İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

İETT ile "Garaj Bakım ve Onarım Faaliyetlerinin Denetimi Protokolünü" İmzaladık
12 Şubat 2020
İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü (İETT) ile “Garaj Bakım ve Onarım Faaliyetlerinin Denetimi" protokolü imzalandık.
Şubemiz 34. Dönem Genel Kurul ve Seçimleri Gerçekleştirildi
10 Şubat 2020
TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) İstanbul Şubesi’nin 34. Dönem Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri 08- 09 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleştirildi. 09 Şubat Pazar günü Karaköy’deki TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nde gerçekleştirilen seçimlerde İbrahim M. Tataroğlu başkanlığında...
Uluslararası Üretim Zincirleri Bağlamında Türkiye Otomotiv Sektörü, Güncel Otomotiv Teknolojisi ve Teknoloji Transferi-VII
07 Şubat 2020
Makina Bülten’in Haziran 2019 sayısında yayınlanmaya başlanmış olan yukarıdaki başlıklı yazı dizisinin ilk alt başlığı olan “Uluslararası Üretim Zincirleri Bağlamında Türkiye Otomotiv Sektörü” ile bu sayıda devam edilmektedir.
Endüstriyel Bacalar - 1
07 Şubat 2020
Endüstrinin gelişmesiyle birlikte çelik bacaların yapımı hız kazanmaya başladı. Çelik bacaların beton bacalara kıyasla daha avantajlı olması, özellikle baca yüksekliklerinin arttığı uygulamalarda tercih edilir hale gelmesine neden oldu. Çelik baca sistemleri, kullanım amaçlarına göre çeşitli...
Dönmek mi, Döndürmek mi? - 3
07 Şubat 2020
Dönmek mi, döndürmek mi derken; döndük, dolaştık ve geldik 3 bölümlük bu yazı dizimizin son bölümüne. Bu yazımızda, Dört Tekerlek Yön Kontrol (4WS- 4 Wheel Steering) sistemlerinden söz ederek bu dön(dür)üşümüzü tamamlamış olacağız.

Şube Bülteni

Sayı
158
Sayı
157
Sayı
156
Sayı
155

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları