Duyurular

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Gerek ürün gerekse hizmet alanında bölgesel bir merkez olma yolunda hızla ilerleyen ‘rüzgâr enerjisinin başkenti’ İzmir, sektörün teknik içeriği en yoğun etkinliği olan İzmir Rüzgâr Sempozyumu’nun 6.’sını çevrimiçi olarak ev sahipliği yaparak günümüz teknolojilerinin yanı sıra geleceğin

2. yılına doğru ilerlediğimiz COVİD-19 pandemisi nedeniyle zor günlerin içerisindeyiz. Hem sosyal hem de iş yaşantılarımızda daha önce hiç olmadığı kadar büyük kısıtlamalara gittiğimiz bir dönem yaşadık. Bu süreçte birçok üyemizi de pandemi nedeniyle kaybettik.

2 Mayıs 2007 tarih ve 26510 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren 5627 sayılı Enerji  Verimliliği Kanunu ve 25 Ekim 2008 tarih ve 27035 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren  “Enerji  Kaynaklarının ve Enerjinin Kullanımında Verimliliğin Arttırılmasına Dair Yönetmelik”

9 Haziran 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 7326 sayılı “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun”un 10. maddesinin 10. fıkrası ile üyelerimizin aidat borçları da yapılandırma kapsamına alındı.