İzmir Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir subesi

İNSAN KAYNAKLARI MERKEZİ ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİ

14 Şubat 2018

İnsan Kaynakları Merkezimiz tarafından iş arama sürecinde olan üyelerimize yönelik olarak hazırlanan İnsan Kaynakları Merkezi Ücretsiz Eğitimleri (Aralık 2017) programı yayımlandı.

ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ SEMİNERLERİ - GENEL METROLOJİ VE KALİBRASYON SEMİNERİ

13 Şubat 2018

Tarih: 21 Şubat 2018
Saat: 13.30 - 17.00 
Yer: KOSBİ
Konuşmacı: Makina Yüksek Mühendisi Alper Tortoç (MMO Kalibrasyon Merkezi Müdürü)

TAHRİBATSIZ-TAHRİBATLI MALZEME MUAYENESİ KİTAPLARIMIZ YAYIMLANDI

13 Şubat 2018

Prof. Dr. Süleyman Karadeniz ve Doç. Dr. Özlem Karadeniz tarafından hazırlanan 3 ciltlik Tahribatsız Malzeme Muayenesi ve tek ciltlik Tahribatlı Malzeme Muayenesi kitapları Odamız yayınları arasındaki yerini aldı.

SALI TOPLANTILARI "YÖNETİM SİSTEMLERİ STANDARDLARINDA RİSK/FIRSAT ODAKLI YAKLAŞIM ve UYGULAMALARI"

09 Şubat 2018

Tarih: 20 Şubat 2018; 19.00 -21.00

.

Konuşmacı: Mak. Müh. Zekiye Aydemir (Heliza Sistem ve Mühendislik Danışmanlık)

ŞUBEMİZDEN PATLAMAYA İLİŞKİN YAZILI AÇIKLAMA

08 Şubat 2018

Şubemiz Yönetim Kurulu, 6 Şubat Salı günü Gaziemir'deki bir okulda meydana gelen ve 1 kişinin ölümü, 4 kişinin yaralanması ile sonuçlanan kazan patlamasına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

ASANSÖR SEMPOZYUMU YÜRÜTME KURULU İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

07 Şubat 2018

Asansör Sempozyumu Yürütme Kurulu, ilk toplantısını 5 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirdi.

ÜYELERİMİZİ, ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZE STAJ ÇALIŞMALARINDA DESTEK VERMEYE DAVET EDİYORUZ

06 Şubat 2018

Öğrenci Üye Komisyonumuz, komisyon üyelerinin staj yerleştirme çalışmalarına başladı. Üyelerimizi, öğrenci üyelerimize staj çalışmalarında destek vermeye davet ediyoruz.

THM KOROMUZ, EKE KARDEŞLERİ KONUK ETTİ

06 Şubat 2018

Şubemiz Türk Halk Müziği Korosu, düzenlediği konserde halk müziğinin başarılı isimlerinden olan Müslüm Eke-Mustafa Eke kardeşleri konuk etti.

ÜYELERİMİZİ ŞUBE UZMANLIK KOMİSYONLARINDA GÖREV ALMAYA ÇAĞIRIYORUZ

31 Ocak 2018

Üyelerimizi, ilgi ve uzmanlıklarına göre komisyonlarımızda görev alarak, meslek, meslektaş, kent ve toplum sorunlarının çözümlenmesine, Şube çalışmalarının geliştirilmesine aktif katkı ve katılımda bulunmaya çağırıyoruz.

29. DÖNEM ÇALIŞMA PROGRAMIMIZ YAYIMLANDI

31 Ocak 2018

Şubemizin 29. Dönem Çalışma Programı yayımlandı.

MENEMEN BELEDİYESİ İLE ASANSÖR PERİYODİK KONTROLLERİNE İLİŞKİN PROTOKOL İMZALADIK

29 Ocak 2018

Odamız Asansör Kontrol Merkezi ile Menemen Belediyesi arasında, ilçedeki asansörlerin periyodik kontrollerinin iki yıl boyunca Asansör Kontrol Merkezi personelimiz tarafından yapılmasına ilişkin protokol imzalandı. 

ŞUBEMİZ YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMINI YAPTI

19 Ocak 2018

Şubemizin 29. Dönem Yönetim Kurulu Seçimleri sonrasında belirlenen Yönetim Kurulu görev dağılımını yaptı.