Bursa Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Bursa subesi

BAŞKAN REMZİ ERİŞLER'İ SAYGI, SEVGİ VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

31 Temmuz 2022

Sekiz yıl önce aramızdan ayrılan Başkan Remzi Erişler`i saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz.

MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI İÇİN 2022 YILI ASGARİ ÜCRETİ TEMMUZ AYI İTİBARI İLE 11200 TL OLARAK GÜNCELLENDİ

25 Temmuz 2022

TMMOB Yönetim Kurulu tarafından alınan karar uyarınca ücretli çalışan Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Asgari Ücreti 2022 yılı Temmuz ayı itibarı ile brüt 11.200 TL olarak güncellendi.

TEOMAN ÖZTÜRK'Ü ANIYORUZ

07 Temmuz 2022

TMMOB’nin unutulmaz başkanlarından Teoman ÖZTÜRK’ü ölümünün 28. yılında saygı ve özlemle anıyoruz.

UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!

01 Temmuz 2022

2 Temmuz 1993 tarihinde gerici güruhların Sivas’ta Madımak Otelinde diri diri yaktığı demokrat, toplumcu yazar ve ozanlarımızı sevgiyle, saygıyla anıyoruz. Onları unutmadık, unutturmayacağız.

BURSA MÜHENDİS VE MİMAR İŞADAMLARI DERNEĞİ VE TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI BURSA ŞUBESİ ARASINDA ÖNEMLİ PROTOKOL

01 Temmuz 2022

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) Bursa Şubesi ile Bursa Mühendis ve Mimar İşadamları Derneği (BUMİAD) arasında Mühendislik Fakültesi öğrencileri için yaz dönemi stajının uygulamalı olarak yaptırılması üzerine işbirliği protokolü imzalandı.

YALOVA İL TEMSİLCİLİĞİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK

28 Haziran 2022

Yalova İl Temsilciliği Yürütme Kurulu ile Şube Yönetim Kurulu ortak toplantısı 27.06.2022 günü temsilcilik hizmet binasında gerçekleştirilmiştir, Temsilcilik etkinliklerinin gözden geçirildiği toplantıya MMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İhsan Taşkınsel, MMO Bursa Şube Yönetim Kurulu... Devamı

YENİ MEZUN VE GENÇ ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

27 Haziran 2022

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şube Balıkesir İl Temsilciliği, yeni mezun ve genç üyelerimize yönelik, 24.06.2022 tarihinde Otel Elit Asya’da buluşma gerçekleştirdi.

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ VE TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI BURSA ŞUBESİ ARASINDA ÖNEMLİ PROTOKOL

23 Haziran 2022

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi ile işbirliği protokolü imzaladı.

BURSA TAŞIMACILIK TARİHİ

23 Haziran 2022

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şube Ulaşım Komisyonu, Bursa Taşımacılık Tarihi Söyleşisi ve Sergisi etkinliği gerçekleştirdi. 22.06.2022 tarihinde gerçekleşen etkinlik sergi açılışı ile başladı.

Kimya Mühendisi – Araştırmacı Y. Kenan Yetişen, söyleşi... Devamı

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİLERİNİN SANAYİ PROJELERİ YARIŞTI

21 Haziran 2022

Makina Mühendisliği Öğrencilerinin Proje Heyecanı

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi... Devamı

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİLERİNİN SANAYİ PROJELERİ YARIŞTI

20 Haziran 2022

Endüstri Mühendisliği Öğrencilerinin Proje Heyecanı

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi işbirliğince bu yıl onuncusu düzenlenen, Öğrenci Bitirme Proje Yarışması sonuçlandı.

GEÇMİŞ DÖNEM ÇANAKKALE İL TEMSİLCİLİĞİ YÜRÜTME KURULU BAŞKANI TOLGA SATAR’A ANI PLAKETİMİZİ SUNDUK

16 Haziran 2022

Geçmiş dönemlerde Çanakkale İl Temsilciliği Yürütme Kurulu başkanlığı görevini başarılı olarak yürütmüş olan üyemiz Makina Mühendisi Tolga SATAR'a, Odamıza ve Çanakkale’ye olan hizmetleri için teşekkür ederek, anı plaketimizi sunduk.