16. OLAĞAN GENEL KURULU VE SEÇİMLER

×

Hata mesajı

 • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli Şubesi

                                

 Değerli    Meslektaşımız

 

TMMOB Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesinin 16.Olağan Genel Kurulu toplantısı ve seçimleri 17-18 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Değerli üyemiz,

Meslektaşlarımızın sorunları, ülkemizin sorunlarıyla birlikte gün geçtikçe ağırlaşarak artmaktadır. Mesleğimizin savunulması, meslektaşlarımızın sorunlarının çözümü doğrultusunda çalışmalar yapılması, mühendislerin birliği ve dayanışmasını sağlayacak politikaların üretilmesini zorunlu kılmaktadır.

Bu temelde gücünü üyesinden alan Oda’nın bu gücü harekete geçirmesi yaşamsal önem kazanmaktadır. Bu da ancak meslektaşlarımızın  meslek örgütümüz olan Oda’ya sahip çıkmalarıyla olanaklıdır.

Meslek ve meslektaş sorunlarıyla birlikte, ülke, kent ve toplum sorunlarının giderilmesine yönelik olarak da uzmanlık alanlarımızdan ürettiğimiz görüşlerle çalışmalar yapmak, kamu çıkarlarını, her zeminde savunmak Oda‘nın asli görevleri arasındadır. Ayrıca bu görevlerin yerine getirilmesi amacıyla düzenlenen etkinliklerin içerisinde yer almak mühendislerin toplumsal sorumluluklarının da gereğidir.

Bu bağlamda;

Üyeleriyle bütünleşmiş, daha güçlü bir Oda örgütlülüğü için  17-18 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Şube 16.Olağan Genel Kurulunu ve seçimlerine katılımınızla katkıda bulunmanızı diliyoruz.

Saygılarımızla,

 

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı

Mehmet Ali ELMA

16. OLAĞAN GENEL KURULU VE SEÇİMLER

GENEL KURUL:

17 Şubat 2024/13:00-17:00

Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Konferans Salonu

Fatih Mah. Sultan Murat Cad. Edali Sok.

 Alikahya-İzmit/KOCAELİ

GÜNDEM:

 1. Açılış
 2. Başkanlık Divanı Seçimi
 3. Saygı Duruşu, İstiklal Marşı
 4. Yönetim Kurulu Başkanının Konuşması
 5. Konukların Konuşması
 6. Çalışma Raporunun Okunması ve Değerlendirilmesi
 7. Oda Genel Kuruluna Götürülecek Önerilerin Görüşülmesi
 8. Adayların Belirlenmesi
  1. Yönetim Kurulu Adayları
  2. Oda Genel Kurulu Delege Adayları
 9. Adayların Tutanağa Bağlı Olarak İlanı
 10. Dilekler, Kapanış

 

SEÇİMLER:

18 Şubat 2024/09:00-17:00

Ulugazi İlkokulu

Karabaş Mah. Hürriyet Cad. No 153 İzmit / KOCAELİ

(0262 444 86 66    http://kocaeli.mmo.org.tr

Körfez Mah.İzzet Uzuner Sok. No:14 – İzmit/KOCAELİ