Denizli Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli subesi

Menteşe Belediye Başkanı Sn. Bahattin Gümüş Muğla İl Temsilciliğimizi Ziyaret Etti.

26 Ocak 2023

Menteşe Belediye Başkanı Sn. Bahattin Gümüş 26 Ocak tarihinde Muğla İl Temsilciliğimizi ziyaret etti.

İNSAN HAKLARINA AYKIRI İŞ TANIMINIZI KABUL ETMİYORUZ!

24 Ocak 2023

TMMOB’ye bağlı odaların Denizli’deki Şube Başkanları ve Temsilcilerinin 23.01.2023 tarihinde yayınlanan iş ilanı ile ilgili açıklaması;

İNSAN HAKLARINA AYKIRI MESLEĞİ İTİBARSIZLAŞTIRAN İŞ TANIMINIZI DA, KADINLARI İKİNCİLLEŞTİREN İSTİHDAM ALANINIZI DA KABUL ETMİYORUZ.

Yayımlanan bu... Devamı

YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİĞİ

18 Ocak 2023

Mekatronik Mühendisi Değerli Üyelerimiz,

Odamızın 2017 yılından itibaren yürüttüğü çalışmalar sonuç vermiş olup, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Planlı Alanlar Yönetmeliğinde değişikliğe gidilmiştir.

Enerji Verimliliği Uygulamaları

10 Ocak 2023

Şubemiz ile Denizli Organize Sanayi Bölgesi ile ortaklaşa düzenlediğimiz panel, 12 Ocak 2023 Perşembe, saat 15:30'da Denizli OSB Konferans Salonu'nda aşağıdaki programda düzenlenecektir. 

Katılımınızı dileriz. 

Şubemiz İSG Komisyonu tarafından “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun piyasalaşmasının getirdiği etkiler” başlıklı bir panel düzenlendi.

06 Ocak 2023

Şubemiz İSG Komisyonu tarafından “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun piyasalaşmasının getirdiği etkiler” başlıklı bir panel düzenlendi. 

Panele konuşmacı olarak katılan İş Güvenliği Uzmanı Deniz İpek, piyasalaşmanın sonuçlarını anlatırken, işçi denetiminin önemine dikkat çekti... Devamı

ENERJİ YÖNETİCİSİ

28 Aralık 2022

2 Mayıs 2007 tarih ve 26510 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren 5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanunu ve 25 Ekim 2008 tarih ve 27035 sayılı Enerji Kaynaklarının ve Enerjinin Kullanımında Verimliliğin Artırılmasına Dair Yönetmelik gereğince bazı kuruluşlar için ‘’Enerji Yöneticisi... Devamı

BTKS 2022 BİLDİRİLER KİTABI YAYINLANDI

22 Kasım 2022

X. Uluslararası Katılımlı Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Kongre Bildiriler Kitabı yayımlanmıştır. İndirmek için tıklayınız.

Nazilli'de "Doğalgaz Sertifika Yönetmeliği" Konulu Seminer Düzenlendi.

18 Kasım 2022

Şubemiz Doğalgaz Komisyonu tarafından 29 Nisan 2022 tarihinde RG'de yayınlanan ve önemli değişiklikleri içeren 'Doğalgaz Sertifika Yönetmeliği' konulu seminer, 15 Kasım 2022 tarihinde Nazilli İlçe Temsilciliğimizde gerçekleştirildi. 

GEZİ DAVASI İLE CEZALANDIRILAN ARKADAŞLARIMIZ SERBEST BIRAKILMALIDIR

11 Kasım 2022

Gezi Davası Karar Duruşması'nın üzerinden geçen 200 günün üstüne Mimarlar Odası'nda TMMOB Denizli İl Koordinasyon Kurulu tarafından yapılan basın açıklamasına katıldık. 

Doğalgaz Sektöründe Faaliyet Gösteren Üyelerimizi Ziyaret Ettik.

11 Kasım 2022

Doğalgaz Sektöründe Faaliyet Gösteren Üyelerimizi Ziyaret Ettik.

İklim Krizi ve Karbonsuzlaşma Sürecinde Ticari Binalar için Enerji Etkin Sistemler Semineri Düzenlendi.

09 Kasım 2022

Şubemiz ve TTMD Denizli İl Temsilciliği tarafından organize edilen, MMO Antalya Şube Başkanı Prof. Dr. İbrahim ATMACA'nın sunduğu “İklim Krizi ve Karbonsuzlaşma Sürecinde Ticari Binalar için Enerji Etkin Sistemler” semineri 8 Kasım 2022 tarihinde şubemiz konferans salonunda düzenlendi. Seminerin... Devamı

X. ULUSLARARASI KATILIMLI BAKIM TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ VE SERGİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

31 Ekim 2022

Şubemiz sekreteryalığında düzenlenen, X. Uluslararası Katılımlı Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi (BTKS),  20-22 Ekim 2022 tarihleri arasında Denizli Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.