×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Yazılı Basında Odamız

MMO IV.ENERJİ VERİMLİLİĞİ KONGRESİ'NE ÇAĞIRDI

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Enerji Verimliliği Kongresi Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr.


10 Ekim 2017
MMO ÜYELERİNİ KAHVALTIDA BULUŞTURDU

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Kocaeli Şubesi, geleneksel üye kahvaltısını bu sabah gerçekleştirdi.


08 Ekim 2017
ÖZMURAL ÖĞRENCİ ÜYELERE TMMOB'U ANLATTI

TMMOB öğrenci-üye buluşması dün akşam Mimarlar Odası Taş Bina’da gerçekleşti. Etkinlikte bir konuşma yapan TMMOB İKK Sekreteri Ünal Özmural, TMMOB’un yapısı ve öğrenci üyelikle ilgili bilgilendirme yaptı


06 Ekim 2017
TMMOB’dan sert tepki: BİZLERİ ASLA YILDIRAMAZSINIZ!

TMMOB Kocaeli bileşenleri bugün bir basın açıklaması yaparak Kimya Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu üyelerinin görevden alınmasına sert tepki gösterdi. Açıklamada, “Bu saldırılar ne ilktir ne de son olacaktır. Bizleri asla yıldıramayacaklar” denildi.


29 Eylül 2017
TMMOB, DAYANIŞMA GÜNÜ’NÜ KUTLADI: AYNI KARARLILIK VE İNANÇTAYIZ

‘’19 Eylül TMMOB Mühendis, Mimar, Şehir Plancıları Dayanışma Günü’’ nedeniyle bugün TMMOB Kocaeli bileşenleri bir basın açıklaması gerçekleştirdi.


19 Eylül 2017
ÖZMURAL: TÜRKİYE BUGÜN BİLE DEPREME HAZIR DEĞİL ..!

TMMOB Makine Mühendisleri Odası, 17 Ağustos 1999 Marmara depreminin 18. yılı vesilesiyle basın açıklaması gerçekleştirdi


16 Ağustos 2017
ÖZMURAL : SİVİL YAPILAR YOK EDİLMESİN, GÜÇLENDİRİLSİN

ÖZMURAL: Meslek örgütleri, sendikalar, dernekler gibi sivil yapılar demokrasiyi besleyen önemli unsurlardır. Yok etme yerine güçlenmelerine destek olunmalıdır.


05 Ağustos 2017
MMO’dan Basın Bayramı mesajı

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Kocaeli Şube Başkanı Ünal Özmural, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı. Başkan Özmural mesajında şunları söyledi: ‘’Basın özgürlüğü, demokrasilerde çok seslilik ilkesinin işletilmesi adına çok önemli olgudur.


24 Temmuz 2017
MMO 'DA BİR İLKE İMZA ATILDI.

2009 yılından bu güne Enerji Verimliliği Kanunu kapsamında enerji yöneticisi eğitimlerini yürüten ilk yetkilendirilmiş kurum olan Makine Mühendisleri Odası böylesi bir eğitim ile çalışmalarını uluslararası alana taşımış, kentimizi ve ülkemizi yurtdışına tanıtma fırsatı yaratmıştır.


12 Temmuz 2017
TMMOB'DAN SGK'YA FESİH TEPKİSİ

TMMOB Kocaeli Şubesi mühendis, mimar ve şehir plancılarının asgari ücret belirleme protokolünün SGK tarafından feshedilmesine tepki gösterdi.


07 Temmuz 2017
MMO YÜRÜYÜŞE DESTEĞE GİTTİ

MMO Kocaeli Şubesi de adalet yürüyüşüne desteğe gitti. Şube Başkanı Ünal Özmural, "Adaletin olmadığı yerde hiçbir mesleğin de anlamı yoktur" dedi.


02 Temmuz 2017
"YÖNETMELİK FACİAYA DAVETİYEDİR"

LPG'li araçların kamusal denetiminin MMO'dan alınmasını basın toplantısı ile eleştiren odanın Kocaeli Şube Başkanı Ünal Özmural, "Yönetmelik bu hali ile faciaya davet niteliğindedir. Kamusal denetim hakkı MMO'ya iade edilmelidir" dedi.


01 Temmuz 2017