Trabzon Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Trabzon subesi

9.GELENEKSEL HAMSİ ŞÖLENİ DÜZENLENDİ....

05 Şubat 2023

MMO Trabzon Şube 9. Geleneksel Hamsi Şölenimiz Letonya Ankara Büyükelçisi Peters Vaivars, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Meslek Oda Başkan ve Yöneticileri, Siyasi Parti Temsilcileri, Şube Eski Başkan ve Yöneticileri, Temsilcilik Başkan ve... Devamı

AİDAT DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

10 Ağustos 2022

Oda 49. Dönem Olağan Genel Kurulumuz, 2023 yılı itibari ile geçmiş dönemleri de kapsayacak şekilde aidat tutarlarında artış kararı almıştır. 2019 yılından beri aylık 15 TL olan aidat tutarı, 1 Ocak 2023`ten itibaren 25 TL/ay olarak belirlenmiştir. Aidat borçları, 2023 yılından itibaren yeni... Devamı

MÜHENDİS-MİMAR-ŞEHİR PLANCILARI TEMMUZ 2022 ASGARİ ÜCRETİ BELİRLENDİ...

25 Temmuz 2022

TMMOB Yönetim Kurulu tarafından alınan karar uyarınca ücretli çalışan Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Asgari Ücreti 2022 yılı Temmuz ayı itibarı ile brüt 11.200 TL olarak güncellendi.

ANMA TÖRENİ...

15 Temmuz 2022

Şubemizin mazisinde birçok hizmetleri ve hatıraları olan eski Şube Müdürümüz Mustafa Macit’i vefat yıldönümünde Yeşilova Mahallesindeki kabri başında ailesi ve sevenleri ile beraber saygı,özlem ve rahmetle andık.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

ŞUBEMİZDE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI...

11 Temmuz 2022

Şubemizde gerçekleştirilen bayramlaşma töreni sırasında Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Hamdi KULEYİN’in doğum gününü kutladık. Kendisine sağlıklı, huzurlu ve mutlu yıllar dileriz.

ŞUBEMİZDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENDİ...

11 Temmuz 2022

Şubemizde Şube Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Şube Çalışanlarımız, Şube Eski Başkanlarımız, Milletvekilimiz, değerli üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz ile birlikte bayramlaşma töreninde bir araya geldik. 

ARTVİN YUSUFELİ BARAJINA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ...

02 Temmuz 2022

MMO Trabzon Şube olarak Şube Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Artvin İl Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanımız ve katılım sağlayan değerli üyelerimizle birlikte Artvin/Yusufeli Baraj İnşaatına Sosyal Etkinlik Komisyonu çalışmaları kapsamında 25 Haziran 2022 tarihinde teknik gezi... Devamı

ŞUBEMİZDE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI...

29 Haziran 2022

Şube Yönetim Kurulu haftalık olağan toplantımız sonrası Şube Teknik Görevlimiz Fatih ŞANLI’nın doğum gününü kutladık. Kendisine sağlıklı, huzurlu ve mutlu yıllar dileriz.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİ...

27 Haziran 2022

Şube Başkanımız Fulya BANKOĞLU, Rize İl Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı Orhan BAŞDEMİRCİ ile birlikte RTEÜ Mühendislik Fakültesi Mezuniyet Törenine katılım sağlayarak Makine Mühendisliği ve Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümlerini derece ile bitiren öğrencilere odamız adına tebrik... Devamı

ZİYARET...

24 Haziran 2022

Trabzon/ Ortahisar Kaymakamı Sn. Gürkan DEMİRKALE, Şube Başkanımız Fulya BANKOĞLU ve Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİ...

23 Haziran 2022

Şube Başkanımız Fulya BANKOĞLU, KTÜ Mühendislik Fakültesi 55.Dönem Mezuniyet Törenine katılım sağlayarak Makine Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerini derece ile bitiren öğrencilere odamız adına tebrik hediyelerini takdim etmiştir. 

KARS İL TEMSİLCİLİĞİNDE ÜYE EĞİLİM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ...

18 Haziran 2022

Şubemiz Kars İl Temsilciliğinde 18.06.2022 Cumartesi günü üye eğilim toplantısı Şube Başkanımız, Şube Eski Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve değerli üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.