İstanbul Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul subesi

Üniversite Tercihi Yapacak Olan Meslektaş Adaylarımıza Meslek Alanlarımızla İlgili Destek Veriyoruz

09 Ağustos 2018

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şube Yönetim Kurulu Sekreteri İbrahim M. Tataroğlu, geçtiğimiz günlerde açıklanan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) ilişkin basın bülteni yayınladı.

MAKİNA BÜLTEN AĞUSTOS 2018 SAYISI YAYINDA!

01 Ağustos 2018

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin aylık olarak yayımladığı Makina Bülten’in Ağustos 2018 sayısı çıktı.

ENDÜSTRİYEL MUTFAKLARDA YANGIN TEHLİKESİNE KARŞI ALINMASI GEREKEN ÖNLEMLER NELERDİR?

23 Temmuz 2018

Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Mekanik Tesisat Birim Sorumlusu Serhat Erdoğan, Endüstriyel mutfaklarda ortaya çıkan yangınların sebeplerini ve alınması gereken önlemleri sıraladı.

TRANSHÜMANİZM VE İNSANLIĞIN YENİ ÇAĞI

20 Temmuz 2018

Transhümanizm, zeki yaşamın mevcut insan formu ve kısıtlamalarının ötesinde sürdürülebilmesi ve evrimleşmesinin hızlandırılmasının yaşamı-yücelten prensip ve değerler ışığında, bilim ve teknoloji vasıtası ile sağlanmasını öngören felsefeler bütünüdür.

ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKANINI MAKAMINDA ZİYARET ETTİK

20 Temmuz 2018

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şube Yöneticileri Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’yü 19 Temmuz 2018 tarihinde makamında ziyaret etti.

MMO SANAYİ PORTALI AÇILDI

16 Temmuz 2018

Sanayi üzerine yaptığımız yoğun çalışmaları derleyen MMO Sanayi Portalı’nın yayın hayatına başladığını duyurmak isteriz.

GÜVENLİ ASANSÖR PROJESİ KAPSAMINDA İLK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI KARTAL’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

13 Temmuz 2018

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, temmuz ayında başlayan ve ‘Güvenli Asansör Projesi’ kapsamında yapılacak olan bilgilendirme toplantılarının ilkini, 13 Temmuz’da Kartal Belediyesi’ne bağlı olan Uğur Mumcu Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Toplantıya katılan yurttaşlara,... Devamı

MAKİNA BÜLTEN TEMMUZ 2018 SAYISI YEPYENİ TASARIMIYLA YAYINDA!

09 Temmuz 2018

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin aylık olarak yayımladığı Makina Bülten’in Temmuz 2018 sayısı çıktı.

BEŞİKTAŞ İLÇESİNİN ASANSÖRLERİNİ VE İŞLETMELERDE BULUNAN HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİ MMO DENETLEYECEK!

06 Temmuz 2018

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi ile Beşiktaş Belediyesi arasında ‘’Asansör Periyodik Kontrolleri ile Havalandırma ve Filtre Sistemi İncelemesi’’ protokolleri 5 Temmuz 2018 tarihinde imzalandı. İmzalanan protokollere göre Beşiktaş Belediyesi sınırları içerisinde... Devamı

GÜVENLİ ASANSÖR PROJEMİZ, ‘GÜVENLİ BİR KENT, GÜVENLİ BİR YAŞAM’ MOTTOSUYLA BAŞLIYOR

05 Temmuz 2018

Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, asansörlerin daha güvenli ve konforlu bir şekilde kullanımını sağlamayı amaçladığı Güvenli Asansör Projesi’ni başlattı.

AUTOCAD EĞİTİMİMİZ 21 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR!

05 Temmuz 2018

Teknik çizim dünyasında sayısallaştırma ve çizim işinin bilgisayar ortamında yapılmasına olanak sağlayan AutoCAD programı 21 Temmuz – 12 Ağustos tarihleri arasında MMO İstanbul Şube’de başlıyor.

MMO İLE AKDER ARASINDA ORTAK ÇALIŞMA PROTOKOLÜ İMZALANDI

22 Haziran 2018

Akışkan Gücü Derneği (AKDER) ile Makina Mühendisleri Odası (MMO) arasında Hidrolik ve Pnömatik projelerinin kayıt altına alınması konusunda ortak çalışma kararı alındı. Bu amaçla 21 Haziran 2018 tarihinde AKDER Yönetim Kurulu Başkanı M. Semih Kumbasar ile MMO Yönetim Kurulu Başkanı Yunus... Devamı