İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

Hidroelektrik Santralları ve Türkiye
12 Kasım 2019
Türkiye’de 2018 yılında elektrik üretiminin %37,2’si kömür, %30’u doğal gaz, %19,9’u hidrolik, %0,5’i petrol, %11,4 yenilenebilir (rüzgâr, güneş, jeotermal) ve %1’i diğer kaynaklardan karşılanmıştır.
Doğal Gaz Tesisatında Depreme Karşı Alınacak Önlemler
12 Kasım 2019
Doğal gaz, günümüzden milyonlarca yıl öncesinde dünyamızda yaşayan canlıların kalıntılarının yer katmanları arasında basınç ve sıcaklık altında dönüşüme uğramasıyla oluşan ve büyük oranda metan gazı içeren renksiz, kokusuz ve havadan hafif bir gazdır. Türkiye’de ilk defa 1986 yılında, birkaç...
Mekatronik Mühendisleri Meslek Dalı Komisyonu Kuruldu
12 Kasım 2019
Mekatronik Mühendisleri Meslek Dalı Komisyonu, Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nde kuruldu.
Uluslararası Üretim Zincirleri Bağlamında Türkiye Otomotiv Sektörü, Güncel Otomotiv Teknolojisi ve Teknoloji Transferi – V
12 Kasım 2019
Diğer sektörlerde olduğu gibi otomotiv sektöründe de birçok firmanın üretken olamayan alanlarda da faaliyet gösterme eğilimi giderek artmaktadır. Sanayi sermayesinin elinde biriken ve gerek kar oranının düşme eğilimini önlemek üzere olsun gerekse daha hızlı ve yüksek kar olanakları sunması...
Hidroelektrik Enerji Santrali Eğitimi 7-8 Aralık Tarihlerinde Gerçekleştirilecek
12 Kasım 2019
Hidroelektrik Enerji Santrali eğitimi, 7-8 Aralık 2019 tarihlerinde MMO İstanbul Şubesi'nde gerçekleştirilecek.

Şube Bülteni

Sayı
156
Sayı
155
Sayı
154
MMO İstanbul Şube Bülteni Ağustos 2019
Sayı
153

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri