İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM VE ANALİZ MÜHENDİSİ YETİŞTİRME PROGRAMI 1. KUR
12 Aralık 2017
Etkinlik afişi için lütfen tıklayınız. Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şube Suat Sezai Gürü Eğitim Merkezi tarafından yıllardır düzenlenen tasarım ve analiz programlarını Bilgisayar Destekli Tasarım ve Analiz Mühendisi Yetiştirme Programı kapsamında daha sistematik hale getiriyoruz. Program...
XI. ENDÜSTRİ VEİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ KURULTAYI SONUÇ BİLDİRİSİ
06 Aralık 2017
MMO İstanbul Şube sekretar­yalığında 17-18 Kasım 2017 tarihlerinde MMO İstanbul Şube Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen XI. Endüstri ve İşletme Mühendisliği Kurultayı Sonuç Bildirisi açıklandı.
İŞ VE MÜHENDİS BİRİMİMİZ İŞ ARAYAN ÜYELERİMİZ İÇİN ÇALIŞIYOR
04 Aralık 2017
Makina Mühendisleri Odası İş Mühendis Birimi Sorumlusu Dilan Sural, 32. Dönem’de hayata geçirilen Makine Mobil uygulaması ile iş arayan üyelerin en güncel ilanları hızlı ve kolay bir şekilde takip edebileceklerini söyledi.
MAKİNA BÜLTEN ARALIK SAYISI ÇIKTI!
04 Aralık 2017
TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin aylık olarak yayımladığı Makina Bülten’in Aralık sayısı çıktı. Bülten'i indirmek için lütfen tıklayınız.
ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZİN ARTIK BİR ATÖLYESİ VAR!
04 Aralık 2017
MMO İstanbul Şube Öğrenci Komisyonu üyelerinin bir araya gelerek hayata geçirdiği ve öğrenci üyelerin yardımlaşma ruhu içerisinde birlikte ders çalışıp, proje geliştirebilecekleri ve ortaya kolektif ürünler çıkarabilecekleri öğrenci üye atölyesi açıldı.

Şube Bülteni

Sayı
132
Sayı
131
Sayı
130
Sayı
129

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları