Denizli Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli subesi

Nexans Türkiye firmasına bir ziyaret gerçekleştirdik.

01 Temmuz 2022

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Umut Cüneyt iyiol, Şube Sekreterimiz Cihan Deligöz,  Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Burak Ökünç, İSG Komisyonu Üyemiz Ahmet Uluhan ile birlikte Nexans Türkiye firmasını ziyaret ettik. Ziyarette teknik hizmetler ve Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi üzerinde görüş... Devamı

Pamukkale Üniversitesi Teknoloji ve Mühendislik Fakültesi Mezuniyet Törenine Katıldık.

24 Haziran 2022

23 Haziran 2022 tarihinde Pamukkale Üniversitesi Teknoloji ve Mühendislik Fakültesi mezuniyet töreninde, mezun olan öğrencilerle birlikteydik.

İş yeri temsilciliği çalışmalarımız kapsamında Prizma Yazılım firmasına bir ziyaret gerçekleştirdik.

15 Haziran 2022

İş yeri temsilciliği çalışmalarımız kapsamında 15 Haziran 2022 tarihinde Prizma Yazılım firmasına bir ziyaret gerçekleştirdik.

İş yeri temsilciliği çalışmalarımız kapsamında DEBAK firmasına bir ziyaret gerçekleştirdik.

15 Haziran 2022

İş yeri temsilciliği çalışmalarımız kapsamında 15 Haziran 2022 tarihinde DEBAK Denizli Bagalit Kalıp firmasına bir ziyaret gerçekleştirdik.

X. Uluslararası Katılımlı Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Yürütme Kurulu Toplantısı şubemizde gerçekleştirildi.

15 Haziran 2022

X. Uluslararası Katılımlı Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Yürütme Kurulu Toplantısı 14.06.2022 tarihinde şubemizde gerçekleştirildi.

İş yeri temsilciliği çalışmalarımız kapsamında Uğurlu Oto Cam firmasına bir ziyaret gerçekleştirdik.

14 Haziran 2022

İş yeri temsilciliği çalışmalarımız kapsamında 14 Haziran 2022 tarihinde Uğurlu Oto Cam firmasına bir ziyaret gerçekleştirdik. Ziyaretimizde iş yeri temsilcisi olarak üyemiz Tuğçe Gürce Tali seçilmişlerdir.

İş yeri temsilciliği çalışmalarımız kapsamında Er-Bakır A.Ş.' ne bir ziyaret gerçekleştirdik.

14 Haziran 2022

14. Dönem çalışma programımızda yer alan iş yeri temsilciliği çalışmalarımız kapsamında Er-Bakır Elektrolitik  Bakır Mamülleri A.Ş.'ne bir ziyaret gerçekleştirdik. Ziyaretimizde Er-Bakır Genel Müdürü Üyemiz Macit Taşkın ve Üyemiz Ergun Mercan ile görüşerek; iş yeri temsilciliği çalışmalarımız ve... Devamı

İş Yeri Temsilciliği Çalışmalarımıza Başladık.

14 Haziran 2022

14. Dönem çalışma programımızda yer alan iş yeri temsilciliği çalışmalarımıza ISIGER Firması'ndan başladık. 5 meslektaşımızın çalıştığı işletmede MMO İş yeri temsilcisi olarak üyemiz Ramazan Gürler seçilmiştir.

Muğla İl Temsilciğiliğimizde ilk yardım eğitimi düzenlendi.

10 Haziran 2022

10.06.2022 cuma günü Muğla il temsilciliğimizde ilk yardım farkındalık eğitimi düzenlendi.

14. Dönem, 1. Şube Danışma Kurulu Toplantımızı Düzenledik.

06 Haziran 2022

Şubemizin 14. Dönem, 1. Danışma Kurulu Toplantısı'nı 70 üyemizin katılımı ile Şubemiz İ. Yener Acar konferans salonunda gerçekleştirdik.

Endüstri ve İşletme Mühendisleri ile Tanışma Kokteyli düzenledik.

06 Haziran 2022

Şubemiz Endüstri ve İşletme Mühendisliği Komisyonu tarafından 03.06.2022 tarihinde "Endüstri ve İşletme Mühendisleri Tanışma Kokteyli" düzenlendi. Etkinliğimizi endüstri mühendisliği ve işletme mühendisliği öğrencileri ve mezunları, sektörde çalışan meslektaşlarımız ve oda çalışanı teknik... Devamı

Nazilli'de faaliyet yürüten SMM üyelerimiz ile bir araya geldik.

03 Haziran 2022

2 Haziran 2022 Perşembe günü, Nazilli İlçe Temsilciliğimiz'de SMM üyelerimiz, Yapı Denetim Firmaları ve Nazilli Belediyesi'nden katılımcılarla birlikte bir toplantı gerçekleştirdik.