Denizli Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli subesi

ŞYK Üyeleri Denizli Valisi Sn. Hasan KARAHAN'ı Ziyaret Ettiler.

08 Şubat 2018

XII. Dönem Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz, protokol ziyaretlerine başladılar.

MMO DENİZLİ ŞUBE GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

15 Ocak 2018

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Denizli Şube 12. Dönem Olağan Genel Kurulu, Denizli Barosu Konferans Salonu'nda Gerçekleştirildi.

PAÜ Teknoloji Fakültesi Öğrencileri ile Buluştuk!

24 Ekim 2017

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi ile Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekanlığı'nca ortaklaşa düzenlenen "TMMOB ve MMO Tanıtım Toplantısı ve Kokteyli" konulu etkinliği başarı ile tamamladık.

TMMOB 63 YAŞINDA!

18 Ekim 2017

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği 63. yaşını memleketin dört bir yanında ortaklaşa gerçekleştirilen basın açıklamaları ile kutladı. 

Muğla Akyaka Günübirlik Tekne Turu

05 Eylül 2017

10 Eylül 2017 (Pazar) günü Muğla Akyaka Günübirlik Tekne Turu

“BİNALARDA ENERJİ PERFORMANSI YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK” YAYINLANDI.

29 Mayıs 2017

GELENEKSEL BAHAR PİKNİĞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

22 Mayıs 2017

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu öncülüğünde 21 Mayıs 2017  Pazar günü Çamlıtepe Restaurantta Geleneksel Bahar Pikniğimizi gerçekleştirdik.

SÖYLEŞİ

18 Mayıs 2017

17 Mayıs Çarşamba Günü Mimarlar Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Makina Mühendisleri Odası ve YTONG işbirliğinde Prof.Dr. Abdurrahman Kılıç’ın konuşmacı olarak katıldığı “Tasarım Ve Uygulamada Yeni Yangın Yönetmeliği-Cephelerde Yangın Güvenliği” konulu söyleşi gerçekleştirildi.

SÖYLEŞİ "ÜRÜN, DETAY, ÇÖZÜM"

17 Mayıs 2017

16 Mayıs Salı günü MMO İ. Yener ACAR konferans Salonunda AKG Gaz Beton firması, üyelerimizle "Ürün,Detay,Çözüm" konulu bir söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşi öncesi tanışma kokteyli düzenlendi.

GELENEKSEL BAHAR PİKNİĞİ 21 MAYIS 2017

15 Mayıs 2017

Şubemizce Düzenlenen Geleneksel Bahar Pikniğinde Sizleri de Aramızda Görmek Bizleri Onurlandıracaktır. 

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNÜ ZİYARET ETTİK.

15 Mayıs 2017

Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin BAĞ' ı makamında ziyaret etti.

LPG FİRMALARI İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

08 Mayıs 2017

05 Mayıs cuma günü, LPG Montaj firmaları ile toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda 26 Nisan 2017 tarihinde yürürlüğe giren mevzuatta yapılan değişiklikler konusunda Şube Başkanımız Tefik DEMİRÇALI, TÜVTÜRK Yetkilisi Mustafa ALVER, TSE Araç Proje Birimi görevlisi Nusret YAĞCIOĞLU ve LPG... Devamı