Diyarbakır Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır subesi

STK VE MESLEK ÖRGÜTLERİNİN SURUÇ’A YAPACAĞI ZİYARET ENGELLENDİ

18 Haziran 2018

Diyarbakır ve Şanlıurfa illerinde bulunan STK ve Meslek Kuruluşlarının, Suruç ilçesinde gerçekleşen olayları araştırmak, mevcut gerginliği azaltmak ve üstlerine düşen toplumsal görevi yerine getirmek amacıyla 17 Haziran 2018 tarihinde yapacakları Suruç ziyareti yasaklandı!

ŞUBEMİZDE SEÇİM GÜVENLİĞİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ VE SANDIK MÜŞAHİTLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ

09 Haziran 2018

Makina Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi, Diyarbakır Barosu, Oy ve Ötesi işbirliğiyle 9 Haziran 2018 tarihinde Şube Eğitim Salonumuzda Seçim Güvenliği Bilgilendirme Semineri ve Sandık Müşahitliği Eğitimi verildi.

ŞUBEMİZDE OKUMA GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

08 Haziran 2018

Üyelerimize yönelik düzenlediğimiz etkinlikler kapsamında şubemizde üyelerimiz, öğrenci üyelerimiz, yöneticilerimiz ve çalışanlarımızın katılımıyla "birlikte okuyoruz, birlikte yorumluyoruz" başlığıyla okuma günü etkinliği düzenlendi.

SERBEST MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ YÜRÜTEN ÜYELERİMİZE YÖNELİK ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR

06 Haziran 2018

Şube yönetim kurulumuz 12. çalışma döneminde üye ziyaretleri kapsamında serbest mühendislik müşavirlik hizmetleri yürüten ECS mühendislik,  İlyas ÇELİK, Teknik LPG, Gülşen ERGÜN ve Ceylan LPG firmalarını ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya geldi.

ŞUBEMİZ İLE BAĞLAR BELEDİYESİ ARASINDA ASANSÖR PERİYODİK KONTROL PROTOKOLÜ İMZALANDI

05 Haziran 2018

Bağlar Belediyesi ile Odamız arasında süresi sona eren asansör denetimleri hakkındaki “Asansörlerin Yıllık Periyodik Kontrolleri” protokolü Belediye Başkanı Birsen KAYA AKAT, şube başkanımız Sait BAHÇE ve şube sekreterimiz Mehmet Emin TÜMÜR ve şube asansör birim sorumlumuz İlyas BATBAY’ın... Devamı

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ SMM’Lİ ÜYELERİMİZİ ZİYARETTE BULUNDU

31 Mayıs 2018

Şube yönetim kurulumuz üye ziyaretleri kapsamında serbest mühendislik müşavirlik hizmetleri yürüten Tekdiyar Mühendislik, Gülşen Ergün, Süleyman Aydın ve Yılmaz Mühendislik firmalarını ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya geldi.

ŞUBEMİZDE ASANSÖR PERİYODİK KONTROL YÖNETMELİĞİ VE TS EN 81-20 STANDARDI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

28 Mayıs 2018

27 Mayıs 2018 tarihinde şube ve temsilciliklerimizde asansör periyodik kontrol birimlerinde çalışan teknik görevlilerimize yönelik 4 Mayıs 2018 tarihinde resmi gazetede yayınlanan asansör periyodik kontrol yönetmeliği ve 1 Eylül 2017 tarihinde yürürlüğü giren TS EN 81-20 hakkında bilgilendirme... Devamı

ŞUBEMİZDE 12. DÖNEM I. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ

28 Mayıs 2018

Şubemizde 26 Mayıs 2018 tarihinde şube yönetim kurulumuz, temsilcilik yöneticilerimiz, şube çalışanlarımız ve danışma kurulu üyelerimizin katılımıyla 24 Haziran seçimleri, şube çalışmalarımız, dilek ve öneriler gündemiyle 12. Çalışma Dönemi I. Danışma Kurulu toplantısı düzenlendi.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZDAN DİYARBAKIR OSB YÖNETİMİNE TEBRİK VE DAYANIŞMA ZİYARETİ

24 Mayıs 2018

Şube yönetim kulumuz kurum ziyaretleri kapsamında 14 Mayısta yapılan seçimde Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Başkan Vekili olarak seçilen Aziz ODABAŞI ve yönetimine tebrik ve nezaket ziyaretinde bulundu.

ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN MÜHENDİSLİK YAŞAM ÖYKÜLERİ ETKİNLİĞİ

21 Mayıs 2018

Makina Mühendisleri Odası Şanlıurfa İl Temsilciliğimiz Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği bölümünde okuyan öğrenci üyelerimize yönelik "Mühendislik Yaşam Öyküleri" konulu etkinlik düzenledi.

CV HAZIRLAMA TEKNİKLERİ VE MÜLAKATTA YAPILMASI GEREKENLER KONULU SEMİNER DÜZENLEDİK

14 Mayıs 2018

Üye ve öğrenci üyelerimize yönelik düzenlediğimiz bilgilendirme seminerleri kapsamında şubemiz ile kariyer.net işbirliğiyle 12 Mayıs 2018 tarihinde eğitim salonumuzda “Cv Hazırlama Teknikleri ve Mülakatta Yapılması... Devamı

ŞUBEMİZ BÜNYESİNDE 9 ALANDA ÇALIŞMA KOMİSYONLARI OLUŞTURULDU

14 Mayıs 2018

12. Dönem Genel Kurul ve Seçimlerimizin ardından üyelerimizin katılımıyla şubemiz bünyesinde 9 farklı alanda çalışma komisyonları oluşturuldu.