İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

24 HAZİRAN SEÇİMLERİ ÜZERİNE TMMOB ÖRGÜTLÜLÜĞÜNE
22 Mayıs 2018
TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, 24 Haziran Seçimlerine ilişkin TMMOB Örgütlülüğüne yönelik bir yazı yayınlayarak, tüm üyelerimize oy kullanma ve sandıklara sahip çıkma çağrısında bulundu.
BÜYÜK VERİ, BÜYÜK SAYILAR YASASI VE DEĞER ÜRETİMİ
11 Mayıs 2018
Büyük sayılar yasası, bir olayın gözlem sayısının sonsuza yaklaştıkça gerçek ihtimallere daha çok yakınlaşacağımızı ifade eden istatistiksel bir tanımdır. Bu kanunun işleyişini göstermek adına verilmiş olan en ünlü örnek yazı tura oyunudur. Bir paranın yazı mı tura mı geleceğini kesin olarak...
3D YAZICI İLE DERİ ÜZERİNE ELEKTRONİK VE HÜCRE BASKISI
11 Mayıs 2018
Minesota Üniversitesi araştırmacıları yenilikçi bir araştırma ile düşük maliyetli bir 3D yazıcı kullanarak ilk defa elin üzerine elektronik bir nesne yazdırmayı başardılar. Bu teknoloji sayesinde, vücudumuzdaki kimyasal veya biyolojik değişikleri tespit edebilecek sensörler doğrudan vücuda...
MAKİNA BÜLTEN’İN MAYIS 2018 SAYISI YAYINDA!
09 Mayıs 2018
TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin aylık olarak yayımladığı Makina Bülten’in Mayıs 2018 sayısı çıktı.
DUYAR VANA FABRİKASI’NA TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİK
30 Nisan 2018
Makina Mühendisleri Odası Bakırköy İlçe Temsilciliği 20 Nisan 2018 tarihinde Esenyurt’ta bulunan Duyar Vana Fabrikası’na teknik gezi düzenledi. 

Şube Bülteni

MMO İstanbul Şube Bülteni Mayıs 2018
Sayı
137
MMO İstanbul Şube Bülteni Nisan 2018
Sayı
136
Sayı
135
Sayı
134

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri