İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

Asansör Piyasa Gözetimi ve Denetimi Yönetmeliği Yayınlandı
17 Ekim 2020
Asansör Piyasa Gözetimi ve Denetimi Yönetmeliği Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 16 Ekim 2020 tarih ve 31276 sayılı Resmî Gazete’de yayınlandı. Yönetmelikle birlikte, insan ve yüklerin veya sadece yüklerin taşınmasında kullanılan asansöre yönelik gerçekleştirilecek olan piyasa gözetimi ve...
Öğrenciler ve Sağlık Emekçileriyle Dayanışma İçin Koşuyoruz!
15 Ekim 2020
8 Kasım 2020’de düzenlenecek olan İstanbul Maratonu’nda sağlık emekçileri ve öğrencilerle dayanışma için koşmaya var mısınız?
Zemin İstanbul ile Mühendisler İçin Derin Öğrenme Çevrimiçi Seminerimizi Gerçekleştirdik
15 Ekim 2020
Zemin İstanbul ile birlikte Mühendisler İçin Derin Öğrenme Çevrimiçi Seminerimizi, 12 Ekim 2020 Pazartesi günü Mak. Yük. Müh. Ahmet Okudan’ın eğitmenliğiyle gerçekleştirdik. 
Makina Bülten 2020 Ekim Sayısı Yayında!
12 Ekim 2020
Makina Bülten 2020 Ekim sayısı yayınlandı!
Bilim Tarihinin Işığında Modern Bilim - II
12 Ekim 2020
Bilim Tarihinin Işığında Modern Bilim – I isimli yazımızda, bilimsel faaliyetlerini skolastik düşüncenin etkisinde sürdüren Kopernik ve Kepler ile doğa felsefesinden doğa bilimlerine geçişin sembolleri olan Galileo ve Newton’u konu almıştık. Bu yazımızda ise Newton’dan Einstein’a kadar geçen süreci...

Şube Bülteni

Sayı
164
Sayı
163
Sayı
162
Sayı
161

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları