Diyarbakır Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır subesi

ARTUKLU BELEDİYESİ İLE ASANSÖR PERİYODİK KONTROL PROTOKOLÜ İMZALADIK

14 Şubat 2020

Artuklu Belediyesi ile asansör denetimleri hakkındaki “Asansörlerin Yıllık Periyodik Kontrolleri” ile ilgili 4 yıllık iş birliği protokolü imzaladık.

13. DÖNEM ŞUBE GENEL KURULUMUZ VE SEÇİMLERİMİZ GERÇEKLEŞTİ

10 Şubat 2020

Şubemizin 13. Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri,  08-09 Şubat 2020 tarihlerinde şubemiz seminer salonunda gerçekleşti. 08 Şubat Cumartesi günü genel kurulumuz gerçekleşirken, 09 Şubat Pazar günü ise yapılan seçimle yeni dönem yönetim kurulumuz ve üst kurul delegelerimiz belirlendi.

AMED MESLEK ODALARI VE STK'LARINDAN ORTAK AÇIKLAMA

10 Şubat 2020

BARIŞ, DEMOKRASİ VE İYİ HEKİMLİK DEĞERLERİNİN SAVUNUCUSU DİYARBAKIR SEÇİLMİŞ BELEDİYE EŞBAŞKANI DR. SELÇUK MIZRAKLI SERBEST BIRAKILSIN!

 

31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimler sonrasında milyonların iradesi yok sayılarak Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin de aralarında... Devamı

ŞUBEMİZDE MERKEZİ ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

05 Şubat 2020

Üye ve öğrenci üyelerimize yönelik düzenlediğimiz mesleki seminerler kapsamında 04 Şubat 2020 tarihinde şubemizde “Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemleri” konulu bilgilendirme semineri düzenlendi.

PERİYODİK KONTROLDE VASIFLANDIRILMIŞ TEKNİK GÖREVLİLERİMİZE YÖNELİK UYGULAMALI SAHA EĞİTİMİ VERİLDİ

05 Şubat 2020

1 Şubat 2020 tarihinde periyodik kontrol alanında vasıflı olan teknik görevlilerimize yönelik PK birim sorumlumuz Yasin Nacar tarafından Dimer mermer fabrikasında uygulamalı saha eğitimi ve saha gözetimi yapıldı.

İŞLETMELERDE YALIN YÖNETİM KAİZEN KÜLTÜRÜ VE 5S UYGULAMALARI KONULU BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLEDİK

31 Ocak 2020

Üye ve öğrenci üyelerimize yönelik düzenlediğimiz bilgilendirme seminerleri kapsamında 28 Ocak 2020 tarihinde şubemizde “İşletmelerde Yalın Yönetim Kaizen Kültürü Ve 5s Uygulamaları” konulu bilgilendirme semineri düzenlendi.

ENDÜSTRİYEL TESİSLERDE KALİTE KONTROL YÖNETİMİ KONULU BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLEDİK

29 Ocak 2020

Üye ve öğrenci üyelerimize yönelik düzenlediğimiz bilgilendirme seminerleri kapsamında 28 Ocak 2020 tarihinde şubemizde “Endüstriyel Tesislerde Kalite Kontrol Yönetimi” konulu bilgilendirme semineri düzenlendi.

TÜM HALKIMIZA BAŞ SAĞLIĞI VE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETİYORUZ

29 Ocak 2020

 BASINA VE KAMUOYUNA

 

24.01.2020 tarihinde saat 20.55 sularında Merkez üssü Elazığ İli Sivrice İlçesi güneybatısında olan 6.8 büyüklüğünde, yaklaşık 8.06 km. derinliğinde, AFAD Başkanlığının verilerine göre ilk belirlemelerde 39 vatandaşımızın yaşamını yitirdiği, 1607 kişinin... Devamı

KAYNAK MÜHENDİSLİĞİ KONULU BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLEDİK

22 Ocak 2020

Üye ve öğrenci üyelerimize yönelik düzenlediğimiz bilgilendirme seminerleri kapsamında 21 Ocak 2020 tarihinde şubemizde “Kaynak Mühendisliği” konulu bilgilendirme semineri düzenlendi.

ŞUBEMİZDE KARANLIK HASSAS KONTROLLÜ KLİMALAR VE UYGULAMA ÇÖZÜMLERİ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ

22 Ocak 2020

Üye ve öğrenci üyelerimize yönelik düzenlediğimiz bilgilendirme seminerleri kapsamında 17 Ocak 2020 tarihinde şubemizde “Hassas Kontrollü Klimalar ve Uygulama Çözümleri ile Enerji verimliliği nasıl edilir?” konulu bilgilendirme semineri düzenlendi.

ŞUBEMİZDE KARANLIK FABRİKALAR VE ENDÜSTRİ 4.0 KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ

15 Ocak 2020

Üye ve öğrenci üyelerimize yönelik düzenlediğimiz bilgilendirme seminerleri kapsamında 14 Ocak 2020 tarihinde şubemizde “Karanlık Fabrikalar ve Endüstri 4.0” konulu bilgilendirme semineri düzenlendi.

MALATYA İL TEMSİLCİLİĞİMİZDE ENDÜSTRİ 4.0 SEMİNERİ VE PLAKET TÖRENİ DÜZENLENDİ

13 Ocak 2020

Üyelerimize yönelik düzenlediğimiz mesleki seminerler ve meslekte onur yılı plaket takdim törenleri kapsamında Malatya İl temsilciliğimizde Endüstri 4.0 konulu bilgilendirme semineri ve plaket töreni düzenlendi.