Denizli Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli subesi

Doğal Gaz Teknolojileri Semineri Düzenlendi.

03 Aralık 2019

Pamukkale Üniversitesi, Enerya Denizli Gaz Dağıtım AŞ ve Şubemizce ortaklaşa düzenlenen 'Doğal Gaz Teknolojileri Semineri' 27 Kasım 2019 tarihinde PAÜ Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Seminerin açılış konuşması Şube YK Başkanı Prof.Dr. Sayın Harun Kemal ÖZTÜRK... Devamı

Tesisat Sistemlerinde Yaşanan Isı Kayıpları ve Yalıtım Teknikleri Semineri Düzenlendi.

13 Kasım 2019

Şubemiz ve TTMD Denizli İl Temsilciliği tarafından organize edilen ''Tesisat Sistemlerinde Yaşanan Isı Kayıpları ve Yalıtım Teknikleri Semineri'' 12 Kasım 2019 tarihinde düzenlendi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve MUSKİ Yöneticilerinden İl Temsilciliğimize Ziyaret.

11 Kasım 2019

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve MUSKİ Yöneticilerinden oluşan bir heyet, 11.11.2019 tarihinde Muğla İl Temsilciliğimizi ziyaret etti. 

Görüşmede kurumlar arası mevcut ilişkiler ve bu ilişkilerin daha da iyileştirilmesi konularında görüş alış verişinde bulunuldu.

Mesai ve Mücadele Arkadaşımız İ. Yener Acar'ı Özlemle Anıyoruz!

02 Kasım 2019

6 yıl önce aramızdan ayrılan Şube Personelimiz, Mesai ve Mücadele Arkadaşımız İbrahim Yener ACAR'ı özlem ile anıyoruz.

Nazilli Belediyesi'ni Ziyaret Ettik.

24 Ekim 2019

Şube ve Temsilcilik Yöneticilerimiz ile Nazilli Belediye Başkanlığı'na seçilen Av. Kürşat Engin ÖZCAN'ı makamında ziyaret ettik.

Ziyarette iki kurum arasındaki ilişkilerin güçlendirilerek devamı konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.

TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarının Güncel Sorunları Yerel Kurultay'ı Düzenlendi.

21 Ekim 2019

TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarının Güncel Sorunları Yerel Kurultay'ı 19.10.2019 Cumartesi günü Şubemiz toplantı salonunda gerçekleştirildi.

TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarının Güncel Sorunları Kurultay'ında sunulmak üzere çeşitli sorun ve çözüm önerileri, sonuç... Devamı

TMMOB Mühendislik Mimarlık Haftası

21 Ekim 2019

Ülkemizin mühendis, mimar ve şehir plancılarının uzun geçmişe dayanan meslek örgütü kurma çabaları, 1954 yılının Ekim ayında, Ankara’da gerçeğe dönüşmüş, farklı meslek alanlarında mühendis ve mimar temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen ilk genel kurulumuzda, TMMOB tüzüğü kabul edilmiş ve... Devamı

Çameli'ye Günübirlik Gezi Düzenledik.

30 Eylül 2019

Şubemiz Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonumuzun organize ettiği gezi, Denizli'nin doğal güzellikleri ile ünlü Çameli ilçesine düzenlendi.

Üyelerimiz ve kıymetli aileleri ile keyifli bir pazar günü geçirildi.

IX. Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi'nin Tanıtım Toplantısı Yapıldı.

16 Eylül 2019

26-27-28 Eylül 2019 tarihlerinde düzenleyeceğimiz IX. Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi'nin tanıtım toplantısı 16.09.2019 tarihinde Denizli Basın Merkezi'nde gerçekleştirildi. 

Şube Başkanımız Prof.Dr. Harun Kemal ÖZTÜRK'ün kongre ve sergi hakkında bilgiler verdiği toplantı soru-... Devamı

Sağlıklı ve Mutlu Bayramlar Dileriz.

19 Ağustos 2019

Şubemizde Bayramlaşma; 09.08.2019 Cuma günü, Şube Yönetim Kurulu, Şube Personeli ve Üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Didim Belediyesi'ni Ziyaret Ettik.

09 Ağustos 2019

08.08.2019 tarihinde Didim Belediye Başkanı Sayın Ahmet Deniz Atabay'ı makamında ziyaret ettik.
Didim ve Aydın genelinde yapılabilecek hizmetler ve güncel ülke gündemine dair görüş alış verişinde bulunduk.

30. Geleneksel Meslek Odaları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası Tamamlandı.

02 Ağustos 2019

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi tarafından bu yıl 30. düzenlenen Geleneksel Meslek Odaları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası 01.08.2019 tarihinde oynanan final karşılaşması ile sona erdi. Şubemiz futbol takımı finalde İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi futbol takımına 3-2... Devamı