Kocaeli Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli subesi

İŞ HAYATINA HAZIRLIK SEMİNERLERİ PROGRAMI

31 Ocak 2021

Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Eğitim Komisyonu katkılarıyla mezun olacak meslektaş adaylarımızın veya henüz bir işte çalışmayan meslektaşlarımızın bilgi birikimini arttırmak ve iş yaşamına ilişkin bilgilerini geliştirmek amacıyla 14 seminer başlığında "İş Hayatına Hazırlık Seminerleri... Devamı

OCAK 2021 ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ&SEMİNER&EĞİTİM TAKVİMİ

31 Ocak 2021

Aralık 2020 ve Ocak 2021 tarihleri içerisinde gerçekleşecek çevrimiçi etkinliklerimiz;

Şubemiz Webinarlarının da içerisinde yer aldığı Odamız Çevrimiçi Söyleşi, Seminer ve Eğitimler programına https://makina.mmo.org.tr/egitimler linkinden... Devamı

KAPALI ALAN ÇALIŞMALARDA İSİG

12 Ocak 2021

Kapalı Alan Çalışmalarda İSİG başlıklı çevrimiçi seminerimiz 607 kişinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

ODA WHATSAPP HATTI AÇILDI

30 Aralık 2020

Oda Merkezi ile daha hızlı iletişim kurabilmeniz için whatsapp hattımız açılmıştır.

Soru, görüş, öneri ve bilgi talebiniz için bize bu numaradan WhatsApp aracılığıyla ulaşabilirsiniz: 0312 425 21 41

MESLEKTAŞLARIMIZA ÜYE ZİYARETLERİNDE BULUNDUK.

30 Aralık 2020

Kasım ayı'ı içerisinde meslektaşlarımızı ziyaret ederek, oda faaliyetleri, teknik hizmetler konularında  bilgi aktardığımız, üyelerimizin şubemizden beklentilerini ve önerilerini aldığımız, işyeri toplantıları gerçekleştirdik.

SMM Başvuruları Online Olarak Nasıl Yapılır?

17 Aralık 2020

SMM Başvurularınızı makina.mmo.org.tr adresine girerek yapabilirsiniz. İşlem basamaklarını üyelerimiz için hatırlatıyoruz.

TÜRKİYE DE KADIN MÜHENDİS OLMAK; ÇALIŞMA, YAŞAM, GELECEK

10 Aralık 2020

Gebze İlçe Temsilciliğimiz Kadın Mühendisler komisyonumuzun katkıları ile Sayın Prof. Dr. Gamze YÜCESAN ÖZDEMİR'in konuşmacı olarak katıldığı çevrimiçi söyleşimiz "TÜRKİYE DE KADIN MÜHENDİS OLMAK ; ÇALIŞMA, YAŞAM, GELECEK", 09 Aralık 2020 Çarşamba günü saat 20:00'de Zoom programı üzerinden... Devamı

MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI İÇİN 2021 YILI ASGARİ ÜCRETİ 5750 TL OLARAK BELİRLENDİ

07 Aralık 2020

TMMOB Yönetim Kurulu tarafından alınan karar uyarınca ücretli çalışan Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Asgari Ücreti 2021 yılı için brüt 5750 TL olarak tespit edildi.

TÜRKİYE ENERJİDE NEREYE GİDİYOR? ODA RAPORU YAYINLANDI

04 Aralık 2020

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener. bir basın açıklaması yaparak  Türkiye Enerjide Nereye Gidiyor? Oda Raporunu kamuoyu ile paylaştı.

CORONA VİRÜS SALGININA KARŞI TAM KAPANMA UYGULANMALIDIR

04 Aralık 2020

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener, bir basın açıklaması yaparak artan vaka ve hasta sayıları nedeniyle tam kapanma talep etti.

İŞYERLERİNDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DENETİMİ

03 Aralık 2020

Gebze İlçe Temsilciliğimiz İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği komisyonumuzun ve İSG Mesleki Gelişim Grubunun katkıları ile Dr. Mehmet TEKELİOĞLU'nun konuşmacı olarak katılacağı "İŞYERLERİNDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DENETİMİ" webinarımız 03 Aralık 2020 Perşembe günü saat 20:00'de Zoom programı... Devamı

RİSK ANALİZİ VE EMNİYET TASARIMININ VERİMLİLİĞE ETKİSİ

19 Kasım 2020

Gebze İlçe Temsilciliğimiz Bakım ve Üretim Mühendisleri komisyonumuzun katkıları ile Oğuz Bayrak'ın konuşmacı olarak katılacağı Risk Analizi ve Emniyet Tasarımının Verimliliğe Etkisi çevrimiçi seminerimiz, 19 Kasım 2020 Perşembe günü saat 20:00'de zoom programı üzerinden gerçekleştirildi.