Kocaeli Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli subesi

KOCAELİ ŞUBE 2017 YILI PLANLANAN EĞİTİMLERİMİZ

31 Aralık 2017

KOCAELİ ŞUBE 2017 YILI PLANLANAN EĞİTİMLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ..

ENERJİ VERİMLİLİĞİ KONGREMİZ 13-14 EKİM 2017 TARİHİNDE BAKİ KOMSUOĞLU KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

13 Ekim 2017

TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından Kocaeli Şube yürütücülüğünde 13-14 Ekim 2017 tarihlerinde KOÜ Prof.Dr. Baki Komsuoğlu Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştireceğimiz IV. Enerji Verimliliği Kongresi Afişi ve 1. Duyuru Broşürü için haber linkimize tıklayınız.

" YALIN ÜRETİM SÜREÇ UYGULAMALARI-1 (Yalın Üretim Prensipleri, İsraflar ve Verimlilik, KaiZen, Tertip Düzen-5S) SEMİNERİ

08 Ağustos 2017

Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesinde 8-9 Ağustos 2017 tarihlerinde saat: 10:00 – 17:00 arasında " Yalın Üretim Süreç Uygulamaları-1 (Yalın Üretim Prensipleri, İsraflar ve Verimlilik, KaiZen, Tertip Düzen-5S) " konulu eğitim gerçekleştirilecektir. Semineri Vedat BOZKAN – Mak.Yük.Müh – (... Devamı

ÜYELERİMİZE İNDİRİMLER *

08 Ağustos 2017

Odamız üyelerine yönelik olarak çeşitli firmalarla indirim protokolü imzalanmaya devam ediyor. Protokollerimiz 28.02.2018 tarihine kadar geçerli olup, oda kimlik belgesi ibrazı ile indirim sağlaması yapılabilmektedir.

VRF ve ISI POMPASI EĞİTİMİ 18 TEMMUZ 2017 TARİHİNDE ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

18 Temmuz 2017

"VRF ve ISI POMPASI " konulu eğitim semineri 18 Temmuz 2017 Salı günü saat: 13:30 – 18:00 arasında üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.
 Seminer sunumunu ALARKO CARRIER Firması uzmanlarından;
 Ararad KÜÇÜKOĞLU -İş Geliştirme ve Denetim Müdürü
 Dilara ÇAYIR -Bireysel... Devamı

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ MÜHENDİSLİK YETKİLENDİRME KURSU ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

13 Temmuz 2017

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ MÜHENDİSLİK YETKİLENDİRME KURSU 13-15 TEMMUZ 2017TARİHLERİ ARASI ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ENDÜSTRİYEL TESİSLERDE ENERJİ VERİMLİLİĞİ EĞİTİMİ 10.07.2017 tarihinde MMO UEM binamızda gerçekleştirildi.

10 Temmuz 2017

Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi bünyesinde bulunan Uygulamalı Eğitim Merkezimizde (UEM) bir ilke imza atıldı. Philsa Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük San. Ve Tic. A.Ş ve Makin Mühendisleri Odası Kocaeli Şube birim yöneticilerimiz tarafından Uluslararası olarak koordine edilen... Devamı

MEKANİK TESİSAT MÜHENDİS YETKİLENDİRME EĞİTİMİMİZ 03-09 TEMMUZ 2017 TARİHLERİ ARASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

09 Temmuz 2017

03-09 Temmuz 2017 tarihleri arasında 7 gün süren Mekanik Tesisat Mühendis Yetkilendirme kursumuz Muammer Hakkı ERSÖZ ün sunumuyla ve 6 üyemizin katılımıyla MMO Kocaeli Şube eğitim salonumuzda gerçekleşti. Eğitimde; sıhhı tesisat, ısıtma tesisatı ve ısı yalıtım konu başlıklarının detayları... Devamı

EKB UZMANLARINA YÖNELİK BEP-TR II ORYANTASYON EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

05 Temmuz 2017

Odamızdan yetki almış EKB uzmanlarının, Bina enerji performansı yönetmeliği kapsamında, ilgili Bakanlık tarafından oluşturulan yazılımın ikinci versiyonu BEP-TR II programı için , Yetkilerinin güncellenmesi doğrultusunda, SMM faaliyetlerini devam ettiren ve Enerji Kimlik Belgesi üreten EKB... Devamı

ADALET YÜRÜYÜŞÜNDE BİZLER DE ORADAYDIK..

03 Temmuz 2017

Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şube, bağlı temsilciliklerimiz yönetici, çalışan ve üyelerimizle yürüyüşün 18. gününde, Eşme çıkışında Adalet Yürüyüşüne dahil olduk. Yürüyüşe adalet yazılı şapka ve adalet tişörtleri katılım gösterirken “Ülkemiz, Halkımız ve Geleceğimiz için Adalet” pankartı... Devamı

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDIK.

20 Haziran 2017

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Törene Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ünal ÖZMURAL Yönetim Kurulu üyelerimizden Ömer Aydın, Şube Müdürümüz Alpaslan Güven, Üye İlişkileri Sorumlumuz Ayşe YAMAN, Basın Yayın Halkla İlişkiler Sorumlumuz Sibel KAHYA... Devamı

ÇALIŞMA YAŞAMINDA MÜHENDİSLERİN HUKUKSAL SORUNLARI SEMİNERİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

17 Haziran 2017

Çalışma Yaşamında Mühendislerin Hukuksal Sorunlarına ilişkin seminerimiz, Şb. Hukuk Danışmanımız Banu Sözal tarafından gerçekleştirildi. Katılımcıların sorularınında yanıtlanacağı, soru cevap olarak ta gerçekleşen seminerimize 15 üyemiz katılım sağladı.