VIII. BAKIM TEKNOLOJİLERİ KONGRE VE SERGİSİ DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

VIII. Bakım Teknolojileri Kongre ve Sergisi Düzenleme Kurulu Toplantısı 16 düzenleme kurulu üyesinin katılımı ile 23 Temmuz 2016 tarihinde Denizli Şube toplantı salonunda yapıldı.

Oda Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Yunus Yener`in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Genel Merkez ile Bursa,  Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul, Kocaeli Şube temsilcileri katıldılar.

Toplantıda BTKS - VIII hazırlık çalışmaları hakkında genel bilgilendirme yapıldıktan sonra kongrenin 28-30 Eylül 2017 tarihlerinde Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Sergi Merkezi`nde yapılmasına karar verildi. 

Kongre Yürütme Kurulu‘nun oluşturulduğu toplantıda, Danışmanlar Kurulu Üyelerinin belirlenmesi, gerek duyulması halinde görüş ve önerilerini almak amacıyla destekleyen sektörel kuruluşlar ile birlikte toplantı düzenlenmesi için Kongre Yürütme Kuruluna görev ve yetki verildi.

Kongre ana temasının "Bakım Mühendisliği Eğitimi ve Bakım için Tasarım" olarak belirlendiği toplantıda, bu doğrultuda ilk çağrı broşürünün hazırlanarak, kurs-seminer ve panelin oluşturulması için Kongre Yürütme Kuruluna görev ve yetki verilmesine karar verildi. 

16 Düzenleme Kurulu üyesinin katıldığı toplantıda alınan tüm kararlar Oda Yönetim Kurulu Onayına sunuldu.