İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

19 EYLÜL’ÜN 40. YILI BULUŞMASI DÜZENLENİYOR
10 Eylül 2019
19 Eylül 1979 yılında TMMOB tarafından düzenlenen İş Bırakma Eyleminin 40. Yılı dolayısı ile “Teoman Öztürk Anısına 19 Eylül’ün 40. Yılı Buluşması” düzenleniyor. Etkinlik 19 Eylül 2019 Perşembe günü 18.00’de İMO Teoman Öztürk Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.
IX. ULUSLARARASI BAKIM TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ VE SERGİSİ DENİZLİ'DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK
10 Eylül 2019
Makina Mühendisleri Odası adına MMO Denizli Şubesi yürütücülüğünde düzenlenecek olan IX. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi (BTKS) 26-28 Eylül 2019 tarihleri arasında Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
KURUMSAL KALİTE İÇİN EĞİTİM KALİTESİNİN ÖNEMİ
03 Eylül 2019
Bilgi kalitenin en önemli girdisidir. (Aguayo) Dijitalleşen dünyanın kaçınılmaz etkilerinden birisi de kurumların ayak uydurabilme becerilerinin gelişmesi zorunluluğudur. İstihdam konusunda yaşanacak olası olumsuzlukları beklemek yerine her düzeyde ve düzlemde günümüze uygun eğitim çalışmalarını...
ULUSLARARASI ÜRETİM ZİNCİRLERİ BAĞLAMINDA TÜRKİYE OTOMOTİV SEKTÖRÜ, GÜNCEL OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ VE TEKNOLOJİ TRANSFERİ-IV
03 Eylül 2019
Her ne kadar biraz daha az ölçekli üretim gerçekleştiren fabrikalar gelecekte önem arz etmeye devam edecek olsalar da otomotiv sektörü önümüzdeki yıllarda da kitle üretimi yapacaktır. Bu nedenle geniş pazarlara ihtiyaç duyan bir sektör olma niteliğini koruyacaktır. Bu noktada da rekabet gücünün “...
KÖPRÜLÜ VİNÇ OPERATÖRLERİ MYK BELGESİ SINAVLARI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ
03 Eylül 2019
Mesleki Yeterlilik Kurumu Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu Getirilen Mesleklere İlişkin Tebliğ’in yayınlanması ile köprülü vinç operatörlerine MYK Belgesi alma zorunluluğu geldi. Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Suat Sezai Gürü Uygulamalı Eğitim Merkezi’nde bu kapsamda sınavlar...

Şube Bülteni

Sayı
154
MMO İstanbul Şube Bülteni Ağustos 2019
Sayı
153
 MMO İstanbul Şube Bülteni Temmuz 2019
Sayı
152
 MMO İstanbul Şube Bülteni Haziran 2019
Sayı
151

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri