Bursa Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Bursa subesi

İRAN’DAN GAZ AKIŞININ AKSAMASI, BÜTÜN ÜLKEDE GAZ VE ELEKTRİK KESİNTİLERİNİN GEREKÇESİ OLAMAZ

25 Ocak 2022

Sanayi Kuruluşlarına Verilen Gazın Kesilmesi ve Elektrik Kesintilerinin Nedeni İktidarın Hatalı Enerji Politika ve Uygulamalardır

İran’dan Gaz Akışının Aksaması, Bütün Ülkede Gaz ve Elektrik Kesintilerinin Gerekçesi Olamaz

GENEL KURULLAR SÜRECİNDE TMMOB ÖRGÜTLÜLÜĞÜNE

10 Ocak 2022

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, TMMOB'ye bağlı odalara üye 600 bini aşkın mühendis, mimar ve şehir plancısının katılımcısı olduğu genel kurullar sürecine ilişkin 10 Ocak 2022 tarihinde tüm TMMOB örgütlülüğüne bir mesaj yayınladı.

ZAMLARI GERİ ALIN!

06 Ocak 2022

TMMOB ve Bağlı Odaları, Elektrik, Doğalgaz ve Petrol Ürünlerine yapılan yüksek oranlı zamlarla ilgili olarak 6 Ocak 2022 tarihinde bir basın açıklaması yaparak hazırlanan ortak raporu kamuoyu ile paylaştı.

YENİ YILINIZ UMUTLU OLSUN

30 Aralık 2021

Yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutluyor, 2022’nin umutlarımızın gerçekleşmesine vesile olacak gelişmelerle dolu olmasını diliyoruz.

“Ülkemizdeki Havuz Sektörü, Dünya Ülkeleri İle Rekabet Edebilecek Mühendislik Bilgi ve Birikimine Sahiptir”

25 Aralık 2021

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Fikri Düşünceli'nin, Makina Mühendisliği'nin havuz ve sauna sektöründeki gelişim ve değişimindeki önemini ve katkısını anlattığı, Havuz & Sauna dergisindeki röportajı yayınlandı.

17. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU

24 Aralık 2021

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi 17. Dönem Çalışma Raporu

MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI İÇİN 2022 YILI ASGARİ ÜCRETİ 7850 TL OLARAK BELİRLENDİ

21 Aralık 2021

TMMOB Yönetim Kurulu tarafından alınan karar uyarınca ücretli çalışan Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Asgari Ücreti 2022 yılı için brüt 7.850 TL olarak tespit edildi.

EMEĞİMİZE, MESLEĞİMİZE, HAKLARIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ, GEÇİNEMİYORUZ!

18 Aralık 2021

TMMOB Bursa İl Koordinasyon Kurulu, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK), Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK), Bursa Tabip Odası, Bursa Tabip Odası, Bursa Veteriner Hekimler Odası, Tüm Taşıma İşçileri Sendikası (TÜMTİS), Bursa Demokrasi Güçleri ‘Emeğimize,... Devamı

TMMOB SANAYİ KONGRESİ 2021 PROGRAMI AÇIKLANDI

09 Aralık 2021

TMMOB adına Odamız sekreteryalığında 17-18 Aralık 2021 tarihinde Ankara'da bulunan MMO Eğitim ve Kültür Merkezi'nde “Pandeminin Türkiye ve Dünyadaki Etkileri ve Kapitalizmin Açmazları” başlığı ile düzenlenecek olan TMMOB Sanayi Kongresi 2021'in programı açıklandı.

MESLEKTE 25. ONUR YILI ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

06 Aralık 2021

MMO 67.Yılında, Demokratik Özgür Türkiye Mücadelesine Devam Ediyor

KAMUDA ÇALIŞAN MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCISI ÜCRETLERİ İYİLEŞTİRİLMELİ VE EK GÖSTERGE 6400 SEVİYESİNE YÜKSELTİLMELİDİR

01 Aralık 2021

TMMOB tarafından düzenlenen "Emeğimize, Mesleğimize, Haklarımıza Sahip Çıkıyor Sorunlarımıza Çözüm İstiyoruz!" kampanyası kapsamında kamuda çalışan meslektaşlarımızın maaş, özlük ve ek gösterge taleplerine ilişkin TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz tarafından 1 Aralık 2021... Devamı

EMEĞİMİZE, MESLEĞİMİZE, HAKLARIMIZA SAHİP ÇIKIYOR SORUNLARIMIZA ÇÖZÜM İSTİYORUZ

15 Kasım 2021

TMMOB bünyesinde Ülkenin dört bir yanında düzenlenecek olan "Emeğimize, Mesleğimize, Haklarımıza Sahip Çıkıyor Sorunlarımıza Çözüm İstiyoruz!" kampanyasının ilk adımı 13 Kasım 2021 tarihinde Zonguldak'ta saat 15.00'te kitlesel bir basın açıklamasıyla gerçekleştirildi.