İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

Asansörlerin Kamusal Denetimini Kaldırmak ve Periyodik Kontrolleri Piyasaya Açmak Kabul Edilemez!
09 Aralık 2019
TMMOB MMO İstanbul Şubesi, Bakırköy Belediyesi'nin Makina Mühendisleri Odası ile yapmış olduğu asansör periyodik kontrollerine ilişkin protokolü iptal etmesi üzerine, 09 Aralık 2019 Pazartesi günü 12.00'da, MMO İstanbul Şubesi Konferans Salonu'nda bir basın açıklaması yapıldı. MMO İstanbul Şubesi...
Makina Bülten 2019 Aralık Sayısı Yayında!
06 Aralık 2019
Bilim, teknik, mühendislik ve kültür sanat konularında özgün ve güncel içeriklerle hazırladığımız Makina Bülten, 2019 Aralık sayısıyla yayında!
İlk Güneş Enerji Santrali Eğitimimiz Gerçekleştirildi
03 Aralık 2019
İlk güneş enerji santrali eğitimimiz, Şubemiz Enerji Komisyonu'nun sektör deneyimli uzman mühendisleri tarafından hazırlanan "Güneş Enerji Santralı Eğitimi Ders Notları" kitabına uygun olarak 29-30 Kasım ve 01 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleştirildi.
Dönmek mi, Döndürmek mi?
02 Aralık 2019
Bildiğiniz üzere, araçların viraja girerken yaşadıkları ilk problem iç ve dış tekerleklerin virajda farklı yol almalarıdır. Bu sorun diferansiyelin geliştirilmesiyle çözülmüştür. Ancak tek problem bu değildir; sürücünün direksiyonu viraja uygun şekilde çeviriyor olmasına ve araçtaki diferansiyel...
Rüzgâr ve Hidroelektrik Enerji Santrali Eğitimleri Başlıyor!
02 Aralık 2019
Rüzgâr Enerjisi Santrali Eğitimi ile 6446 No.lu Elektrik Piyasası Kanunu ve 5346 No.lu Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Elektrik Enerjisi Üretimi Amaçlı Kullanımına İlişkin Kanun kapsamında rüzgâr enerjisine dayalı üretim faaliyeti için yapılacak projelerin uluslararası standart ve ilgili yerel...

Şube Bülteni

Sayı
157
Sayı
156
Sayı
155
Sayı
154

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri