Denizli Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

"Basınçlı Hava Sistemleri ve Kompresörler" konulu webinar düzenlendi.
07 Temmuz 2021
Masa Tenisi Takımımız Denizli İkincisi Oldu.
11 Haziran 2021
Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Denizli Masa Tenisi İl Temsilciliği koordinesi ile düzenlenen Kuruluşlar Arası İl Birinciliği Müsabakalarının son kademesi Hasan Güngör Kapalı Spor Salonu’nda, 05 -06 Haziran 2021 tarihlerinde yapılan müsabakalarla sona erdi.    
XIII. Dönem III. Şube Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.
17 Mayıs 2021
Şubemiz XIII. Dönem, III. Danışma Kurulu Toplantısı 12 Mayıs 2021 çarşamba günü, 54 üyemizin katılımı ile online olarak gerçekleştirildi. 
1 Mayıs'ı Emek ve Demokrasi Güçleri ile Karşıladık.
30 Nisan 2021
COVID-19 Pandemisinin etkileri sebebi ile bu yıl da sınırlı katılım ve etkinlikler ile karşılanan emeğin ve dayanışmanın bayramı 1 Mayıs'ı şube etkinlik alanlarımızdaki basın açıklamalarımız ile karşıladık.
Şubemiz Milas İlçe Temsilciliği Yürütme Kurulu, Milas Kaymakamı Mustafa Ünve Böke'yi makamında ziyaret etti.
31 Mart 2021

Şube Bülteni

Sayı
20171
Sayı
20170
Sayı
20169
Sayı
20168

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri