Kocaeli Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli subesi

TEMMUZ AYI WEBİNARLARIMIZ

31 Temmuz 2020

ŞUBEMİZİN TEMMUZ AY'I WEBİNAR PROGRAMLARIMIZ:

ÜRETİM ALANLARI VE OFİSLERDE COVİD-19 TEDBİRLERİ

17 Temmuz 2020

Üretim Alanları ve Ofislerde Covid-19 Tedbirleri konulu webinarımız;

Dr.Mustafa ÖZCAN-SIEMENS A.Ş. Ülke Sağlık Yöneticisi ve Hayrullah KAHRAMAN-SIEMENS A.Ş SEÇ Koordinatörü/Mak.Müh. sunumlarıyla 17 Temmuz 2020 tarihinde saat 14.00 de gerçekleştirilecektir. 

TMMOB KOCAELİ İKK OLARAK HENDEK FACİASININ ARAŞTIRILMASI VE RAPORLAMASI İÇİN İZİN BEKLİYORUZ.

09 Temmuz 2020

TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu olarak,

Sakarya Hendek ilçesinde meydana gelen facianın nedenlerini araştırmak ve raporlamak için Cumhuriyet Başsavcılığına olay yerinde inceleme yapma konusunda başvurumuzu yaptık.

Gerekli izinlerin verilmesi için bekliyoruz.

DÖKÜM PROSESİNDE SİMÜLASYON TEKNOLOJİSİ WEBİNARIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

09 Temmuz 2020

Döküm Prosesinde Sİmilasyon Teknolojisi Webinarımız 09.07.2020 tarihinde saat 16.00 da;

Onur ÖZTÜRK - İş Geliş.Direkt/Metalurji ve Malz.Müh. 

Güneş ÖZUYAR - Müh. Şefi/ Metalurji ve Malz. Müh. sunumlarıyla gerçekleştirildi.

SANAYİDE GİRİŞİMCİLİK WEBİNARIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

06 Temmuz 2020

* Sanayide Girişimcilik 

* Sanayide Kadının Yeri

* Kadın Girişimciliğinin Hikayesi konularının değerlendirileceği Webinarımız; 

Filiz AKKAŞ Genel Müdür/TOBB AB Uyum Komisyonu Raportörü TOBB KGK  İcra Kurulu Üyesi, 

Pelin ÖZKAL Teknik Müdür/Mak.Müh. sunumlarıyla 06... Devamı

PROAKTİF BAKIMIN FAYDALARI

03 Temmuz 2020

Proaktif Bakımın Faydaları konulu webinarımız  Muzaffer TÜNTÜL (Elektrik Müh.)  sunumuyla 3 Temmuz 2020 tarih, saat: 20.00 de gerçekleştirildi. 

 

HAVAİ FİŞEK FABRİKASI PATLAMASI İLE İLGİLİ OLAY YERİNDE İNCELEME GERÇEKLEŞTİRDİK.

03 Temmuz 2020

Hendek’te bulunan havai fişek fabrikasında sabah saatlerinde yaşanan patlama ve sonrasında çıkan yangın ile ilgili MMO Kocaeli şube yönetim kurulu ve Sakarya il temsilciliği yürütme kurulu üyelerimiz ile olay yerine ulaşarak değerlendirmeler gerçekleştirildi.

 Yangın ile ilgili soğutma... Devamı

SİVAS KATLİAMINI UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ

02 Temmuz 2020

Sivas katliamı ile ilgili anma töreni için yapılan basın açıklamasına şube yönetim kurulu üyelerimiz ve şube üyelerimizden temsilcilerle katılım sağladık..

BARO BAŞKANLARININ “SAVUNMA YÜRÜYÜŞÜNÜ” DESTEKLİYORUZ!

19 Haziran 2020

Kocaeli Barosunun "SAVUNMA YÜRÜYOR" eyleminin basın açıklaması ve yürüyüş başlangıcına TMMOB İKK adına Şube Başkanımız Murat KÜREKÇİ ve MMO Şube Sekreterimiz Mehmet Ali Elma katıldı.
Yolları açık, geleceğimiz aydınlık olsun.

İŞLETMELERDE PUKO DÖNGÜSÜ UYGULAMALARI

17 Haziran 2020

İşletmelerde PUKO Döngüsü Uygulamaları webinarımız 16.06.2020 tarihinde saat: 20.00 de Makina Yük. Müh. Vedat BOZKAN eğitmenliğinde 59 kişinin katılımıyla gerçekleşmiştir.

TMMOB'A DOKUNMA!

15 Haziran 2020

TMMOB bağımsız demokratik yapısı ile yürüttüğü çalışmalar ile ülke çıkarları ile meslek ve meslektaşları için neden son derece önemli olduğunu afişler ile görsel hale getirdik.

 

 

YALIN 6 SİGMA WEBİNARIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

12 Haziran 2020

Yalın 6 Sigma webinarımız 12.06.2020 tarihinde saat: 20.00 de Endüstri Müh. Dr.Hakan TURAN eğitmenliğinde 66 kişinin katılımıyla gerçekleşmiştir.