MERKEZ Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
MERKEZ subesi

MÜHENDİSLER, MİMARLAR, ŞEHİR PLANCILARI, TABİPLER, DİŞHEKİMLERİ VE MALİ MÜŞAVİRLER OLARAK TBMM’yE ÇAĞRIMIZDIR

01 Haziran 2020

Salgın nedeniyle verilen aranın ardından yeniden toplanacak Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin, meslek örgütlerinin yasalarıyla değil, ülkenin gerçek ve yakıcı sorunlarıyla ilgilenmesi için TMMOB, TTB, TÜRMOB ve TDB tarafından 1 Haziran 2020 tarihinde ortak çağrı yapıldı.

MEKANİK TESİSATTA DİJİTAL DÖNÜŞÜM ETKİNLİĞİ VE SANAL SERGİ

28 Mayıs 2020

Sektör derneklerinin desteği ve teknoloji firmalarının katkılarıyla İstanbul Şubemizin hazırladığı Mekanik Tesisatta Dijital Dönüşüm Etkinliği ve Sanal Sergi etkinliği, 28 Mayıs 2020 Perşembe günü başladı.

İKLİMLENDiRME TEKNiK KURULU TOPLANTISI YAPILDI

28 Mayıs 2020

İklimlendirme Teknik Kurulu, 28 Mayıs 2020 Perşembe günü kurulacak alt komisyonların çalışma yöntemi ve görevlendirme gündemiyle toplandı.

MECLİS GÜNDEMİNE GETİRİLMEK İSTENEN YASA DEĞİŞİKLİĞİ TEKLİFİNE İLİŞKİN MİLLETVEKİLLERİNE MEKTUP

28 Mayıs 2020

Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine getirilmesi beklenen "meslek kuruluşları yasalarının değiştirilmesi" yönündeki tekliflere ilişkin 28 Mayıs 2020 tarihinde TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz tarafından tüm milletvekillerine bir mektup gönderilerek konuya ilişkin görüşümüz aktarıldı... Devamı

KAMUSAL ÜRETİM, KAMUSAL HİZMET, KAMUSAL DENETİM SAVUNUSU VE SERBESTLEŞTİRME- ÖZELLEŞTİRMELERE KARŞI MÜCADELESİ ODA RAPORUMUZ YAYIMLANDI

26 Mayıs 2020

TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın Kamusal Üretim, Kamusal Hizmet, Kamusal Denetim Savunusu ve Serbestleştirme Özelleştirmelere Karşı Mücadelesi Oda Raporumuz yayımlandı.

TMMOB YÖNETİM KURULU VE ODA BAŞKANLARI ORTAK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

23 Mayıs 2020

TMMOB Yönetim Kurulu ve Oda Başkanları Ortak Toplantısı, 23 Mayıs 2020 tarihinde "Haftalık Değerlendirme" gündemi ile çevirimiçi olarak gerçekleştirildi.

İŞAYA ÜŞÜR'Ü YİTİRDİK

20 Mayıs 2020

Toplumcu bakış açısı ve halktan yana duruşuyla uzun yıllardır TMMOB ve Odamızın başta Sanayi Kongresi olmak üzere birçok etkinliğine katkı veren değerli iktisatçı Prof. Dr. İşaya Üşür'ü kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ailesine, yakınlarına ve öğrencilerine başsağlığı ve sabır diliyoruz... Devamı

MMO BURSA ŞUBE VE TEMSİLCİLİKLERİ: TMMOB'YE DOKUNMA

20 Mayıs 2020

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi İl ve İlçe Temsilcilikleri, TMMOB Yasasını değiştirme girişimlerinin tekrar gündeme gelmesi üzerine 20 Mayıs 2020 tarihinde bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

İSTANBUL ŞUBE GEÇMİŞ DÖNEM BAŞKANLARI: TMMOB YASASI'NA KARŞI BİRLİĞİMİZİ SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ!

19 Mayıs 2020

MMO İstanbul Şube geçmiş dönem başkanları, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, Ankara Barosu, Tabip Odaları ve Anayasa’nın 135. maddesi uyarınca kurulmuş olan bütün kamu kurumu niteliğindeki özerk meslek kuruluşları hakkında demokrasi ile bağdaşmayacak bir mevzuat değişikliğini... Devamı

MMO KOCAELİ ŞUBE VE TEMSİLCİLİKLERİ: TMMOB'YE DOKUNMA

17 Mayıs 2020

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi İl ve İlçe Temsilcilikleri, TMMOB Yasasını değiştirme girişimlerinin tekrar gündeme gelmesi üzerine 17 Mayıs 2020 tarihinde bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

ODA-ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

17 Mayıs 2020

Oda Başkanı ve Şube Başkanları Toplantısı, 17 Mayıs 2020 tarihinde online olarak gerçekleştirildi.

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ YAYIN KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

16 Mayıs 2020

Endüstri Mühendisliği Dergis Yayın Kurulu üyeleri 16 Mayıs 2020 tarihinde Bahar yarıyılı toplantısını online olarak gerçekleştirmiştir.