MERKEZ Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
MERKEZ subesi

28 MAYIS'TA BİR KEZ DAHA DEMOKRASİ İÇİN OY KULLANALIM, SANDIKLARA SAHİP ÇIKALIM!

18 Mayıs 2023

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz üyelerimize bir mektup göndererek, tüm mühendis, mimar ve şehir plancılarını 28 Mayıs'ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı Seçimleri'nde oy vermeye, demokrasiye ve sandıklara sahip çıkmaya davet etti.

METİN AKKÖK VE KÜRŞAT SERTPOYRAZ'I YİTİRDİK

11 Mayıs 2023

Endüstri Mühendisliği Dergimizin eski yayın kurulu üyesi Kürşat Sertpoyraz ve Mühendis ve Makina Dergisi Yayın Kurulu üyesi Prof. Dr. Metin Akkök'ü yitirdik. 

Ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabır dileriz.

SOL PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ODAMIZI ZİYARET ETTİ

11 Mayıs 2023

Sol Parti Ankara Milletvekili adayları İsmail Hakkı Tombul, Aydoğan Şanlıer ve Ezgi Ergen Sürer Odamızı ziyaret ederek seçim politikalarını anlattı.

ÜLKEMİZİN GELECEĞİ, ÇOCUKLARIMIZIN YARINLARI İÇİN 14 MAYIS’TA OY KULLANALIM, SANDIKLARA VE DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKALIM!

04 Mayıs 2023

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri’nin anlam ve önemine ilişkin TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz tarafından üyelerimize mektup gönderildi.

ÖĞRENCİ ÜYE KURULTAYI DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

04 Mayıs 2023

Öğrenci Üye Kurultayı Düzenleme Kurulu birinci toplantısı 4 Mayıs 2023 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

1 MAYIS 2023 ALANLARDA COŞKUYLA KUTLANDI

01 Mayıs 2023

Emekçiler sağlıklı, güvenceli, insanca bir yaşam için 1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Gününde tüm Türkiye'de alanlardaydı. 

EMİN KORAMAZ'DAN ÜYELERE MEKTUP: "EMEĞİMİZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN 1 MAYIS’TA ALANLARA"

27 Nisan 2023

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz 1 Mayıs öncesinde üyelerimize gönderdiği mektupla tüm meslektaşlarımızı 1 Mayıs'ta alanlara çıkmaya, TMMOB kortejlerinde yan yana gelmeye davet etti.

15. ULUSAL TESİSAT MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ (TESKON 2023)

26 Nisan 2023

TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın (MMO) düzenlediği 15. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi (TESKON 2023) ve Teskon+Sodex-Fuarı, bugün İzmir’de MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen törenle başladı. Dört gün sürecek olan kongrenin ana teması, “Mekanik Tesisatta Dönüşüm” olarak... Devamı

HUKUKSUZLUĞUN YILDÖNÜMÜNDE GEZİ DİRENİŞİ’NE VE GEZİ DAVASI HÜKÜMLÜSÜ ARKADAŞLARIMIZA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYORUZ!

25 Nisan 2023

Gezi Davası hukuksuz kararının  birinci yılında adalet çağrımızı ve arkadaşlarımızın serbest bırakılması talebimizi bir kez daha dile getirmek üzere 25 Nisan 2023 tarihinde bir araya gelerek bir basın açıklaması yaptık.

ODA ONUR KURULU 49. DÖNEM 12.TOPLANTISI YAPILDI

22 Nisan 2023

​Oda Onur Kurulu Toplantısı, 22 Nisan 2023 tarihinde gerçekleştirildi.

EMEK BİZİM GELECEK BİZİM!

18 Nisan 2023

Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK), Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK), Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), Türk Tabipleri Birliği (TTB) ve Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) 12 Nisan 2023 günü DİSK Genel Merkezi’nde düzenlenen basın toplantısı ile 1... Devamı

49.DÖNEM MERKEZ ÖĞRENCİ ÜYE KOMİSYONU 4.TOPLANTISI YAPILDI

17 Nisan 2023

49.Dönem Merkez Öğrenci Üye Komisyonu 4.Toplantısı “MMO Öğrenci Üye Kampı” ve “Öğrenci Üye Kurultayı” gündemi ile 17 Nisan 2023 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.