MERKEZ Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
MERKEZ subesi

TMMOB HEYETİ ORMAN YANGINLARININ YAŞANDIĞI MUĞLA'DA

16 Eylül 2021

Aralarında TMMOB Yönetim Kurulu Başkan Emin Koramaz, Yönetim Kurulu üyelerimiz, bağlı Oda Başkanlarımız ve İl Koordinasyon Kurulu üyelerimizin de bulunduğu TMMOB Heyeti, yaz aylarında yaşanan yangınlar nedeniyle orman alanlarında büyük kayıplar yaşayan bölgeleri ziyaret ediyor.

TMMOB HEYETİ AKBELEN ORMANI'NDA: "ORMANLARIMIZA, YAŞAM ALANLARIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ!"

16 Eylül 2021

TMMOB Heyeti, Milas Akbelen Ormanı’nda kurulmak istenen linyit ocağına karşı direnen İkizköy'de basın açıklaması gerçekleştirerek, direnişe yerinde destek verdi.

TMMOB HEYETİ BOZKURT'TA İNCELEMELERDE BULUNDU

26 Ağustos 2021

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz’ın da aralarında bulunduğu TMMOB heyeti, Türkiye tarihinin en büyük sel felaketlerinden birinin yaşandığı Kastamonu’nun Bozkurt İlçesi’nde inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

ODA ONUR KURULU 48. DÖNEM 12.TOPLANTISI YAPILDI

25 Ağustos 2021

Oda Onur Kurulu Toplantısı, 25 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

PERİYODİK KONTROL TEMEL EĞİTİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR

20 Ağustos 2021

Bilindiği üzere periyodik kontrol temel eğitimleri 1.10.2017 tarih ve 30197 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan İş Ekipmanlarının Periyodik Kontrollerini Yapmaya Yetkili Kişilerin Kayıt ve Eğitimlerine İlişkin Tebliğ kapsamında gerçekleştirilmektedir.... Devamı

ÖĞRENCİ ÜYE KURULTAYI DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

19 Ağustos 2021

48.Dönem Öğrenci Üye Kurultayı Düzenleme Kurulu Toplantısı “Öğrenci Üye Kurultayı hakkında görüş ve öneriler” gündemi ile 19 Ağustos 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

TMMOB TEOMAN ÖZTÜRK ÖĞRENCİ EVİ 2021-2022 DÖNEMİ KAYIT BAŞVURULARI AÇILDI

17 Ağustos 2021

TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi 2021-2022 öğrenim dönemi için başvuru ve kayıtları başladı.

TMMOB YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMI YAPTI

15 Ağustos 2021

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nin 46. Olağan Genel Kurulu sonucunda belirlenen Yönetim Kurulu, 15 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilen ilk toplantısında görev dağılımını yaptı.

ZONGULDAK ŞUBEYİ ZİYARET ETTİK

14 Ağustos 2021

Oda Yönetim Kurulu Başlkanı Yunus Yener ve Oda Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Elif Öztürk, 14 Ağustos 2021 tarihinde Zonguldak'ta Şube Yönetim Kurulu üyeleri ile Temsilcilik Yürütme Kurulları ile biraraya geldi. Toplantıya TMMOB Yönetim Kurulu üyesi Hüsnü Meydan da katıldı.    

VAN BAŞKALE, ÇALDIRAN, ÖZALP VE GÜRPINAR SEL FELAKETİ İÇİN DAYANIŞMA ORGANİZASYONU TAMAMLANDI

12 Ağustos 2021

TMMOB tarafından Van İl Koordinasyon Kurulu aracılığıyla sürdürülen "Sel Felaketi için Dayanışma" organizasyonu 11 Ağustos 2021 tarihinde tamamlandı. Sel felaketi için dayanışma çağrısına cevap veren tüm üyelerimize, bağlı Odalarımıza, Şubelerimize, İl ve İlçe Koordinasyon Kurullarımıza teşekkür... Devamı

İSTANBUL'DA YAŞAYAN MÜHENDİSLER ARAŞTIRMASI SONUÇLANDI

10 Ağustos 2021

İstanbul Şubemizin gerçekleştirdiği pandemi dönemindeki değişimi ve mevcut mesleki problemlere değindiği önemli içgörü ve analizlerin olduğu “İstanbul’da Yaşayan Mühendisler Araştırması” sonuçlandı.

TMMOB DAYANIŞMA ORGANİZASYONU DEVAM EDİYOR, HAYDİ DAYANIŞMAYA!

05 Ağustos 2021

Yürütülen dayanışma çalışmaları ile afet müdahale çalışmalarının merkezi olarak koordine edilmesi amacıyla TMMOB Genel Sekreteri, TMMOB İKK Sekreterleri ve Oda Yazman / Sekreter Üyelerinin katılımı ile TMMOB Afet Koordinasyon grubu oluşturulmuştur.