Trabzon Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Trabzon subesi

TRABZON İKK 2.HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI...

12 Kasım 2018

Trabzon İKK 2.Halı Saha Turnuvası 12 Kasım 2018 tarihi itibari ile Çamlık Halı Saha'da başlamış olup, tüm üyelerimiz davetlidir.

KTÜ MAKİNA BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ İLE TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ.

09 Kasım 2018

7 Kasım 2018 tarihinde KTÜ Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü 1.sınıf öğrencilerine Oda faaliyetleri başta olmak üzere mesleğimizin çalışma alanları ve mezuniyet sonrası iş fırsatlarını değerlendirilmesine yönelik olarak "Tanışma Toplantısı" düzenlendi.

ZİYARET....

09 Kasım 2018

7 Kasım 2018 tarihinde Şube Yönetim Kurulumuz, KTÜ Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölüm Başkanı hocamız ve üyemiz Prof.Dr.Burhan ÇUHADAROĞLU'nu ziyaret edip, Oda-Üniversite işbirliği adına yapabileceklerimiz hakkında görüş alışverişinde bulundular.

ŞUBE YÖNETİM KURULU YENİ GÖREV DAĞILIMI....

08 Kasım 2018

Şube Başkanımız Şaban BÜLBÜL 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Arsin Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklayarak Şubemizdeki Başkanlık görevinden ayrılmıştır.

ŞUBE BAŞKANI ŞABAN BÜLBÜL BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLMAK İÇİN GÖREVİNDEN AYRILDI...

08 Kasım 2018

2008 yılından beri yürütmekte olduğu TMMOB Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanlığı görevinden Belediye Başkan aday adayı olmak için ayrılan Şube Başkanımız Şaban BÜLBÜL''e Şubemize verdiği emeklerinden dolayı sonsuz teşekürler eder, çıktığı bu yolda kendisine başarılar dileriz.

ŞUBEMİZDE BAYMAK FİRMASI TARAFINDAN SEMİNER DÜZENLENDİ.

07 Kasım 2018

Şubemizde BAYMAK firması tarafından üyelerimize "Sirkülasyon Pompaları Hidrofor ve Atık Su Terfi Sistemleri" eğitimi düzenlendi.

ZİYARET...

07 Kasım 2018

Kars İl Sanayi ve Ticaret Müdürlüğü yetkilileri Şubemize bağlı Kars İl Temsilciliğimizi ziyaret ettiler.

ŞUBEMİZDE MEKANİK TESİSAT EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

07 Kasım 2018

Şubemizde 22-28 Ekim 2018 tarihleri arasında 21 üyemizin katılımı ile mekanik tesisat eğitimi düzenlenmiştir.

ZİYARET...

07 Kasım 2018

18 Ekim 2018 tarihinde Şube Yönetim Kurulumuz TBMM çatısı altında ilimizi temsil eden milletvekillerini ziyaret ettiler.

ZİYARET...

07 Kasım 2018

18 Ekim 2018 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Ankara'da Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığında çalışmakta olan üyemiz Mustafa ÇALIŞKAN'ı ziyaret ettiler.

ZİYARET....

07 Kasım 2018

18 Ekim 2018 tarihinde Şube Yönetim Kurulumuz halen Ankara'da Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı BOTAŞ Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı olarak görev yapmakta olan üyemiz Fatih SEL'i ziyaret ettiler.

YALITIM SEMİNERİ DUYURUSU...

18 Ekim 2018

İZODER ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı işbirliği çerçevesinde Bakanlığın desteği ve Trabzon Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün işbirliğinde 25 Ekim 2018 perşembe günü  Trabzon Novotel'de Megaboard Ana Sponsorluğunda güvenli, sağlıklı, konforlu binalar için yalıtımın öneminin anlatılacağı "Tüm... Devamı