Diyarbakır Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır subesi

ONLİNE LPG OTOGAZ İSTASYONLARI SORUMLU MÜDÜR EĞİTİMİ DÜZENLEDİK

27 Mart 2020

Meslek İçi Eğitimlerimiz kapsamında 25-27 Mart 2020 tarih aralığında üyelerimiz ve diğer branşlardaki mühendislik fakültesi mezunlarına yönelik online LPG Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür Eğitimi düzenledik.

MMO DİYARBAKIR ŞUBE VE TTB İŞBİRLİĞİYLE KORONA VİRÜS BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

27 Mart 2020

Şubemiz ile TTB Diyarbakır şube işbirliğiyle Korona Virüs salgını ile ilgili alınması gereken önlemler konusunda Online bilgilendirme semineri düzenlendi.

ÜYELERİMİZE COVİD-19 KONUSUNDA DUYURU

17 Mart 2020

Son dönemde Dünya genelinde alarm verilmesine neden olan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından “pandemi” olarak ilan edilen coronavirüs salgını ve 16.03.2020 tarihinde İçişleri Bakanlığı’nın internet sitesinde yayınlanan genelge üzerine Odamız tarafından aşağıdaki tedbirler alınmış olup, gereğinin... Devamı

ŞUBEMİZDE PERİYODİK KONTROL MUAYENE PERSONELİ TEMEL EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

16 Mart 2020

Meslekiçi eğitimlerimiz kapsamında 20-21 Mart 2020 tarih aralığında şubemizde Periyodik Kontrol Muayene Personeli Temel Eğitimi düzenlendi.

 

YÖNETİM KURULUMUZDAN ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİMİZE ZİYARET

16 Mart 2020

Şube Yönetim Kurulumuz, yeni dönem temsilcilik ziyaretleri kapsamında 2. ziyaretlerini Şanlıurfa'ya gerçekleştirerek temsilcilik yöneticilerimiz ve üyelerimiz ile toplantı gerçekleştirdi.

KÜRTLERİN HALEPÇE KATLİAMI YARALARI HÂLÂ KANIYOR

16 Mart 2020

Ortadoğu coğrafyasında en kalabalık ve statüsüz yaşayan Kürt halkı uzun yıllardır trajik katliamlar yaşamaktadır. Bu katliamların tarihsel arka planları mevcuttur.Ulus devlet paradigması tek tipleştirme ve baskıcı yok edici mantığından dolayı en büyük acıyı bu halk yaşadığı için Orta doğu ve... Devamı

BİTMEYEN BİR YASTIR YÜREĞİMİZDE HALEPÇE

16 Mart 2020

Halepçe katliamı, yeryüzünün en vahşi yaratığı haline gelen insan kılığındaki insanlık düşmanı ırkçıların işlediği en vahşi katliamlardan biridir.
Bitmeyen bir yastır yüreğimizde.

Yaşamını yitiren onbinlerce mazlum halkımızı saygıyla anıyoruz.
#HalepçeKatliamı

ŞUBEMİZDE KADIN ÜYE TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ

16 Mart 2020

Şubemizde kadın yöneticilerimiz, kadın çalışanlarımız ve kadın üyelerimizin katılımıyla tanışma toplantısı düzenlendi.

 

TMMOB YAPI RUHSAT FORMLARINDA HUKUK MÜCADELESİNİ KAZANDI

13 Mart 2020

TMMOB tarafından açılan dava sonucu Danıştay’ın üçüncü kez verdiği yürütmenin durdurulması kararının ardından bu kez Bakanlıkça, 11.03.2020 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Planlı Alanlar İmar Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ile yapı ruhsatları yeniden düzenlenerek;... Devamı

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZDAN ERGANİ BELEDİYESİNE ZİYARET

12 Mart 2020

Şube yönetim Kurulumuz 13 dönem kurum ziyaretleri kapsamında Ergani Belediyesi Eşbaşkanları Mervan YILDIZ ve Ahmet KAYA’ yı makamında ziyaret ederek, Asansör Periyodik kontroller ve Sıcak su Kazanlarının periyodik kontrolleri ile ilgili iş birliği protokollerini değerlendirdiler

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZDAN BATMAN İL TEMSİLCİLİĞİMİZE ZİYARET

12 Mart 2020

13. Dönem Şube Olağan Genel Kurulumuz ve Seçimlerinin ardından göreve başlayan şube yönetim Kurulumuz, ilk temsilcilik ziyaretini Batman’a gerçekleştirerek temsilcilik yöneticilerimiz ve üyelerimiz ile toplantıda bir araya geldiler.

TTB'DEN KORONAVİRÜS ENFEKSİYONUNDAN KORUNMAYA İLİŞKİN BİLGİ NOTU

11 Mart 2020

Türk Tabipleri Birliği Koronavirüs Hastalığı (COVİD-19)'nın bulaşma riskini azaltmak için kamuoyunu bilgilendirme amacıyla bir basın açıklaması yayınladı.