İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

ULUSLARARASI İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONGRESİ’NE KATILDIK
18 Haziran 2018
TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın düzenlediği 9. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresine katılarak iş güvenliği ile alakalı çeşitlik konularda sunumlar gerçekleştirdi.
ASANSÖR PERİYODİK KONTROL YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI
18 Haziran 2018
Asansör Periyodik Kontrol Yönetmeliği Resmi Gazete'de yayımladı. Buna göre, bina ya da yapıda sürekli kullanılan asansörün periyodik kontrolü yılda en az bir defa, Bakanlık tarafından yetkilendirilen ve ilgili idareyle protokol imzalayan A tipi muayene kuruluşuna yaptırılacak. Aydın Arat Makina...
ÇEVİK İŞ SÜREÇLERİ, ETKİN ÜYE DENEYİMİ
18 Haziran 2018
Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin dijital dönüşüm çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. MMO İstanbul  Şube Sekreteri İbrahim M. Tataroğlu ve İş Geliştirme ve Dijital Dönüşüm Birimi Sorumlusu Alican Özalp, Oda’nın dijitalleşme projesinde attığı adımları ve ilerleyen dönem projelerini...
İMZA TÖRENİ VE KOKTEYLİMİZE DAVETLİSİNİZ
18 Haziran 2018
TMMOB Makina Mühendisleri Odası ve Akışkan Gücü Derneği arasında yapılacak olan Hidrolik ve Pnömatk projelerinin kayıt altına alınması protokolü imza töreni ve kokteyli 21 Haziran Perşembe saat 17.00’de MMO İstanbul Şube’de gerçekleştirilecektir. Üyelerimizin, sektör dernekleri ve sektör...
MAKİNA BÜLTEN’İN HAZİRAN 2018 SAYISI YAYINDA!
06 Haziran 2018
TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin aylık olarak yayımladığı Makina Bülten’in Haziran 2018 sayısı çıktı.  

Şube Bülteni

MMO İstanbul Şube Bülteni Haziran 2018
Sayı
139
MMO İstanbul Şube Bülteni Mayıs 2018
Sayı
137
MMO İstanbul Şube Bülteni Nisan 2018
Sayı
136
Sayı
135

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri