Diyarbakır Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır subesi

ŞUBEMİZDE DOĞALGAZ İÇ TESİSAT VE ENDÜSTRİYEL VE BÜYÜK TÜKETİMLİ TESİSLERİN DOĞALGAZA DÖNÜŞÜMÜ MÜHENDİS YETKİLENDİRME EĞİTİMLERİ DÜZENLENDİ

16 Şubat 2019

Üyelerimize yönelik meslekiçi eğitimlerimiz kapsamında 4-7 Şubat 2019 tarih aralığında Doğalgaz İç Tesisat ve 9-12 Şubat 2019 tarih aralığında Endüstriyel ve Büyük Tüketimli Tesislerin Doğalgaza Dönüşümü Mühendis Yetkilendirme Eğitimleri düzenlendi

ŞUBEMİZDE TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ

14 Şubat 2019

12. Dönemde üye ve öğrenci üyelerimizin mesleki ve sosyal alanlarda bilgilerini geliştirme ve güncellemeye yönelik düzenlediğimiz bilgilendirme seminerleri kapsamında, 12 Şubat 2019 tarihinde şubemizde “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bilgilendirme Semineri” düzenlendi.

ŞUBEMİZDE 9. OKUMA GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

12 Şubat 2019

Sosyal etkinliklerimiz kapsamında şubemizde üyelerimiz, yöneticilerimiz ve çalışanlarımızın katılımıyla "birlikte okuyoruz, birlikte yorumluyoruz" temasıyla 9. Okuma günü etkinliği düzenlendi.

ŞUBEMİZDE EĞİTİM ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI DÜZENLENDİ

08 Şubat 2019

Şube yöneticilerimiz, komisyon üyelerimiz ve şube çalışanlarımızın katılımıyla 07 Şubat 2019 tarihinde şubemizde Eğitim Çalışma Grubu 2. toplantısı düzenlendi.

ÖYKÜ ARİN VE DİĞER LÖSEMİLİ HASTALARA UMUT OL KAMPANYASINA BİR DESTEKTE TMMOB DİYARBAKIR İKK BİLEŞENLERİNDEN GELDİ

07 Şubat 2019

İzmir’de yaşayan ve lösemi teşhisi konulan üç buçuk yaşındaki Öykü Arin ve diğer lösemi hastalarına destek ve umut olmak amacıyla başlatılan kök hücre bağışı kampanyasına bir destek de TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kuruluna Bağlı Odalardan geldi.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZDAN ADIYAMAN İL TEMSİLCİLİĞİMİZE ZİYARET

07 Şubat 2019

Şube yönetim kurulumuz temsilcilik ziyaretleri kapsamında 06 Şubat 2019 tarihinde Adıyaman İl Temsilciliğimizi ziyaret ederek yürütme kurulu ve üyelerimizle toplantı gerçekleştirdi.

DTSO’DA DÜZENLENEN GİRİŞİMCİ DESTEK VE SANAYİ MEKTEBİ EĞİTİM VE TASARIM MERKEZİ PROJELERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA KATILIM SAĞLADIK

06 Şubat 2019

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde kurulacak olan “Diyarbakır Girişimci Destek Merkezi ve Diyarbakır Sanayi Mektebi Eğitim ve Tasarım Merkezi” projeleri ile ilgili DTSO’da düzenlenen bilgilendirme toplantısı ve imza törenine katılım sağladık.

DİYARBAKIR VALİLİĞİ YATIRIM İZLEME KOORDİNASYON BAŞKANLIĞINDA ÇALIŞAN ÜYELERİMİZİ ZİYARETTE BULUNDUK

05 Şubat 2019

Şube yönetim kurulumuz kurum ziyaretleri kapsamında Diyarbakır Valiliği Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığında çalışan üyelerimizi ziyarette bulundu.

ŞUBEMİZDE PLAKET TÖRENİ DÜZENLENDİ

04 Şubat 2019

Oda başkanımız Yunus Yener, Oda yönetim kurulu üyemiz İsmail Odabaşı, Oda onur ve denetleme kurulu üyelerimiz, şube yöneticilerimiz, üyelerimiz, geçmiş dönemde şubemiz yürütme ve yönetim kurulunda görev alan üyelerimiz, ve şube çalışanlarımızın katılımıyla şubemizde plaket töreni düzenlendi.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZDAN SİİRT İL TEMSİLCİLİĞİMİZE ZİYARET

04 Şubat 2019

Şube yönetim kurulumuz temsilcilik ziyaretleri kapsamında 1 Şubat 2019 tarihinde Siirt il temsilciliğimizi ziyaret ederek yönetim kurulu üyeleri ve üyelerimizle toplantı gerçekleştirdi.

ŞUBEMİZDE LPG OTOGAZ İSTASYONLARI SORUMLU MÜDÜR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

04 Şubat 2019

Meslek İçi Eğitimlerimiz kapsamında 29-31 Ocak 2019 tarihleri arasında şubemizde LPG Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür Eğitimi düzenlendi.

BATMAN İL TEMSİLCİLİĞİMİZİ ZİYARETTE BULUNDUK

04 Şubat 2019

Şube yönetim kurulumuz, temsilcilik ziyaretleri kapsamında  Batman İl Temsilciliğimizi ziyaret ederek temsilcilik yöneticileri ve üyelerimizle toplantı gerçekleştirdi.