DART TURNUVASI

×

Hata mesajı

 • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Konya Şubesi

Dart Turnuvası

                Kuruluş amacı üyelerine ve topluma hizmet etmek olan Odamız, üyelerimizin mesleki alanda kendilerini geliştirmelerini, teknolojiyi ve teknik gelişmeleri takip etmelerini sağladığı gibi; üyelerimiz ve aileleri için kültürel geziler, sportif turnuvalar, geleneksel gece yemekleri, piknik organizasyonları gibi sosyal etkinlikler de tertip etmektedir. Odamız tarafından devam eden bu çalışmalar kapsamında; üyelerimiz ve ailelerinin katılımı ile “2. GELENEKSEL DART TURNUVASI ”düzenlenmiştir.

               Üyelerimiz ve ailelerinin katılımı ile Odamız Hizmet Binasında gerçekleştirilen turnuvaya toplam 40 Odamız üyesi aileleriyle birlikte iştirak etmiştir. 4 erli gruplar halinde, 15 yaş üstü erkekler ve bayanlarla, 15 yaş altı çocuklar olarak 3 ayrı kategoride düzenlenen turnuva sonucunda oluşan sıralama aşağıdaki şekilde oluşmuştur:

15 yaş üstü erkeklerde

 1. Asaf YILDIRIM 
 2. H. Cenk ALAYBEYOĞLU 
 3. Kaan DURANSOY 

Bayanlar kategorisinde

 1. Mine EKERCiN 
 2. Nevsun ŞAM 
 3. Fatma BAŞ

15 yaş altı kategorisinde

 1. Kaan YILDIRIM
 2. M. Elif AKER
 3. Oğuzhan Zeki ŞAM