Denizli Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli subesi

OTOBÜS YANGINLARINDA ÖNLEM KAMUSAL DENETİMDİR!

31 Ağustos 2021

29 Ağustos 2021 günü gece geç saatlerde İlimizde meydana gelen şehirlerarası yolcu otobüsü yangını sonrası Yönetim Kurulumuz tarafından bir açıklama ve konunun çözümüne ilişkin öneriler yapıldı.

Üyemiz ve Denizli Milletvekilimiz Yasin Öztürk Şubemizi Ziyaret Etti.

23 Ağustos 2021

Üyemiz ve Denizli Milletvekili Yasin Öztürk ile Üyemiz ve Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Coşkun beraberindeki heyet ile şubemizi ziyaret ettiler.

"Basınçlı Hava Sistemleri ve Kompresörler" konulu webinar düzenlendi.

07 Temmuz 2021

Masa Tenisi Takımımız Denizli İkincisi Oldu.

11 Haziran 2021

Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Denizli Masa Tenisi İl Temsilciliği koordinesi ile düzenlenen Kuruluşlar Arası İl Birinciliği Müsabakalarının son kademesi Hasan Güngör Kapalı Spor Salonu’nda, 05 -06 Haziran 2021 tarihlerinde yapılan müsabakalarla sona erdi.  

 

XIII. Dönem III. Şube Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.

17 Mayıs 2021

Şubemiz XIII. Dönem, III. Danışma Kurulu Toplantısı 12 Mayıs 2021 çarşamba günü, 54 üyemizin katılımı ile online olarak gerçekleştirildi. 

1 Mayıs'ı Emek ve Demokrasi Güçleri ile Karşıladık.

30 Nisan 2021

COVID-19 Pandemisinin etkileri sebebi ile bu yıl da sınırlı katılım ve etkinlikler ile karşılanan emeğin ve dayanışmanın bayramı 1 Mayıs'ı şube etkinlik alanlarımızdaki basın açıklamalarımız ile karşıladık.

Şubemiz Milas İlçe Temsilciliği Yürütme Kurulu, Milas Kaymakamı Mustafa Ünve Böke'yi makamında ziyaret etti.

31 Mart 2021

X. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Düzenleme Kurulu Toplantısı Online Olarak Gerçekleştirildi.

29 Mart 2021

X. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Düzenleme Kurulu Toplantısı Online Olarak Gerçekleştirildi. Toplantı Genel Merkez adına OYK Sayman Üyesi Bedri Tekin, Şubemiz ve Odamızın diğer şubelerinden toplam 30 katılımcı ile gerçekleştirildi.

X. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Yürütme Kurulu Toplantısı Online Olarak Gerçekleştirildi.

19 Mart 2021

X. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Yürütme Kurulu Toplantısı 18 Mart 20217 tarihinde online olarak gerçekleştirildi.

 

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

08 Mart 2021

Eşit, özgür, demokratik bir Türkiye Mücadelesi, kadınların örgütlü mücadelesi ile başarıya ulaşabilecektir.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın Uşak İl Temsilciliğimize Ziyarette Bulundu.

04 Mart 2021

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın tarafından Uşak İl Temsilciliği'mize ziyarette bulunarak yürütme kurulu üyelerimiz ile görüştü.
Görüşmede ikili kurum ilişkileri üzerine fikir alış verişinde bulunuldu. 

Yağmur Suyu Kullanımı ve Depolanması Webinarı Gerçekleştirildi.

03 Mart 2021

23.01.2021 tarih ve 31373 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan ''Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliği Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik'' in 57. maddesinin 7. fıkrasına (a) bendi eklenmiştir. 

a) ''2000 m²’den büyük parsellerde yapılacak yapılarda mekanik tesisat projesine; çatı yüzeyi... Devamı