Haberler

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

2019 YILI BÜTÇESİ, KRİZİN FATURASINI HALKA ÖDETEN BİR BÜTÇEDİR! HALK İÇİN BÜTÇE İSTİYORUZ!

17 Aralık 2018

Cumhurbaşkanlığı tarafından hazırlanan ve TBMM'de görüşmeleri devam eden 2019 Yılı Merkezi Yönetim Bütçesi'ne ilişkin TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz tarafından 17 Aralık 2018 tarihinde bir açıklama yapıldı.

TMMOB KAMUDA ÇALIŞAN MÜHENDİS, MİMAR, ŞEHİR PLANCILARININ SORUNLARI ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

15 Aralık 2018

TMMOB Kamuda Çalışan Mühendis, Mimar, Şehir Plancılarının Sorunları Çalıştayı 15 Aralık 2018 Cumartesi günü İnşaat Mühendisleri Odası Rüştü Özal Salonu'nda düzenlendi.

BURSA ŞUBE GELENEKSEL GECESİNE KATILDIK

15 Aralık 2018

Bursa Şube Geleneksel Gecesi, 15 Aralık 2018 tarihinde Podyum Davet'te gerçekleştirildi. Geceye Oda Başkanı Yunus Yener de katıldı.

TS 825 BİNALARDA ISI YALITIMI KURALLARI TOPLANTISINA KATILDIK

12 Aralık 2018

Türk Standartları Enstitüsünde (TSE), 12 Aralık 2018'de düzenlenen “TS 825 Binalarda Isı Yalıtımı Kuralları” konulu toplantıya katıldık.

VASIFLANDIRMA EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR

08 Aralık 2018

Oda Teknik Görevlilerinin AKM kapsamında yetkilendirilmesi için 7-8 Aralık 2018 tarihinde Baca Kontrolü Muayene Personeli Vasıflandırma Eğitimi yapıldı.

EDİRNE ŞUBE GELENEKSEL GECESİNE KATILDIK

08 Aralık 2018

Edirne Şube Geleneksel Gecesi, 8 Aralık 2018 tarihinde Çorlu Shilla Otel'de gerçekleştirildi. Geceye Oda Başkanı Yunus Yener de katıldı.

MERSİN ŞUBE GELENEKSEL GECESİNE KATILDIK

07 Aralık 2018

Mersin Şube Geleneksel gecesi 7 Aralık 2018 tarihinde Marehan Convention Center'da gerçekleştirildi. Geceye Oda Başkanı Yunus Yener de katıldı.

TMMOB'DEN BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ ÖNCESİNDE MİLLETVEKİLLERİNE MEKTUP

06 Aralık 2018

“Krize Karşı Emeğimize, Mesleğimize ve Haklarımıza Sahip Çıkıyoruz” kampanyası kapsamındaki taleplerin yer aldığı mektupta, kamuda ve özel sektörde çalışan Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları’nın sorunlarına dikkat çekiliyor.

İZMİR ŞUBE GELENEKSEL GECESİNE KATILDIK

04 Aralık 2018

İzmir Şube 64. kuruluş yıldönümü, Geleneksel Kuruluş Yıl Dönümü yemeği ile kutlandı. 

 

KOCAELİ ŞUBE PLAKET TÖRENİNE KATILDIK

01 Aralık 2018

Odamız kuruluşunun 64. yılı Plaket Töreni kutlamaları izmit TRPY BY WYNDHAM Otelinde gerçekleştirildi. Geceye Oda Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bedri Tekin, İl Koordinasyon Kurulu Oda Başkanları, Oda Onur Kurulu ve Denetleme Kurulu Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve Basın Mensupları katıldı. 

SIĞINAK VE ERKEN UYARI ÇALIŞTAYINA KATILDIK

30 Kasım 2018

AFAD (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı) tarafından, “Ülkemizde Sığınak Politikasının Belirlenmesi ve Mevzuatının Hazırlanması” projesi kapsamında Antalya’da 26-30 Kasım tarihleri arasında ulusal düzeyde Sığınak ve Erken Uyarı Çalıştayı gerçekleştirildi. 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ARAŞTIRMA PROJESİ (İSGAP) KAPANIŞ TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI

30 Kasım 2018

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Başkanlığı tarafından seramik, boya üretimi, örtü altı yetiştiriciliği ve ağaç ürünleri imalatı sektörüne yönelik yapılan araştırma projesinin kapanış toplantısı gerçekleştirildi.

KAMPANYA PANKARTLARI BİNALARIMIZA ASILMAYA BAŞLANDI

29 Kasım 2018

TMMOB tarafından başlatılan "Krize Karşı Emeğimize, Mesleğimize Ve Haklarımıza Sahip Çıkacağız!" başlıklı kampanya teleplerini içeren pankartlarımız Oda Binalarına asılmaya başlandı.

SMM ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI YAPILDI

24 Kasım 2018

SMM Çalışma Grubu ilk toplantısı 24 Kasım 2018 tarihinde “SMM üyelerimizin yaşamış olduğu problemlerin çözümü, mevzuat üzerinde değişiklik gereksinimleri değerlendirmek ve çalıştaya yönelik hazırlık yapılması” gündemleri ile Oda Merkezi’nde gerçekleştirildi.

TÜM ŞİDDET POLİTİKALARINI REDDEDİYORUZ

24 Kasım 2018

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele ve Uluslararası Dayanışma Günü nedeniyle TMMOB Kadın Çalışma Grubu tarafından basın açıklaması gerçekleştirildi.