinde en az bir yıllık kıdeme sahip işçiye veya işçinin ölümü halinde hak sahiplerine işveren tarafından kanun gereği ödenmesi gereken, miktarı işçinin kıdemine ve son brüt kazancına (giydirilmiş ücret) göre belirlenen tazminattır. Münür Aydın...

Şube Bülteni

 MMO İstanbul Şube Bülteni Haziran 2019
Sayı
151
MMO İstanbul Şube Bülteni Mayıs 2019
Sayı
150
MMO İstanbul Şube Bülteni Nisan 2019
Sayı
149
MMO İstanbul Şube Bülteni Mart 2019
Sayı
148

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Şube Etkinlikleri

Oda Etkinlikleri