ŞUBEMİZİN GELENEKSEL GECESİ DÜZENLENDİ.

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Gaziantep Şubesi

ŞUBEMİZİN GELENEKSEL GECESİ DÜZENLENDİ.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın, kuruluşunun 63. yıldönümü nedeni ile 16 Aralık 2017 Cumartesi günü Gaziantep Divan Otelde, Şube Geleneksel Gecesi düzenlendi. Gecenin açılış konuşmaları Şube Başkanı Hasan Fehmi BELPINAR ve Makina Mühendisleri Odası Genel Merkez Yönetim Kurulu Sekreteri Yunus YENER tarafından yapıldı.
Gecede, Makina Mühendisleri Odasının, kuruluşundan bu güne, tarihe tanıklık eden, işinden, ailesinden zaman ayırarak Oda’yı, mesleğini bu günlere taşıyan, özveri ile mesleğini icra etmeye çalışan ve bir ömrü mesleğine adayan, meslekte 50., 45. ve 25. yılını dolduran, üyelerimize Onur Plaketleri takdim edildi.
Meslekte 50. yılını dolduran üyelerimiz, Mehmet Önder BÜDEYRİ, İsmail ÖZHELVACI, Ahmet Şinasi BÜYÜKHATİPOĞLU ve Fethi ÇELİKTÜRK, meslekte 45. yılını dolduran üyelerimiz, Galip RENKLİDAĞ, Mehmet TEMİN ve Hüseyin ÇEVİK, meslekte 25. yılını dolduran üyelerimiz, Mustafa Rahman ÖZİNCE, Mehmet Turgay EREN, Ahmet KESKİN, Mehmet Yaşar KEÇECİ ve Metin YILDIRIM onur plaketlerini aldılar.
Bunun yanında, Geleneksel Gecemize sponsor olarak destekte bulunan, katkı koyan firmalarımız, Ytong, Grundfos, Kodsan Boyler, EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri, Solinox Baca Sistemleri, Kutan Beton, Özmaksan, Tesar Tesisat Çözümleri, Coşkun Havalandırma Sistemleri, ITM Isı Teknoloji Merkezi, Ankas Mühendislik, Selnikel, Özgüneydoğu İnşaat, FSG Doğalgaz ve Mesut Otomasyon, firmalarına da teşekkür plaketleri taktim edildi.
Sunshine Band Müzik Grubunun sahne aldığı geceye katılan üyeler ve aileleri gece geç saatlere kadar yılın yorgunluğunu ve stresini atarak eğlenme fırsatı buldular.
Plaket alan tüm üyelerimizi kutluyor, gecemize sponsor olan firmalarımıza, geceye katılan tüm meslektaşlarımıza ve ailelerine teşekkür ediyoruz.

MMO Gaziantep Şubesi