Denizli Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli subesi

Teknoloji Fakültesi Öğrencileri ile Buluştuk.

03 Ekim 2022

Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Fakültesi'ndeki oda standımızı ziyaret ederek; öğrenci üyelerimizle buluştuk. Buluşmaya ŞYK Başkan Vekilimiz Ali PALA, ŞYK Saymanı Beycan TEKKOYUN, Şube Müdürümüz Behice ÇETİNKAYA DİLBAZ ve Dr. Öğr. Üyesi Öner ATALAY katıldılar.

ŞYK Başkanvekilimiz Ali... Devamı

X. BTKS Düzenleme Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.

30 Eylül 2022

20-21-22 Ekim 2022 tarihlerinde düzenleyeceğimiz X. Uluslararası Katılımlı Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi'nin düzenleme kurulu toplantısı 29.09.2022 tarihinde online olarak gerçekleştirildi.

BTKS'22 Kapsamında Ziyaretlerimizi Sürdürüyoruz.

22 Eylül 2022

20-21-22 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz X. Uluslararası Katılımlı Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi çalışmaları kapsamında Denizli Genç İş İnsanları Derneği ile Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği'ne bir ziyaret gerçekleştirdik. 

BTKS'22 Kapsamında Ziyaretlerimizi Sürdürüyoruz.

15 Eylül 2022

20-21-22 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz X. Uluslararası Katılımlı Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi çalışmaları kapsamında Denizli Sanayi Odası'na ve Denizli İhracatçılar Birliği'ne ziyaretler gerçekleştirdik. 

BTKS'22 Kapsamında Ziyaretlerimizi Sürdürüyoruz.

15 Eylül 2022

20-21-22 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz X. Uluslararası Katılımlı Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi çalışmaları kapsamında Kongre Yürütme Kurulu Üyelerimizi ziyaret ediyoruz.

1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlu Olsun

02 Eylül 2022

DİSK, KESK ve TMMOB'nin düzenleyicisi olduğu 1 Eylül Dünya Barış Günü sebebiyle düzenlenen basın açıklamasına katıldık. 

DİSK, KESK ve TMMOB olarak; tüm saldırılara, savaş ve kutuplaştırma, tek tip yaşam tarzı dayatmalarına karşın ısrarla ve örgütlü, kararlı bir mücadele ile dünyada,... Devamı

Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Çizim Solidworks Eğitimi

31 Ağustos 2022

Şubemiz ve DOSTEM ile birlikte organize edilecek olan Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Çizim Solidworks Kursunun eğitim programı aşağıdaki gibidir; 

BELEDİYEDE ÇALIŞAN TEKNİK PERSONELLERİN ÖZLÜK HAKLARI İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI

29 Ağustos 2022

X. Uluslararası Katılımlı Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Yürütme kurulu toplantısı gerçekleştirildi

23 Ağustos 2022

X. Uluslararası Katılımlı Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Yürütme kurulu toplantısı 22.08.2022 tarihinde Şubemiz toplantı salonunda gerçekleştirildi. Kongrede sunulmak üzere hazırlanan bildiriler ve sergi son durumu hakkında bilgi verildi, kongre programının oluşturulmasına yönelik... Devamı

ZİMEK MAKİNE SANAYİ FİRMASINI ZİYARET ETTİK

23 Ağustos 2022

ŞYK Başkanı Umut Cüneyt İYİOL, ŞYK Üyelerimiz Ali PALA,  Burak ÖKÜNÇ ve İSG Komisyonu Üyemiz Ahmet Uluhan ile birlikte Zimek Makine Sanayi firmasını ziyaret ettik. Ziyarette teknik hizmetler ve Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi üzerinde görüş alış verişinde bulunuldu. Fabrikada çalışan... Devamı

DENİZLİ İKK'DAN BASIN AÇIKLAMASI

23 Ağustos 2022

BASINA ve KAMUOYUNA

Meslek ve Meslektaş sorunlarımızı iletmek çözüm önerilerimizi sunmak ve Belediye Başkanlarımızın bu konularda görüş ve önerilerini dinlemek için Büyükşehir, Merkezefendi ve Pamukkale Belediye Başkanlarımızdan randevu talebinde bulunduk. TMMOB İl Koordinasyon Kurulu... Devamı

Denizli Ticaret Odası'nı Ziyaret Ettik.

16 Ağustos 2022

Şubemiz Yönetim Kurulu 15.08.2022 tarihinde Denizli Ticaret Odası'nı ziyaret ederek; Oda Başkanı Uğur ERDOĞAN ile görüştük.