8 Mart Dünya Kadınlar Günü

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Konya Şubesi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

“MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI KONYA ŞUBESİ BAYAN ÜYELERİNİ BİRARAYA GETİRDİ”

Makina Mühendisleri Odası Konya Şubesi tarafından Dedeman Otelde bayan üyelerin katılımıyla sohbet ve kaynaşma etkinliği gerçekleştirilmiştir. Birçok bayan üyenin katılımı ile gerçekleştirilen organizasyonda Yönetim Kurulu Üyemiz Sevinç Sıdıka TEKİN bir konuşma yapmıştır. Konuşmasında;

“Hepinizi Makina Mühendisleri Konya Şubesi Yönetim Kurulu adına saygıyla selamlıyorum. Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle geleneksel hale gelen etkinliğimizde bu yılda bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu güzel ve anlamlı günde bizlerle bir arada olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Kuruluş amacı üyelerine hizmet olan Odamız, bu amaç doğrultusunda etkinlikler düzenlemeye devam etmektedir. Odamıza kayıtlı bayan üyelerimiz arasındaki kaynaşmayı, dayanışmayı ve birlikteliği artırmak Dünya Kadınlar Günündeki en önemli amacımızdır. Oldukça faydalı olacağına inandığım bu toplantımızda yapacakları söyleşiyle etkinliğimize katkı sağlayacak Sevda Kayhan YILMAZ, Hatice KESKİN ve Şeyma AYHAN’a  huzurlarınızda hoş geldiniz diyor, kendilerine teşekkür ediyorum.

Tarihimizin en eski dönemlerinden içinde bulunduğumuz güne kadar toplumsal hayatımızın, millet ve devlet yapımızın odağında yer alan, yaşamımızın doğumundan ölümüne kadar her anda varlıklarıyla onurlandığımız, gelecek nesillerin eğitiminde ve yetişmesinde liderlik yapan,  sevgi ve şefkatlerini hiçbir karşılık beklemeden bizlere veren siz değerli hanımefendilerin Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak saygılar sunuyorum.”  dedi.

Program Sevda Kayhan YILMAZ, Hatice KESKİN ve Şeyma AYHAN’nın bayan üyelere yönelik “Kadın Gözüyle Mühendislik” konulu söyleşi ile devam etmiştir.