Adana Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Adana subesi

ÜYELERİMİZE YÖNELİK HAZİRAN AYI WEBİNARLARIMIZ DEVAM EDİYOR

09 Haziran 2020

Değerli üyelerimiz

 Bilindiği üzere Makina Mühendisleri Odası çeşitli konularda webinar / online eğitimler vermeye devam etmektedir.

 Haziran ayında yapılacak ve sürekli güncellenmekte olan eğitimlerimize aşağıdaki linklerden kolaylıkla ulaşabilir ve kayıt olabilirsiniz.

... Devamı

"KAMUSAL KAYNAKLARIMIZIN ve HAKLARIMIZIN KORUNMASINDA BİRLİĞİMİZİN ÖNEMİ" BROŞÜRÜ YAYINLANDI

13 Mayıs 2020

"KAMUSAL KAYNAKLARIMIZIN ve HAKLARIMIZIN KORUNMASINDA BİRLİĞİMİZİN ÖNEMİ" BROŞÜRÜ YAYINLANDI

 

12.05.2020

 

Meslektaşlarımızın haklarının korunmasında olduğu kadar, toplumun genel çıkarlarının savunulmasında da önemli bir yeri olan TMMOB'nin taşıdığı toplumsal role... Devamı

ŞUBELERİMİZDEN ORTAK AÇIKLAMA

13 Mayıs 2020

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Şubeleri, TMMOB Kanunu’nu Değiştirme Girişimi üzerine ortak bir açıklama yaptı.

MMO ÇALIŞANLARI: ODALARIMIZA, TMMOB’MİZE, DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKIYORUZ

12 Mayıs 2020

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, meslek kuruluşları hakkında yaptığı açıklamaya dair Odamız Çalışanları bir açıklama yaparak Odamıza, Birliğimize ve demokrasiye sahip çıkma çağrısı yaptı.

TMMOB KANUNU’NU DEĞİŞTİRME GİRİŞİMİ!

11 Mayıs 2020

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener, Cumhurbaşkanı'nın "meslek örgütlerinin seçim sistemlerinin değiştirilmesi" konusundaki açıklamalarına ilişkin 11 Mayıs 2020 tarihinde bir açıklama yaptı.

TMMOB’YE BAĞLI ODALARDAN ORTAK AÇIKLAMA

09 Mayıs 2020

TMMOB’YE BAĞLI ODALARDAN ORTAK AÇIKLAMA
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, Ankara Barosu, Tabip Odaları ve meslek kuruluşları hakkında yaptığı açıklamaya dair TMMOB'ye bağlı Odalar ortak bir basın açıklaması yaptı.

TMMOB’ye Bağlı Odaların Ortak Açıklaması:
... Devamı

BİRLİĞİMİZİ VE DEMOKRASİYİ SAVUNACAĞIZ!

05 Mayıs 2020

İktidara geldiği günden bu yana kamu kurumu niteliğindeki emek ve meslek örgütlerine tahammülsüzlüğünü gizlemeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yıllardan beri çeşitli gerekçelerle kurumlarımızı hedef almayı bir alışkanlık haline getirdi. Daha önceki yıllarda özelleştirme uygulamalarına karşı çıktığımız... Devamı

ÜYELERİMİZE YÖNELİK WEBİNARLARIMIZ DEVAM EDİYOR

04 Mayıs 2020

Yeni Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Eğitim faaliyetlerimizi büyük oranda dijital platformlarımız üzerinden gerçekleştirmekteyiz.

Üyelerimizin bilgi birikimlerine katkı sağlamak ve dayanışma göstermek amacıyla webinar programlarımız devam etmektedir.

Güncel webinarlarımızı... Devamı

İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKALARI VE ÇALIŞMA YAŞAMI SOSYAL DEVLET İLKELERİ GEREĞİNCE YENİDEN DÜZENLENMELİDİR

28 Nisan 2020

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener, 28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü dolayısıyla bir basın açıklaması yaptı.

SOSYOEKONOMİK ÖNLEMLER HALKTAN YANA KÖKLÜ VE BÜTÜNCÜL BİR ŞEKİLDE YAYGINLAŞTIRILMALIDIR

23 Mart 2020

MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Galip Uncu, Corona Virüs'e karşı acil alınması gereken önlemlere ilişkin bir basın açıklaması yaptı. 

06-08 MART 2020 TARİHLERİNDE ASANSÖR MÜHENDİS YETKİLENDİRME KURSU YAPILDI

08 Mart 2020

06-08 Mart 2020 tarihleri arasında, MMO Adana Şube Özdemir Çamurdan Eğitim Salonu`nda "Asansör  Mühendis Yetkilendirme Kursu" MMO Adana Şube AKM Birim Sorumlusu Ali Şenyılmaz`ın eğitmenliği ve 17 üyemizin katılımıyla düzenlendi.

04-05 MART 2020 TARİHLERİNDE MMO ADANA ŞUBE DE LPG OTOGAZ İSTASYONLARINDA TAŞIT DOLUM PERSONELİ KURSU YAPILDI

05 Mart 2020

04-05 Mart 2020 tarihlerinde MMO Adana Şube de "LPG Otogaz İstasyonlarında Taşıt Dolum Personeli Kursu"  MMO Adana Şube Teknik Görevlisi Burçak Güler'in eğitmenliği ve 7 kursiyerin katılımı ile yapıldı.