İzmir Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir subesi

İKÇÜ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDIK

21 Haziran 2022

Şubemiz Yönetim Kurulu, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi mezuniyet törenine katıldı.

KOORDİNASYON KURULU TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİ

16 Haziran 2022

Şubemizin 31. Dönem birinci dört aylık çalışmalarının değerlendirildiği Koordinasyon Kurulu toplantısı 15 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirildi.

KOMİSYONUMUZDAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

13 Haziran 2022

Şubemiz İmalat, Bakım ve Onarım Komisyonu tarafından, “Döküm ve Dövme Malzemelerle Kalite Kontrol Süreçleri” başlıklı bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecek.

İNSAN KAYNAKLARI MERKEZİ ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİ

13 Haziran 2022

İnsan Kaynakları Merkezimiz tarafından iş arama sürecinde olan üyelerimize yönelik olarak hazırlanan İnsan Kaynakları Merkezi Ücretsiz Eğitimleri programı yayımlandı.

İZMİRGAZ İLE PROTOKOL İMZALADIK

13 Haziran 2022

Şubemiz ile İzmirgaz arasında, doğalgaz hava atık gaz sistemi bacalarının kontrollerine ilişkin bir protokol imzalandı.

KOMİSYON ÜYELERİMİZ, ORTAK TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ

02 Haziran 2022

Şubemiz Uzmanlık Komisyonlarının üyeleri, Komisyonlar Ortak Toplantısı’nda buluştu.

THM KOROMUZDAN AZERBAYCAN MAHNILARI KONSERİ

31 Mayıs 2022

Şubemiz Türk Halk Müziği Korosu, “Azerbaycan Mahnıları” konseri ile dinleyicilerle buluştu.

ŞUBEMİZ, WIE’RE RAS VISION CONGRESS’E KATILDI

26 Mayıs 2022

IEEE’ye bağlı olan topluluklardan Women in Engineering ve Robotics and Automation Society gruplarının İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi ile ortaklaşa düzenledikleri etkinliğe katıldık.

THM KOROMUZUN KONSERİ 30 MAYIS’TA

25 Mayıs 2022

Şubemiz Türk Halk Müziği korosu, 30 Mayıs 2022 tarihinde “Azerbaycan Mahnıları Konseri” ile sahne alacak.

TMMOB, "GEZİ'YE, EMEĞİMİZE VE MESLEĞİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ" DİYEREK SOKAĞA ÇIKIYOR

17 Mayıs 2022

TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu, yarın (18 Mayıs Çarşamba) "Gezi'ye, Emeğimize ve Mesleğimize Sahip Çıkıyoruz" sloganıyla ve TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz'ın katılımıyla bir basın açıklaması gerçekleştirecek. 

1 MAYIS’TA GÜNDOĞDU MEYDANI’NDAYIZ

29 Nisan 2022

1 Mayıs İşçi Sınıfının Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü’nde Gündoğdu Meydanı’na yürümek üzere saat 11.00’de Alsancak Cumhuriyet Meydanı’nda buluşuyoruz.

AİDAT DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

15 Nisan 2022

Oda 49. Dönem Olağan Genel Kurulumuz, 2023 yılı itibari ile geçmiş dönemleri de kapsayacak şekilde aidat tutarlarında artış kararı almıştır. 2019 yılından beri aylık 15 TL olan aidat tutarı, 1 Ocak 2023`ten itibaren 25 TL/ay olarak belirlenmiştir. Aidat borçları, 2023 yılından itibaren yeni... Devamı