Diyarbakır Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

GRUP YORUM ÜYESİ HELİN BÖLEK'İN AÇLIK GREVİNDE HAYATINI KAYBETMESİNE İLİŞKİN AMED EMEK VE DEMOKRASİ PLATFORMUNDAN BASIN AÇIKLAMASI
06 Nisan 2020
BASINA VE KAMUOYUNA HELİNİ KAYBETTİK, BAŞKA CANLAR YITIRILMESIN Bu ülkede ne yazık ki bir kez daha iktidarın insanlığın yarattığı evrensel değer yargılarını gasp etmek istediği için insanlar açlık grevleri ile hayatını kaybetmeye başladı.Temel hak ve özgürlüklerin korunması, savunma hakkı, özgürce...
ONLİNE LPG OTOGAZ İSTASYONLARI SORUMLU MÜDÜR EĞİTİMİ DÜZENLEDİK
27 Mart 2020
Meslek İçi Eğitimlerimiz kapsamında 25-27 Mart 2020 tarih aralığında üyelerimiz ve diğer branşlardaki mühendislik fakültesi mezunlarına yönelik online LPG Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür Eğitimi düzenledik.
MMO DİYARBAKIR ŞUBE VE TTB İŞBİRLİĞİYLE KORONA VİRÜS BİLGİLENDİRME SEMİNERİ
27 Mart 2020
Şubemiz ile TTB Diyarbakır şube işbirliğiyle Korona Virüs salgını ile ilgili alınması gereken önlemler konusunda Online bilgilendirme semineri düzenlendi.
ÜYELERİMİZE COVİD-19 KONUSUNDA DUYURU
17 Mart 2020
Son dönemde Dünya genelinde alarm verilmesine neden olan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından “pandemi” olarak ilan edilen coronavirüs salgını ve 16.03.2020 tarihinde İçişleri Bakanlığı’nın internet sitesinde yayınlanan genelge üzerine Odamız tarafından aşağıdaki tedbirler alınmış olup, gereğinin...
ŞUBEMİZDE PERİYODİK KONTROL MUAYENE PERSONELİ TEMEL EĞİTİMİ DÜZENLENDİ
16 Mart 2020
Meslekiçi eğitimlerimiz kapsamında 20-21 Mart 2020 tarih aralığında şubemizde Periyodik Kontrol Muayene Personeli Temel Eğitimi düzenlendi.  

Şube Bülteni

Sayı
63
62 SAYI KAPAK
Sayı
62
Sayı
61
Kapak
Sayı
60

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları