Denizli Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli subesi

PAÜ Rektör Vekili'ne Ziyaret Gerçekleştirildi.

25 Eylül 2020

Şubemiz Yönetim Kurulu olarak, Pamukkale Üniversitesi Rektör Vekili Prof.Dr. Sayın Ahmet Kutluhan'ı makamında ziyaret ettik.

Aydın İl Temsilciliğimiz ile Aydın Organize Sanayi Bölgesi Arasında Eğitsel ve Denetimsel İşbirliği Protokolü İmzalandı.

13 Ağustos 2020

Şubemiz Aydın İl Temsilciliği ile Aydın Organize Sanayi Bölgesi arasında, iş ekipmanlarının kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliği kapsamında eğitsel ve denetimsel iş birliği protokolü imzalandı.

Şubemiz XIII. Dönem, I. Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.

27 Haziran 2020

Şubemiz XIII. Dönem, I. Danışma Kurulu Toplantısı Covid-19 pandemisi sebebiyle online olarak gerçekleştirildi.

 

İl ve İlçe Temsilcilik Yürütme Kurullarımızın Ataması Yapıldı.

18 Mayıs 2020

İl ve İlçe Temsilcilik Yürütme Kurullarımızın Atamaları Yapıldı.

İncelemek için; https://www.mmo.org.tr/denizli/temsilcilikler

ANKET

12 Mayıs 2020

Değerli Üyemiz,

Dünya üzerindeki Covid-19 pandemi süresince üyelerimiz tarafından karşılaşılan olumsuz durumlar hakkında çalışmalar yapılmak üzere ücretli çalışan üyelerimiz ve serbest çalışan üyelerimiz için ayrı ayrı durum tespit anketleri hazırlanmıştır. 

Oda-üye bağının güçlü... Devamı

Şube Bültenimiz Yayınlandı!

02 Mayıs 2020

TYK Oluşturulması Konusunda Toplantı Tarihleri

17 Mart 2020

Sayın üyemiz,

Dünya Sağlık Örgütü tarafından “pandemi” olarak ilan edilen coronavirüs salgını ve 16.03.2020 tarihinde İçişleri Bakanlığı’nın internet sitesinde yayınlanan genelgesi ve ilgi yazıya istinaden  İl-İlçe Temsilcilik atamaları için yapılacak ziyaretler ve üye... Devamı

13. Dönem Şube Çalışma Programımız Yayınlandı.

13 Mart 2020

Merkezefendi Belediyesi'nden Şubemize Ziyaret

09 Mart 2020

Merkezefendi Belediye Başkanı Sayın Şeniz Doğan 4 Mart 2020 tarihinde şubemizi ziyaret ederek yeni seçilen yönetim kurulumuza tebriklerini iletti. 

Görüşmede kurum ilişkilerinin güçlendirilerek sürdürülmesi, teknik işbirliği vb. konuları üzerinde görüşüldü.

Atölye Çalışması

05 Mart 2020

Sayin uyemiz,

8 Mart Emekci Kadinlar Gunu kapsaminda 6 Mart 2020 Cuma Saat 18:00 da Subemizde saksi duzenlemesi atolye calismasi yapilacaktir.

Tasarim icin gerekli tum malzemeler odamiz tarafindan temin edilecek olup, katilim icin kayit zorunludur.

Kayit ve... Devamı

Basın Açıklaması

05 Mart 2020

3 Mart İş Cinayetlerine Karşı Mücadele Günü kapsamında TMMOB Aydın İl Koordinasyon Kurulu tarafından bir basın açıklaması yapıldı.

Öğrenci Üyelerimiz Aydın İl Temsilciliği'mizde Solid Works Eğitimi Aldılar.

05 Mart 2020

Adnan Menderes Üniversitesi'nde öğrenim gören öğrenci üyelerimiz temsilciliğimizde Solid Works eğitimi aldılar.