VIII. BAKIM TEKNOLOJİLERİ KONGRE VE SERGİSİ YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

28-30  Eylül 2017 tarihlerinde Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Sergi Merkezi`nde düzenlenmesi planlanan VIII. Bakım Teknolojileri Kongre ve Sergisi için oluşturulan Yürütme Kurulu 18 Ağustos 2016 tarihinde ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Btks VIII Yürütme Kurulu toplantısı 14 üyenin katılımı ile Şubemiz Toplantı Salonu`nda gerçekleştirildi. Toplantı sunumunu Kongre Sekreterleri Prof. Dr. Cemal Meran ve Göksel Parlar gerçekleştirdi.

Toplantıda ana tema " Bakım Mühendisliği Eğitimi ve Bakım için Tasarım "  olarak belirlenerek ilk çağrı broşürü ve afişin temaya uygun olarak yayınlanmasına karar verildi. Yürütme kurulu toplantısında kurumlar ve üniversitelerle destekleyen kuruluş yazışmalarının yapılarak, duyuru, katılım ve katkılarının istenmesi görüşüldü.

VIII. BAKIM TEKNOLOJİLERİ KONGRE VE SERGİSİNİN ANA TEMASI " Bakım Mühendisliği Eğitimi ve Bakım için Tasarım " OLARAK BELİRLENDİ

Ayrıca kongrede ele alınacak konular;
1.    Bakım için tasarım
2.    Bakım Mühendisliği Eğitimi
3.    Modern Bakım Yöntemleri ve Uygulamaları
4.    Arıza Teşhis Yöntemleri
5.    Bakım-Ekonomi İlişkisi
6.    Bakım-İş Güvenliği İlişkisi
7.    Kestirimci Bakım Yöntemleri ve Uygulamaları
8.    Güvenilirlik Esaslı Bakım
9.    Toplam Üretken Bakım – TPM
10.    5S Uygulamaları
11.    Kaizen Uygulamaları
12.    Bakımda Yağ Seçimi ve Önemi
13.    Bakım Mühendislerinin Sorunları olarak belirlendi.