Bursa Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Bursa subesi

Webinarlarımız Devam Ediyor / Kadının İnsan Hakları

16 Ekim 2020

... Devamı

103 KARANFİLİMİZE SÖZÜMÜZ VAR: EMEK-BARIŞ ve DEMOKRASİ MÜCADELESİ KAZANACAK!

10 Ekim 2020

 DİSK-KESK-TMMOB ve Bursa Tabip Odası Bursa bileşenleri, 10 Ekim Katliamının 5. yılı dolayısıyla ortak bir basın açıklaması yaptı. Kent Meydanı'nda gerçekleştirilen basın açıklamasını TMMOB Bursa İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Ferudun Tetik yaptı. Tetik tarafından yapılan açıklama şöyle:

19 Eylül TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü Kutlu Olsun!

18 Eylül 2020

Salgın Yayılıyor, Kriz Derinleşiyor, Sorunlarımız Büyüyor

12 Eylül Darbesi 40 Yıldır Sürüyor!

12 Eylül 2020

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Düşünceli, 12 Eylül darbesinin 40. yılına dair bir basın açıklaması yaptı. Düşünceli tarafından yapılan açıklama şöyle:

Barışın Egemen Olduğu Bir Türkiye ve Dünya En Acil İhtiyacımızdır

01 Eylül 2020

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Düşünceli, 1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısı için bir basın açıklaması yaptı. Düşünceli tarafından yapılan açıklama şöyle:

MMO Bursa Şubesi'nde Bursa Tabip Odası'na Kutlama Ziyareti

28 Ağustos 2020

48. OLAĞAN GENEL KURUL SEÇİM SONUÇLARI VE SONUÇ BİLDİRİSİ AÇIKLANDI

24 Ağustos 2020

TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın (MMO) 48. Olağan Genel Kurulu ve seçimleri, 22-23 Ağustos 2020 tarihlerinde Ankara’da TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi’nde yapıldı.

Daha Büyük Acılar Yaşamamak İçin Depremi Unutma, Unutturma...

17 Ağustos 2020

17 Ağustos 1999’dan Bugüne…

17 Ağustos 1999 Depreminin 21. Yıldönümü...

 

17 Ağustos 1999 Marmara Depreminden Dersler Çıkarılmadı!

17 Ağustos 2020

Kamusal Mesleki Denetim, Yeterlilik, Eğitim ve Belgelendirmeye Dayalı Yeni Bir Yapı Üretim ve Denetimi Modeli Benimsenmelidir

Yenişehir Kirazlıyayla’da Halk Kazandı

17 Ağustos 2020

Zafer, Kirazlıyayla Kadınlarının
Yenişehir Kirazlıyayla köyünde Meyra Madencilik tarafından yapımına başlanan atık ve flotasyon tesisi için yürütmeyi durdurma kararı verildi

Kurban Bayramınızı Kutlarız

30 Temmuz 2020

Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle Kurban Bayramınızı kutlarız.

TMMOB MMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu

Bayram Tatiliniz Zehir Olmasın!

30 Temmuz 2020

Bayram Tatili ve Trafik Güvenliği Açısından Sürücülerin ve Yetkililerin Alması Gereken Bazı Önlemler

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Düşünceli, “Bayram Tatili ve Trafik Güvenliği Açısından Sürücülerin ve Yetkililerin Alması... Devamı