Denizli Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli subesi

Periyodik Kontrol Muayene Personeli Eğitimi

15 Ocak 2020

1.10.2017 tarih ve 30197 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “İş Ekipmanlarının Periyodik Kontrollerini Yapmaya Yetkili Kişilerin Kayıt ve Eğitimlerine İlişkin Tebliğ” kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Odamız arasında yapılan protokol doğrultusunda periyodik... Devamı

Çal Belediyesi ile Odamız AKM arasında Asansör Protokolü İmzalandı.

10 Ocak 2020

Çal Belediyesi ile imzalanan protokol çerçevesinde, ilgili ilçenin sınırları içerisinde yer alan asansörlerin yıllık periyodik kontrolleri 4 yıl süresince Odamız A Tipi Muayene Kuruluşu Asansör Kontrol Merkezi tarafından gerçekleştirilecek.

Baklan Belediyesi ile Odamız AKM arasında Asansör Protokolü İmzalandı.

08 Ocak 2020

Baklan Belediyesi ile imzalanan protokol çerçevesinde, ilgili ilçenin sınırları içerisinde yer alan asansörlerin yıllık periyodik kontrolleri 4 yıl süresince Odamız A Tipi Muayene Kuruluşu Asansör Kontrol Merkezi tarafından gerçekleştirilecek.

Bozkurt Belediyesi ile Odamız AKM arasında Asansör Protokolü İmzalandı.

06 Ocak 2020

Muğla İl Temsilciliğimizin Düzenlediği Etkinliğe Katıldık.

16 Aralık 2019

Şubemiz Muğla İl Temsilciliği tarafından odamıza öğrenci üye olarak kayıt yaptıran gelecekteki meslektaşlarımıza katıldıkları etkinliklerdeki kimlik, belge ve sertifikalarını teslim etmek için düzenlenen organizasyona katıldık.

Etkinlikte; Meslekte 25. yılını dolduran Yatağan Belediye... Devamı

Üyelerimize ve Öğrenci Üyelerimize Yönelik Eğitim Programımızın İlkini Tamamladık.

16 Aralık 2019

Değerli meslektaşlarımız;
Mühendislik; bilimsel bilgi ve teknolojiyi kullanarak doğal kaynakları insanlık için yararlı araçlara dönüştürme mesleğidir.
Böylesine önemli bir üretim faaliyeti içerisinde yer alan mühendisler “hiç bitmeyen bir öğrenme süreci” içerisinde yer alırlar.

... Devamı

Doğal Gaz Teknolojileri Semineri Düzenlendi.

03 Aralık 2019

Pamukkale Üniversitesi, Enerya Denizli Gaz Dağıtım AŞ ve Şubemizce ortaklaşa düzenlenen 'Doğal Gaz Teknolojileri Semineri' 27 Kasım 2019 tarihinde PAÜ Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Seminerin açılış konuşması Şube YK Başkanı Prof.Dr. Sayın Harun Kemal ÖZTÜRK... Devamı

Tesisat Sistemlerinde Yaşanan Isı Kayıpları ve Yalıtım Teknikleri Semineri Düzenlendi.

13 Kasım 2019

Şubemiz ve TTMD Denizli İl Temsilciliği tarafından organize edilen ''Tesisat Sistemlerinde Yaşanan Isı Kayıpları ve Yalıtım Teknikleri Semineri'' 12 Kasım 2019 tarihinde düzenlendi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve MUSKİ Yöneticilerinden İl Temsilciliğimize Ziyaret.

11 Kasım 2019

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve MUSKİ Yöneticilerinden oluşan bir heyet, 11.11.2019 tarihinde Muğla İl Temsilciliğimizi ziyaret etti. 

Görüşmede kurumlar arası mevcut ilişkiler ve bu ilişkilerin daha da iyileştirilmesi konularında görüş alış verişinde bulunuldu.

Mesai ve Mücadele Arkadaşımız İ. Yener Acar'ı Özlemle Anıyoruz!

02 Kasım 2019

6 yıl önce aramızdan ayrılan Şube Personelimiz, Mesai ve Mücadele Arkadaşımız İbrahim Yener ACAR'ı özlem ile anıyoruz.

Nazilli Belediyesi'ni Ziyaret Ettik.

24 Ekim 2019

Şube ve Temsilcilik Yöneticilerimiz ile Nazilli Belediye Başkanlığı'na seçilen Av. Kürşat Engin ÖZCAN'ı makamında ziyaret ettik.

Ziyarette iki kurum arasındaki ilişkilerin güçlendirilerek devamı konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.

TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarının Güncel Sorunları Yerel Kurultay'ı Düzenlendi.

21 Ekim 2019

TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarının Güncel Sorunları Yerel Kurultay'ı 19.10.2019 Cumartesi günü Şubemiz toplantı salonunda gerçekleştirildi.

TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarının Güncel Sorunları Kurultay'ında sunulmak üzere çeşitli sorun ve çözüm önerileri, sonuç... Devamı