İzmir Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir subesi

TÜRKAK DENETİMİ TAMAMLANDI

02 Ağustos 2018

Akredite muayene kuruluşumuz AKM, 3 Temmuz-31 Temmuz tarihleri arasında TÜRKAK tarafından gerçekleştirilen ikinci gözetim ve kapsam genişletme denetimini başarıyla tamamladı.

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ’NDEN ÜYELERİMİZE İNDİRİM

02 Ağustos 2018

Şubemizle Yaşar Üniversitesi arasında yapılan protokol kapsamında, üniversitenin 7 Eylül 2018 tarihine kadar devam eden lisansüstü eğitim başvurularında üyelerimize ve birinci derece yakınlarına yüzde 30 oranında indirim uygulanacak.

YANGIN KAYNAKLI ZARARIN BÜYÜMEMESİ, KAMUSAL DENETİMLE SAĞLANABİLİR

31 Temmuz 2018

Şubemiz Yönetim Kurulu tarafından, son bir ayda İzmir'de meydana gelen fabrika yangınlarının ardından, fabrikalardaki yangın tedbirlerine dair yapılması gereken düzenlemelere ilişkin yazılı bir açıklama yapıldı.

SEKTÖR DERNEKLERİNİN TEMSİLCİLERİ İLE TESKON 2019 İÇİN TOPLANTI YAPILDI

27 Temmuz 2018

TESKON Yürütme Kurulu’nun sektör dernekleri ile yaptığı toplantı 26 Temmuz 2018 tarihinde Odamız İstanbul Şubesi toplantı salonunda gerçekleşti.

LUNAPARKLARDA KULLANILAN OYUNCAKLARIN ÜRETİMİ, BAKIMI, İŞLETİLMESİ VE DENETİMİ KONUSUNDA YÖNETMELİK YAYIMLANMALIDIR

23 Temmuz 2018

Şubemiz Yönetim Kurulu tarafından, lunaparklarda olası kazaların önüne geçilmesi doğrultusunda alınması gereken tedbirler ve yapılması gereken yasal düzenlemelere ilişkin 20 Temmuz 2018 tarihinde yazılı bir açıklama yapıldı.

MMO KALMEM’İN 20. YILINI KUTLADIK

19 Temmuz 2018

Odamız Kalibrasyon Laboratuvarı ve Metroloji Eğitim Merkezi’nin (MMO KALMEM) 20. yılı, yeni hizmet binasında düzenlenen etkinlikle kutlandı.

AYS-KAD VE LİSELER İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

17 Temmuz 2018

Şubemiz ile Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayi İş Kadınları Derneği (AYS-KAD), Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Seyit Şanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında işbirliğine yönelik 12 Temmuz 2018 tarihinde bir toplantı gerçekleştirildi.

İYTE MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNİYETİNE KATILDIK

13 Temmuz 2018

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Makina Mühendisliği Bölümü mezuniyet törenine katıldık.

EÜ’LÜ MESLEKTAŞLARIMIZLA MEZUNİYET TÖRENİNDE BULUŞTUK

11 Temmuz 2018

Şubemiz, Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezuniyet törenine katıldı.

MMO TEPEKULE AÇIKHAVA SİNEMASI 2018

09 Temmuz 2018

Şubemiz tarafından bu yıl 15. kez düzenlenen Tepekule Açıkhava Sineması'nın gösterim programı yayımlandı.

İNSAN KAYNAKLARI MERKEZİ ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİ

04 Temmuz 2018

İnsan Kaynakları Merkezimiz tarafından iş arama sürecinde olan üyelerimize yönelik olarak hazırlanan İnsan Kaynakları Merkezi Ücretsiz Eğitimleri programı yayımlandı.

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ’NDE MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDIK

03 Temmuz 2018

Manisa İl Temsilciliğimiz, Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezuniyet törenine katıldı.