İzmir Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir subesi

YANGIN SEMPOZYUMU VE SERGİSİ, YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

04 Ekim 2022

İzmir İtfaiye Dairesi Başkanlığı ile aralarında Şubemizin de yer aldığı TMMOB’ye bağlı 8 Odanın İzmir ve Ege Bölge Şubeleri tarafından düzenlenen Uluslararası Yangın Sempozyumu ve Sergisi 29-30 Eylül 2022 tarihlerinde gerçekleşti.

YANGIN SEMPOZYUMU VE SERGİSİ BAŞLADI

29 Eylül 2022

İzmir İtfaiye Dairesi Başkanlığı ile aralarında Şubemizin de yer aldığı TMMOB’ye bağlı 8 Odanın İzmir ve Ege Bölge Şubeleri tarafından düzenlenen Uluslararası Yangın Sempozyumu ve Sergisi açılış oturumuyla başladı.

KOMİSYONUMUZDAN “GÜNLÜK YAŞAMIN PSİKOLOJİSİ” ETKİNLİĞİ

27 Eylül 2022

Şubemiz Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu tarafından, “Günlük Yaşamın Psikolojisi” başlıklı bir etkinlik gerçekleştirilecek.

ÜNİVERSİTE BÖLÜM BAŞKANLARI İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

19 Eylül 2022

Şubemiz Yönetim Kurulu, Şubemiz faaliyet alanında bulunan üniversitelerin bölüm başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

İNSAN KAYNAKLARI MERKEZİ ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİ

16 Eylül 2022

İnsan Kaynakları Merkezimiz tarafından iş arama sürecinde olan üyelerimize yönelik olarak hazırlanan İnsan Kaynakları Merkezi Ücretsiz Eğitimleri programı yayımlandı.

ÖNCEKİ DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZLE TOPLANTI YAPILDI

07 Eylül 2022

Şubemiz Yönetim Kurulu, önceki dönemlerde şube yönetim kurullarında başkan ve sekreter olarak görev yapan üyelerimizle bir toplantı gerçekleştirdi.

ŞUBEMİZDEN, SEFERİHİSAR BELEDİYESİ’NE ZİYARET

06 Eylül 2022

Şubemiz Yönetim Kurulu, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’i ziyaret etti.

ŞUBEMİZ İLE KONAK BELEDİYESİ ARASINDA 4 AYRI PROTOKOL İMZALANDI

19 Ağustos 2022

Şubemiz ile Konak Belediyesi arasında, 4 farklı konuda yapılacak teknik kontrollere ilişkin protokoller imzalandı.

YANGIN SEMPOZYUMU VE SERGİSİ, 29-30 EYLÜL 2022 TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞECEK

18 Ağustos 2022

29-30 Eylül 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan Yangın Sempozyumu ve Sergisi öncesinde bugün bir basın toplantısı gerçekleştirildi.

TESKON HAZIRLIKLARI KAPSAMINDA, SEKTÖR DERNEKLERİ İLE TOPLANTIDA BULUŞULDU

02 Ağustos 2022

Odamız adına Şubemiz yürütücülüğünde 26-29 Nisan 2023 tarihlerinde Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleşecek olan "Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve Teskon Sodex Fuarı 2023" çalışmaları devam ediyor.

 

KONAK BELEDİYESİ’NE BİLGİLENDİRME YAPILDI

01 Ağustos 2022

Şubemiz tarafından, Konak ilçesi sınırlarındaki asansörlerin periyodik kontrollerine ilişkin Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’a bilgilendirmede bulunuldu.

TESKON 2023 YÜRÜTME VE DÜZENLEME KURULU TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

29 Temmuz 2022

Odamız adına Şubemiz yürütücülüğünde 26-29 Nisan 2023 tarihlerinde Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleşecek olan "Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve Teskon Sodex Fuarı 2023" öncesinde Yürütme ve Düzenleme Kurulu toplantıları devam ediyor.