İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

TARAMA TEKNOLOJİSİ ÜÇ BOYUTLU TASARIMA DETAY KATIYOR
13 Şubat 2019
Birkaç yıl önce, Arden Engineering Constructors şirketinin Bina Bilgi Modelleme (BIM) Müdürü Bill Cameron, mekanik, elektrik ve tesisat sistem (MEP) restorasyonları için teklif taleplerinin, yeni sistem kurulması için olanlara nazaran azımsanamayacak derecede arttığını görmüştür. Şirketin konumsal...
VERİMLİ ÜRETİM İÇİN YENİ NESİL OTOMASYON
11 Şubat 2019
Otomasyon ve Sistem Verimliliği konusunda Uzman Elektronik Mühendisi Atalay Türkeş, otomasyon sistemlerinde verimliliği artıracak hususları ve otomasyonun geleceği konusunda öne çıkacak olan Big Data ve Nesnelerin İnterneti konusunu Makina Bülten okuyucuları ile paylaştı. Atalay Türkeş Elektrik-...
YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİNDE DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR
11 Şubat 2019
Yangın söndürme sistemlerinin önemine işaret eden MMO İstanbul Şubesi Mekanik Tesisat Birimi Sorumlusu Onur Ayhan Kılyar, fabrika, imalathane, hastane, otel gibi büyük kompleks yapılardan, en küçük yapılara kadar her alanda kullanılacak yangın algılama, ihbar ve söndürme sistemlerinde doğru...
AMELİYATHANELERDE HİJYENİK İKLİMLENDİRME NASIL OLMALIDIR?
07 Şubat 2019
MMO İstanbul Şubesi Mekanik Tesisat Komisyonu Üyesi Burhan Taş, hastane iklimlendirme tesisatlarında hijyenik hususlara mutlaka dikkat edilmesi ve hava sterilizasyonun tam bir şekilde sağlanması gerektiği ile ilgili uyarılarda bulundu.
ŞUBEMİZE STAJ BAŞVURULARI MART AYINDA BAŞLIYOR!
07 Şubat 2019
TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin öğrenci üyeleri için staj yeri başvuruları Mart ayının ikinci haftasında başlıyor. MMO İstanbul Şubesi Üye İlişkileri Birimi Sorumlusu Ebru Elif Şirin, geleceğin mühendis adayları için staj çalışmalarını, başvuru şartlarını ve hedeflerini anlattı.

Şube Bülteni

MMO İstanbul Şube Bülteni Şubat 2019
Sayı
147
MMO İstanbul Şube Bülteni Ocak 2019
Sayı
146
MMO İstanbul Şube Bülteni Aralık 2018
Sayı
145
MMO İstanbul Şube Bülteni Kasım 2018
Sayı
144

Periyodik Yayınlar

  • EYLÜL-EKİM 2018, SAYI 167

Oda Raporları

Şube Etkinlikleri

Oda Etkinlikleri