İzmir Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir subesi

ÜNİVERSİTELERİN BÖLÜM BAŞKANLARIYLA TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

28 Eylül 2020

Şubemiz faaliyet alanında yer alan üniversitelerin Makina, Endüstri, Mekatronik, Enerji Sistemleri ve Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölüm başkanları ile bir toplantı gerçekleştirildi.

ÇOCUKLAR İÇİN YARATICI DRAMA ETKİNLİĞİ 10 EKİM’DE

21 Eylül 2020

Şubemiz Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu tarafından 10 Ekim Cumartesi günü “Yaratıcı Drama Yöntemi İle Hindistan’a Yolculuk” başlıklı çocuklara yönelik bir etkinlik gerçekleştirilecek.

ASANSÖR SEMPOZYUMU VE SERGİSİ, 2021 YILINA ERTELENDİ

09 Eylül 2020

Asansör Sempozyumu ve Sergisi, Covid-19 salgını nedeniyle 2021 yılına ertelendi.

 

IX. ULUSAL HİDROLİK PNÖMATİK KONGRESİ VE SERGİSİ ERTELENDİ

09 Eylül 2020

IX. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Sergisi, dünyada ve ülkemizde halen devam eden Covid-19 salgını nedeniyle bu dönemde fiziksel olarak bir araya gelmenin uygun olmayacağı için ertelenerek yapılan çalışmaların gerçekleşecek kongreye aktarılmasının uygun olacağına karar verildi.... Devamı

HALUK SİLAY’I, VEFATININ 33. YILINDA ANDIK

03 Eylül 2020

Şubemiz 13. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı ve TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Silay, ölümünün 33. yılında mezarı başında anıldı. Şubemiz 13. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı ve TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Silay, ölümünün 33. yılında mezarı başında anıldı.

LPG-CNG SEKTÖRÜNDE DENETİMSİZLİK FACİA GETİRİR

26 Ağustos 2020

Önceki gün Buca’daki bir LPG bakım servisinde meydana gelen patlamaya ilişkin Şubemiz Yönetim Kurulu tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.

LUNAPARKLARDAKİ KAZALAR, KAMUSAL DENETİMLE ÖNLENEBİLİR

21 Ağustos 2020

Şubemiz Yönetim Kurulu tarafından, 19 Ağustos 2020 tarihinde İzmir'in Gaziemir ilçesinde meydana gelen lunapark kazasına ilişkin yazılı bir açıklama yapıldı. 

ŞARAP ATÖLYESİ ETKİNLİĞİMİZ GERÇEKLEŞTİ

17 Ağustos 2020

Şubemiz Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu tarafından Şarap Atölyesi gerçekleştirildi.

COVİD-19 ÖNLEMLERİ SIKILAŞTIRILMALI VE OKULLAR AÇILMAMALIDIR

07 Ağustos 2020

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener, bir açıklama yaparak Covid-19 pandemisinde görülen artış nedeni ile bir basın açıklaması yaparak alınması gereken önlemlerin sıkılaştırılmasını talep etti.

15. ULUSAL TESİSAT MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ VE teskon+sodex FUARI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

06 Ağustos 2020

Odamız adına Şubemiz yürütücülüğünde düzenlenen ve sektörün en önemli buluşma noktalarından olan  Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi için Kongresi için Düzenleme ve Yürütme Kurulu  ilk toplantılarını gerçekleştirerek çalışmalara başladı. 

HAVAALANLARI TERMİNAL VE İŞLETME BİNALARINDA PANDEMİ TEDBİRLERİ

28 Temmuz 2020

İklimlendirme Teknik Kurulu'nun Covid-19 Pandemisi nedeniyle hazırladığı “Havaalanları Terminal ve İşletme Binalarında Pandemi Tedbirleri” metni, Kurulda yer alan on meslek kuruluşunun başkanlarının katılımıyla yapılan online basın toplantısı ile açıklandı.

KOMİSYONUMUZDAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ ÇALIŞMASI

27 Temmuz 2020

Şubemiz Kadın Mühendisler Komisyonu tarafından, İstanbul Sözleşmesi’ne ilişkin bir çalışma yapıldı.