İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

TEMEL OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ SERTİFİKA PROGRAMIMIZ BAŞLIYOR!
17 Nisan 2019
Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından organize edilen Temel Otomotiv Teknolojisi Sertifika Programı 11 Mayıs 2019 Cumartesi günü MMO Anadolu Yakası Eğitim Merkezi’nde başlıyor.
KÖPRÜLÜ VİNÇ OPERATÖRLERİNİN MYK BELGESİ ALMASI ZORUNLU HALE GELDİ!
16 Nisan 2019
11 Kasım 2018 tarihli ve 30592 sayılı Resmî Gazete’ de yayımlanan dördüncü Tebliğ ile 36 meslekte daha MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu getirilmiştir. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının 2018/1 sıra numaralı tebliğinde yer alan 36 meslekte MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi olmayan...
ENDÜSTRİYEL GÖRÜNTÜ İŞLEME: ÜRETİMDE VERİMLİLİK
16 Nisan 2019
Görüntü işleme, geleceğin en önemli ve zorlu sensör teknolojilerinden birisidir. Yakın zamana kadar, görsel sensörleri pratik uygulamalara entegre etmek son derece pahalıydı. Günümüzde görüntü işleme sensörleri, zorlu algılama ortamlarında standart çözümlere kıyasla maliyet avantajı sunan çok...
TESİSAT MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ TÜBİTAK ULAKBİM TR DİZİN DERGİ LİSTESİNDE
15 Nisan 2019
Makina Mühendisleri Odası Tesisat Mühendisliği Dergisi, tesisat mühendisliği alanındaki güncel gelişmeleri içeren makaleler, sektörle ilgili haberler, sektöre yönelik akademik çalışmalar ve duyuruları ile bu alanda çalışan makina mühendisleri arasında iletişimi ve bilgi birikimi aktarımını sağlamak...
PROBLEM ÇÖZME VE KARAR ALMA TEKNİKLERİ
15 Nisan 2019
Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Üyesi Levent Taşkın dijitalleşen dünyada problem çözmeye etkin eden faktörleri ve problem çözme yaklaşımlarını meslektaşlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak adına bizimle paylaştı. Levent Taşkın Makina Yüksek Mühendisi

Şube Bülteni

MMO İstanbul Şube Bülteni Nisan 2019
Sayı
149
MMO İstanbul Şube Bülteni Mart 2019
Sayı
148
MMO İstanbul Şube Bülteni Şubat 2019
Sayı
147
MMO İstanbul Şube Bülteni Ocak 2019
Sayı
146

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Şube Etkinlikleri

Oda Etkinlikleri