Kocaeli Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli subesi

16 ve 19 temmuz tarihlerinde şube ve temsilcilik binalarımız kapalı olacak ve hizmet verilmeyecektir.

14 Temmuz 2021

16 ve 19 temmuz tarihlerinde şube ve temsilcilik binalarımız kapalı olacak ve hizmet verilmeyecektir. Online işlemleri Makina Portal ve Makina Mobil üzerinden sürdürebilirsiniz.

OTONOM ARAÇ TEKNOLOJİLERİ ÇEVRİMİÇİ SEMİNERİ

08 Temmuz 2021

MMO Kocaeli Şubesi Gebze İlçe Temsilciliği Teknoloji Komisyonunun katkıları ile düzenlenen Otonom Araç Teknolojileri çevrimiçi semineri Bilgisayar Mühendisi Atalay Taşkoparan'ın katılımı ile 08 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirildi. 

 

TEMMUZ & AĞUSTOS 2021 ÇEVRİMİÇİ SEMİNER, SÖYLEŞİ VE EĞİTİMLERİMİZ

01 Temmuz 2021

Temmuz & Ağustos'2021 dönemi çevrimiçi söyleşi, seminer ve eğitimlerimiz programımıza ulaşabilirsiniz.

SİVAS KATLİAMININ 28.YILI !

29 Haziran 2021

Sivas Katliamını anma Platformunun düzenlediği anma programına katılım sağladık. 

28 yıl önce 2 Temmuz 1993 tarihinde gerici güruhların Sivas’ta Madımak Otelini kuşatarak yaktığı demokrat, toplumcu yazar ve ozanlarımızı sevgiyle, saygıyla anıyoruz. Onları unutmadık, unutturmayacağız.... Devamı

ENDÜSTRİYEL SAHA ENSTRUMANTASYONU ÇEVRİMİÇİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

29 Haziran 2021

Endüstriyel Saha Enstrumantasyonu cevrimici egitimi 29 Haziran Sali günü Cem MERTER'in egitmenliginde, 21 kişinin katılımıyla gerceklestirildi.

TÜRKİYE’DE ASBEST GERÇEĞİ ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

28 Haziran 2021

MMO Kocaeli Şubesi İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Komisyonu ve İSİG Meclisi katkıları ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı-ASBEST Söküm Uzmanı Mehmet Şeyhmus ENSARİ'nin katılımı ile BİR HALK SAĞLIĞI SORUNU OLARAK TÜRKİYE’DE ASBEST GERÇEĞİ çevrimiçi söyleşisi 27 Haziran Pazar günü 20:00'da 58 kişinin... Devamı

MKE’NİN ANONİM ŞİRKETE DÖNÜŞTÜRÜLMESİ, KURUMUN ÖZELLEŞTİRİLECEĞİNİN HABERCİSİDİR

23 Haziran 2021

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu'nun şirkete dönüştürülmesi girişimi ile ilgili olarak bir basın açıklaması yaptı.

LİTERATÜR TARAMA TEKNİKLERİ ÇEVRİMİÇİ EĞİTİM

22 Haziran 2021

Literatür Tarama Teknikleri çevrimiçi eğitimi 22 Haziran Salı günü Doç. Dr. Gülşen Akman'ın sunumuyla gerçekleştirildi. 

eğitimimize 49 kişi katılım sağladı. 

ÖNCEKİ DÖNEM YÖNETİCİLERİMİZ, DENETLEME KURULU ÜYEMİZ VE İŞ DEĞİŞİKLİĞİ SEBEBİYLE ARAMIZDAN AYRILAN PERSONELLERİMİZE TEŞEKKÜR PLAKETLERİ TAKDİM EDİLDİ.

17 Haziran 2021

Şubemizde 14. Dönemlerde görev almış önceki dönem yönetim kurulu üyelerimiz Emrah Aydemir, Fahri Aloğlu, Ebru Taşbardak, Selçuk Karstarlı, Umut Buyruk, Şube Denetleme Kurulu üyemiz Levent Tanrısever ve iş değişikliği sebebiyle aramızdan ayrılan çalışma arkadaşlarımız Ali Şahin, Onur Atmaca'ya ve... Devamı

Kocaeli Ekolojik Yaşam Derneği (KEYAD) Şube Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti.

17 Haziran 2021

Karamürsel'de yapılması planlanan Rüzgar Enerji Santralinin çevrede yaratacağı tahribat ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere Kocaeli Ekolojik Yaşam Derneği (KEYAD) Şube Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti.

MÜHENDİSLİK SÖYLEŞİLERİ

14 Haziran 2021

Her ayın 3. Cuma günü yapılan Mühendislik Söyleşileri'nin 2.si Gisan A.Ş. Genel Müdürü Endüstri Mühendisi Ahmet İlhan Düzgün'ün katılımı ile 18 Haziran 2021 çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

 

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ZİYARET EDİLDİ

09 Haziran 2021

MMO Kocaeli Şube ve MMO Gebze Yönetim Kurulumuz tarafından Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Muhammed Hasan ASLAN ve GTÜ Genel Sekreteri Sn. Nadir YILDIRIM ziyaret edildi. Ziyarette Oda-Üniversite iş birliği, Öğrenci üyelik mekanizması vb. konular hakkında görüş alış verişinde... Devamı