Denizli Şube Duyuruları

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli subesi

31. Geleneksel Meslek Odaları Arası Futbol Turnuvası

Bodrum Belediyesi ile Odamız AKM arasında Asansör Protokolü İmzalandı.


Bodrum Belediyesi ile imzalanan protokol çerçevesinde, ilçe sınırları içerisinde yer alan asansörlerin yıllık periyodik kontrolleri 4 yıl süresince Odamız A Tipi Muayene Kuruluşu Asansör Kontrol Merkezi tarafından gerçekleştirilecek.

YAPI RUHSATI FORMUNDAN ISLAK İMZALARIN KALDIRILMASI İŞLEMİNE KARŞI AÇTIĞIMIZ DAVADA İPTAL KARARI VERİLDİ.


Dava dilekçesinde “Yapı ruhsatı formundan yapı sahibinin, müteahhidin, şantiye şefinin, proje müellifleri ve fenni mesullerin ıslak imzalarının kaldırılması nedeniyle ruhsat veren idarelerin denetiminin zayıflayacağı, proje müelliflerinin telif haklarının yok sayıldığı, imzalamadıkları bir formda

MİMARLIK, MÜHENDİSLİK HİZMET BEDELLERİ YAKLAŞIK BİRİM MAALİYETLERİ GÜNCELLENMİŞTİR.

İl/İlçe Temsilcilik Yürütme Kurullarımız Görevlerine Başladı.


İl/ilçe temsilciliklerimizde yapılan toplantılarda yapılması planlanan çalışmalar, üyelerimizin yereldeki sorunları ve çalışma dönemimiz için görüş alış-verişinde bulunuldu.
Yürütme kurullarımız yaptıkları ilk toplantılarda görev dağılımını gerçekleştirerek çalışmalarına başladılar.

Odamız 49. Oğalan Genel Kurulu Gerçekleştirildi.


26-27 Mart 2022 tarihlerinde Ankara'da gerçekleştirilen Oda Genel Kurulu'na Şubemiz Delegasyonu olarak 40 üyemiz ile katıldık.

Pamukkale Belediyesi'ni Ziyaret Ettik.


Kurum ve kuruluşlarla ilişkiler çerçevesinde yürütülen çalışmalarımız protokol ziyaretlerimiz ile yoğun bir şekilde devam etmektedir. 14.

XIV. Dönem Şube Yönetim Kurulumuz İlk Toplantısını Gerçekleştirdi.


21.02.2022 tarihli Şube Yönetim Kurulu birinci toplantısında görev dağılımı aşağıdaki şekilde yapılmıştır. 

XIV. Dönem Şube Yönetim Kurulu Mazbatasını Alarak Göreve Başladı.

Şubemiz ile Denizli Ticaret Odası Arasında Teknik Tekstile Dönüşüm Projesi Kapsamında Teknik İşbirliği Protokolü İmzalandı.


"Teknik Tekstile Dönüşüm" Projesi kapsamında, Denizli Ticaret Odası ile Şubemiz arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Şubemiz Seçimlerinde Nasıl Oy Kullanılır?

TÜM ÜYELERİMİZİ, ŞUBEMİZİN GENEL KURULUNA VE SEÇİMLERİNE KATILMAYA DAVET EDİYORUZ


Değerli Üyelerimiz,

Ülkemizin birçok sorunla dolu bu sancılı sürecinde, şubemizin de içinde yer aldığı meslek odalarmızın Genel Kurul ve Seçim süreçleri yaklaşıyor.