Denizli Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli subesi

ONUR YILI PLAKET TÖRENİ VE ODAMIZIN 69. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ, GELENEKSEL ODA GECESİ VE GALA YEMEĞİ

04 Ekim 2023

Mesleklerinde 25, 40, 50 ve 60'ıncı Onur Yıllarını dolduran üyelerimize plaketlerinin takdim edileceği Geleneksel Gala Yemeği ve Oda Gecemiz 28 Ekim 2023 Cumartesi günü, saat 19:30'da Colossae Thermal & Spa Hotel'de gerçekleştirilecektir.

Cumhuriyetimizin 100. yaşını doldurduğu bu... Devamı

YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİNE GENEL BAKIŞ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ

04 Ekim 2023

Şubemiz ve TTMD Denizli İl Temsilciliği tarafından organize edilen, son dönemde çıkan fabrika ve tesis yangınlarını konu alan Mehmet Cem Kahraman'ın sunduğu “Yangın Söndürme Sistemlerine Genel Bakış” semineri 3 Ekim 2023 tarihinde şube konferans salonunda düzenlendi. Seminerin oturum... Devamı

Veteran Erkekler Basketbol Turnuvasını başarıyla tamamladık.

22 Eylül 2023

Şubemiz basketbol takımımızın da katıldığı Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Veteran Erkekler Basketbol Turnuvasını başarıyla tamamladık. Turnuvaya katılarak ve izleyerek destek veren üyelerimize ve ailelerine teşekkür ederiz.

MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜNDE SORUYORUZ “BOŞUNA MI OKUDUK!”

20 Eylül 2023

Mühendis, mimar ve şehir plancıları bugün yoksulluğa mahkum ediliyor İnsanlık ve meslek onurumuza aykırı şartları kabul etmiyoruz!

Ekonomik krizle koşulların ağırlaştığı ülkemizde iktidar; kalkınan bir Türkiye’nin anahtarı mühendis, mimar ve plancılarını da yoksulluğa mahkum etmekten geri... Devamı

CUMHURİYETİN 100. YILINDA HAKLARIMIZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN MÜCADELEYİ BÜYÜTÜYORUZ!

14 Eylül 2023

Tüm meslektaşlarımızı ve halkımızı omuz omuza mücadele etmeye çağırıyoruz!
"Bir Dönemin Gözde Mesleği Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılar Cumhuriyetin 100. Yılında Borç Batağında Açlık ve Sefalet Koşullarında Yaşamaya Çalışıyor."
TMMOB Denizli İKK Sekreteri Mehmet Sarıca, 14 Eylül... Devamı

Fethiye Belediyesi ile Asansör Periyodik Kontrol Protokülü İmzalandı.

13 Eylül 2023

Fethiye Belediyesi ile Odamız arasında imzalanan protokol çerçevesinde, Fethiye ilçe sınırları içerisinde yer alan asansörlerin yıllık periyodik kontrolleri 4 yıl daha Odamız A Tipi Muayene Kuruluşu Asansör Kontrol Merkezi tarafından gerçekleştirilecektir.

Bozkurt Belediyesi ve Çal Belediyesi ile Odamız AKM arasında Asansör Protokolü İmzalandı.

12 Eylül 2023

Bozkurt Belediyesi ve Çal Belediyesi ile imzalanan protokol çerçevesinde, ilgili ilçerin sınırları içerisinde yer alan asansörlerin yıllık periyodik kontrolleri 4 yıl daha Odamız A Tipi Muayene Kuruluşu Asansör Kontrol Merkezi tarafından gerçekleştirilecektir.

Yangın Tesisatlarının Uygunluk Değerlendirmesine İlişkin Protokol

08 Eylül 2023

Değerli Üyelerimiz,
Son dönemde çıkan fabrika ve tesis yangınlarının çoğalması sebebiyle, tedbir amaçlı olarak Şubemiz ile Denizli Sanayi Odası arasında, Denizli Sanayi Odası Üyesi Fabrika ve İşletme Yapılarının Yangın Tesisatlarının Uygunluk Değerlendirmesine ilişkin protokol 6 Eylül 2023... Devamı

Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun'u Ziyaret Ettik.

29 Ağustos 2023

Denizli Valisi olarak atanan Sn. Ömer Faruk COŞKUN'u makamında ziyaret ettik.

Ege Tekstil Makinaları Fuarı'na Katılan Üyelerimizi Ziyaret Ettik.

24 Ağustos 2023

Ege Tekstil Makinaları Fuarı'na Katılan Üyelerimizi Ziyaret Ettik.

TMMOB TEOMAN ÖZTÜRK SOSYAL TESİSİ BAŞVURU VE KAYITLARI AÇILDI!

16 Ağustos 2023

TMMOB Teoman Öztürk Sosyal Tesisi 2023-2024 dönemi için başvuru ve kayıtlar başladı. 2 kişilik odalarda kahvaltı dahil kişi başı 1 aylık oda katkı payı 5500 TL olan Sosyal Tesis için başvurular web sayfası üzerinden yapılmaktadır. 

Basın Açıklaması

04 Ağustos 2023

İlimizde meydana gelen fabrika yangınları ile ilgili olarak Şubemiz tarafından yapılan basın açıklaması aşağıdaki gibidir.

Odamız endüstriyel tesislerde meydana gelen yangınlar ile ilgili olarak üzerine düşen tüm sorumluluğu almak ve çalışmalara katkı koymak için göreve... Devamı