Duyurular

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

 Dört gün süren kongrenin ana teması “Tesisat Mühendisliğinde Bütünleşik Tasarım” olarak belirlendi.

Kaynak teorik ve pratik eğitimleri, yangın tesisatı projelendirme ve uygulama eğitimleri, makina bakım eğitimleri, ısıtma soğutma ve havalandırma uygulamalı eğitimleri, asansör uygulama eğitimleri başta olmak üzere mühendis ve ara teknik elemanların ihtiyaçlarını karşılayacak olan Suat Sezai Gürü

2 Mayıs 2007 tarih ve 26510 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren 5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanunu ve 25 Ekim 2008 tarih ve 27035 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren “Enerji Kaynaklarının ve Enerjinin Kullanımında Verimliliğin Arttırılmasına Dair Yönetmelik” kap

Adana Seyhan Belediyesi ve Odamız Adana Şubesi işbirliğiyle yaptırılan Uygulamalı Eğitim Merkezi’nin açılış konuşmalarını Oda Başkanımız Ali Ekber Çakar, Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Emir Kavi ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar tarafından gerçekleştirildi.