İstanbul Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul subesi

BAYRAMPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NI ZİYARET ETTİK

24 Mayıs 2024

Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak; Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’yu ziyaret ettik. Bayrampaşa Belediye Meclisi Başkan Vekili, Şubemizin 27. ve 28. Dönemlerinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan İbrahim Kahraman’ın da yer aldığı ziyarete Şubemiz adına Şube Yönetim... Devamı

Soma Katliamını Unutmadık, Unutturmayacağız!

14 Mayıs 2024

301 madencinin hayatını kaybettiği Soma Katliamı’nın 10’uncu yılında; 13 Mayıs 2024 Pazartesi günü; DİSK İstanbul Bölge Temsilciliği, KESK İstanbul Şubeler Platformu, İstanbul Tabip Odası ve TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu’nun çağrısıyla İstanbul Mimarlar Odası Büyükkent Şubesi önünde anma... Devamı

Tesisat Mühendisliği Dergisi 201. sayı yayınlandı

29 Nisan 2024

Tesisat Mühendisliği Dergisi Mart-Nisan 2024 tarihli 201. sayısı yayınlandı.

MALTEPE BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NI ZİYARET ETTİK

24 Nisan 2024

23 Nisan'da Maltepe Belediye Başkanı Mimar Esin Köymen’e tebrik ziyareti gerçekleştirdik. Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi ile Maltepe Belediyesi arasında devam eden ve yapılabilecek iş birlikleri üzerine fikir alışverişi yaptık.

MMO İstanbul Şube Avcılar Belediye Başkanlığını Ziyaret Etti

17 Nisan 2024

Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak; Avcılar Belediye Başkanı, Oda üyemiz Utku Caner Çaykara'ya tebrik ziyareti gerçekleştirdik. Yapılan görüşmede Avcılar Belediyesi ile devam eden ve yapılabilecek işbirlikleri üzerine fikir alışverişi yapıldı. 

ARTIK YETER! İŞ CİNAYETLERİNİ, İŞÇİ KATLİAMLARINI DURDURALIM!

03 Nisan 2024

İstanbul'da Beşiktaş/Gayrettepe'de 2 Nisan 2024 günü öğlen saatlerinde başlayan ve 29 yurttaşımızı kaybettiğimiz yangın üzerine TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu, İstanbul Tabip Odası, KESK İstanbul Şubeler Platformu ve DİSK İstanbul Bölge Temsilciliği'nin... Devamı

MEÇAM'ın Düzenlediği "Mühendisin Toplumsal Sorumluluğu" Paneli Gerçekleştirildi

25 Mart 2024

Mühendis Emeği Çalışmalar ve Araştırmaları Merkezi’nin düzenlediği, İliç iş cinayeti ardından mühendisin toplumsal sorumluluğu etkinliğimizi 23 Mart 2024 Cumartesi günü İstanbul Şube Anadolu Yakası Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirdik.

MÜKAD Yönetim Kurulu Üyeleri Şubemizi Ziyaret Etti

20 Mart 2024

Tesisat Mühendisliği Dergisi 200. sayı yayınlandı

28 Şubat 2024

Tesisat Mühendisliği Dergisi Ocak-Şubat 2024 tarihli 200. sayısı yayınlandı.

MMO İstanbul Seçimleri'nde "Demokrat Makina Mühendisleri" Kazandı

19 Şubat 2024

TMMOB'ye bağlı Makina Mühendisleri Odası (MMO) İstanbul Şubesi’nin 36’ncısı düzenlenen Şube Yönetim Kurulu Seçimlerini Demokrat Makina Mühendisleri kazandı. 10 Şubat’ta MMO İstanbul Şube tarafından açılışı gerçekleştirilen Makina Hangar | Mühendislik ve Teknoloji Merkezi’nde yapılan... Devamı

MMO İSTANBUL ŞUBE ve KARTAL BELEDİYESİ ORTAKLIĞINDAKİ MAKİNA HANGAR | MÜHENDİSLİK VE TEKNOLOJİ MERKEZİ AÇILDI

12 Şubat 2024

Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi "Makina Hangar | Mühendislik ve Teknoloji Merkezi" açılışı 10 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirildi. Yaşam alanı olarak tasarlanan merkez sanayi ve mühendislik alanında proje üretme ve destekleme amacıyla hizmet verecek.

"Makina Hangar | Mühendislik ve Teknoloji Merkezi" Sektör Firmaları ve Oda Gönüllüleri ile Buluştu

05 Şubat 2024

Mühendisin Gücü Geleceğin Gücü vizyonu ile Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şube ve Kartal Belediyesi ortaklığıyla yapılan ve yakın gelecekte açılışı gerçekleştirilecek olan Makina Hangar | Mühendislik ve Teknoloji Merkezi’nde Oda Gönüllüleri Buluşması ve Gala Gecesi etkinlikleri 3... Devamı