Denizli Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

İncirliova Belediyesi ile asansör protokolü imzalandı.
13 Şubat 2019
Vatan Partisi Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mimar Yalçın Büyükdağlı İl Temsilciliğimizi Ziyaret Etti.
12 Şubat 2019
Vatan Partisi Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Mimar Yalçın Büyükdağlı, 11 Şubat 2019 günü Aydın İl Temsilciliğimizi ve TMMOB Aydın İKK'yı ziyaret etti. Ziyarette yaklaşan yerel seçimler, yerel yönetimler ile TMMOB ortaklaşması, Efeler'in güncel sorunları ve jeotermal konularında bilgi alış...
CHP Efeler Belediye Başkan Adayı Av. M. Fatih Atay İl Temsilciliğimizi Ziyaret Etti.
11 Şubat 2019
CHP Efeler Belediye Başkan Adayı Av. M. Fatih Atay ve CHP İlçe Teşkilatı Başkanı Polat Bora Mersin, 8 Şubat 2019 günü Aydın İl Temsilciliğimizi ve TMMOB Aydın İKK'yı ziyaret ettiler. Ziyarette yaklaşan yerel seçimler, yerel yönetimler ile TMMOB ortaklaşması, Efeler'in güncel sorunları ve jeotermal...
IX. Uluslararası BTKS Yürütme Kurulu Toplantısı Düzenlendi.
08 Şubat 2019
Şubemiz'de "Tesisatta Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu Önerileri" Konulu Seminer Düzenlendi.
31 Ocak 2019
Şubemiz ve TTMD Denizli İl Temsilciliği tarafından organize edilen "Tesisatta Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu Önerileri" konulu seminer 30.01.2019 tarihinde şubemizde düzenlendi. Konuşmacı olarak şubemiz üyesi Dr. Öğr. Üyesi Öner ATALAY'ın katıldığı seminerin oturum başkanlığını ise şubemiz...

Şube Bülteni

Sayı
20164
Sayı
20163
Sayı
20162
Sayı
20161

Periyodik Yayınlar

  • EYLÜL-EKİM 2018, SAYI 167

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri