Denizli Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

"Müzikle Büyüsün Çocuklar" Temalı Piyano Resitali Gerçekleştirildi.
30 Mayıs 2023
Şubemiz ve Ezgiyle Müzik Topluluğu tarafından deprem bölgesindeki çocukların eğitim masraflarına destek olmak amacıyla düzenlediğimiz piyano resitalimiz 29.05.2023 tarihinde gerçekleştirildi. 
KADIN BESTEKARLAR KONSERİ
18 Mayıs 2023
12 Mayıs Cuma günü Merkezefendi Kültür Merkezinde Şubemiz Türk Sanat Müziği Korosu ve İstanbul Çello TSM Korusu sanatçıları ile birlikte düzenlenen, Kadın Bestekarlarımızın eserlerinin ve nihavend makamında sevilen şarkıların seslendirildiği konsere çok sayıda sanatsever katıldı.
Planlı Alanlar İmar Yönetmeliğinde Değişiklik
15 Mayıs 2023
12.05.2023 Tarih ve 32188 Sayılı Resmi Gazete'de Yayınlanan Planlı Alanlar İmar Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Gereği;
Buhar ve Kondens Tesisatı Bileşenleri, Uygulamaları ve Enerji Verimliliği Konulu Seminer Gerçekleştirildi.
12 Mayıs 2023
Ayvaz Firması ile Şubemizin ortaklaşa düzenlediği "Buhar ve Kondens Tesisatı Bileşenleri, Uygulamaları ve Enerji Verimliliği" konulu seminer 10 Mayıs 2023 tarihinde ARI-Armaturen Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Ersun GÜRKAN tarafından, yapılan sunum ile gerçekleştirildi.  Etkinliğimize 34 üyemiz...
SEMİNER "Plastiklerin Sınıflandırılması ve Mühendislikte Termoset Plastikler"
09 Mayıs 2023
PAÜ Makina Mühendisliği Bölümü ve PAÜ Malzeme Araştırma ve Uygulama Merkezince düzenlenen Plastiklerin Sınıflandırılması ve Mühendislikte Termoset Plastikler konulu seminer bugun saat 13:30 da online olarak düzenlenecektir. Katılım için; http://mmo.kim/h8kk

Şube Bülteni

Sayı
20176
Sayı
20175
Sayı
20174
Sayı
20173

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri