İzmir Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir subesi

GENÇ MÜHENDİSLER MESLEK BÜYÜKLERİNE SAHİP ÇIKIYOR

26 Mart 2020

65 yaş üstünde veya kronik hastalığı olduğu için evinden çıkamayan üyelerimizin talepleri doğrultusunda, temel ihtiyaçlarını karşılamak için market ve eczane alışverişleri yapılacaktır.

ŞUBEMİZDEN ÜYELERİMİZE HUKUKİ DESTEK

23 Mart 2020

Şubemiz, salgın sürecinde yaşanabilecek çalışma yaşamına ilişkin sorunlara dair üyelerimize hukuki destek verecek.

CORONA VİRÜS SALGININA YÖNELİK SOSYOEKONOMİK ÖNLEMLER HALKTAN YANA KÖKLÜ VE BÜTÜNCÜL BİR ŞEKİLDE YAYGINLAŞTIRILMALIDIR

21 Mart 2020

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener, Corona Virüs'e karşı acil alınması gereken önlemlere ilişkin bir basın açıklaması yaptı. 

MESAİ SAATLERİMİZDE DEĞİŞİKLİK

18 Mart 2020

Koronavirüs salgını karşısında tedbir amaçlı olarak Şubemiz mesai saatlerinde değişikliğe gidildi. 

ÜYELERİMİZE COVİD-19 KONUSUNDA DUYURU

17 Mart 2020

Son dönemde dünya genelinde alarm verilmesine neden olan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından “pandemi” olarak ilan edilen koronavirüs salgını ve 16.03.2020 tarihinde İçişleri Bakanlığı’nın internet sitesinde yayımlanan genelge üzerine Odamız tarafından aşağıdaki tedbirler alınmış olup, gereğinin... Devamı

TTB'DEN KORONAVİRÜS ENFEKSİYONUNDAN KORUNMAYA İLİŞKİN BİLGİ NOTU

11 Mart 2020

Türk Tabipleri Birliği Koronavirüs Hastalığı'nın (COVID-19) bulaşma riskini azaltmak için kamuoyunu bilgilendirme amacıyla bir basın açıklaması yayımladı.

ŞUBEMİZDEN BÖLÜM BAŞKANI ÖZKOL’A ZİYARET

10 Mart 2020

Şubemiz Yönetim Kurulu tarafından, 5 Mart 2020 tarihinde İYTE Makina Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ünver Özkol’a bir ziyaret gerçekleştirildi.

ŞUBEMİZ, TURGUTLULU ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

05 Mart 2020

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi’nde gerçekleşen Teknoloji Günleri’ne Şubemiz Yönetim Kurulu üyeleri de katılarak Odamızı tanıttı.

ÜYELERİMİZİ ŞUBE UZMANLIK KOMİSYONLARINDA GÖREV ALMAYA ÇAĞIRIYORUZ

27 Şubat 2020

Üyelerimizi, ilgi ve uzmanlıklarına göre komisyonlarımızda görev alarak, meslek, meslektaş, kent ve toplum sorunlarının çözümlenmesine, Şube çalışmalarının geliştirilmesine aktif katkı ve katılımda bulunmaya çağırıyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI MERKEZİ ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİ

26 Şubat 2020

İnsan Kaynakları Merkezimiz tarafından iş arama sürecinde olan üyelerimize yönelik olarak hazırlanan İnsan Kaynakları Merkezi Ücretsiz Eğitimleri programı yayımlandı.

EN İYİ “SÜREKLİ İYİLEŞTİRME” PROJELERİ 6. KEZ BİR ARAYA GELDİ

24 Şubat 2020

6. Kaizen Paylaşımları etkinliği, 21-22 Şubat 2020 tarihlerinde yoğun katılımla gerçekleşti.

30. DÖNEM ÇALIŞMA PROGRAMIMIZ YAYIMLANDI

19 Şubat 2020

Şubemizin 29. Dönem Çalışma Programı yayımlandı.