11. EİM KURULTAYI DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası adına İstanbul Şube yürütücülüğünde düzenlenen 11. Endüstri İşletme Mühendisliği Kurultayı birinci Düzenleme Kurulu Toplantısı 06 Ağustos 2016 tarihinde MMO İstanbul Şube Toplantı Salonunda 16 üyenin katılımı ile yapıldı.

Toplantı Oda Yönetim Kurulu Sekreteri Yunus Yener başkanlığında ve Ankara, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Mersin ve Zonguldak Şube temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda bir önceki kurultay hakkında genel bilgilendirme yapıldı ve 11. Endüstri – İşletme Mühendisliği Kurultayı`nın, 17-18 Kasım 2017 tarihinde 2 (iki) gün süreyle İTÜ Maçka Yerleşkesi İşletme fakültesindeki amfi ve salonlarında yapılmasına karar verildi.

Kurultayın amaç ve kapsamının, Düzenleme Kurulu tarafından yapılan önermeler dikkate alınarak belirlenmesi doğrultusunda Yürütme Kurulu`na görev ve yetki verilmesine karar verildi.

Kurultay Yürütme Kurulu‘nun oluşturulması için Saadet SAYIN, H. Bülent CERİT, Evrim ATALAY, Borahan ARSLAN ve Mehmet Mustafa ÖZALP`e yetki verildiği toplantıda, Kurultay Sekreterleri olarak İstanbul Şube Teknik Görevlileri Evrim TEKİN  ve Ali Can ÖZALP  görevlendirildi.  Danışmanlar Kurulu Üyelerinin, Yürütme Kurulu tarafından belirlenmesine ve  gerek duyulması halinde Danışmanlar Kurulu`nun görüş ve önerilerini almak amacıyla toplantı düzenlenmesine karar verildi.

Endüstri işletme Mühendisliği Kurultayı`na araştırmacıların, özellikle akademisyenlerin özgün bilimsel ve teknolojik araştırmalarını içeren bildirilerle katılımını  teşvik etmek,gerek kurultayı gerekse dergiyi bilimsel bir platform olarak daha üst düzeye taşıyabilmek amacıyla kurultaya önerilen ve hakemler tarafından değerlendirilerek sunulan teknik bildirilerin Endüstri Mühendisliği veya Mühendis Makina Dergilerinde yayınlanması hususunun Oda Yönetim Kurulu`na sunulması kararlaştırıldı.

Alınan tüm kararlar Oda Yönetim Kurulu onayına sunuldu.