Trabzon Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Trabzon subesi

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİ

30 Ağustos 2023

Şube Başkanımız Fikret Atalar, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Meslektaşlarımız ve Şube Çalışanlarımızın katılımıyla Meydan Parkı Atatürk Anıtında çelenk sunma töreni gerçekleştirilmiştir.

Katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

ŞUBE ESKİ ODA BAŞKANLARIMIZLA BULUŞMA GERÇEKLEŞTİRİLDİ...

30 Ağustos 2023

Makina Mühendisleri Odasının Trabzon’da yapılanmasında ilk adımı atan ve zor şartlarda mücadele veren kurucu başkanımız Sn. Orhan Karakullukçu (1966-1973) ve devam eden yıllarda günümüze kadar Şube Başkanlığı görevini yürüterek şubemize büyük emek veren Sn. Osman Gürhan (1975-1980), Sn.Ali... Devamı

ZİYARET...

18 Ağustos 2023

OCT Boru Sanayii Sahibi İş İnsanı Sn. Ozan CİVELEK Şube Başkanımız Fikret Atalar’ı ziyaret etti. Ziyarette oda sanayii iş birliği ve ortak yapılacak çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyareti için Sn. CİVELEK’e teşekkür ederiz.

KTÜ MEZUNİYET TÖRENİ...

13 Temmuz 2023

Şube Saymanımız Sinan Koç, Sekreterimiz Sena Sağlam Özçelik, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ufuk Bulut, Önder Durmuş, Hamdi Kuleyin Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezuniyet törenine katılım sağlayarak derece ile Makine Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun... Devamı

BAYRAMLAŞMA TÖRENİ...

06 Temmuz 2023

Şubemizde Kurban Bayramı dolayısıyla Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Şube Eski Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Teknik ve İdari Personelimiz ve Üyelerimizin katılımıyla Bayramlaşma Törenimiz gerçekleştirilmiştir.

ZİYARET...

22 Haziran 2023

Şube Başkanımız Fikret Atalar, Şube Saymanımız Sinan Koç, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Önder Durmuş, Hamdi Kuleyin ve Süleyman Acar, KTÜ Rektörü Sn. Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı’yı makamında ziyaret etti. Başkanımız tarafından Üniversite-Oda işbirliği, üniversitemiz mezunları ile oda iletişimi,... Devamı

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİ...

14 Haziran 2023

Şube Başkan Vekilimiz Hüseyin İncel, Sekreterimiz Sena Sağlam Özçelik, Saymanımız Sinan Koç, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hamdi Kuleyin, Serdar Taşdemir ve Rize İl Temsilcilik Başkanı Orhan Başdemirci Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi mezuniyet törenine... Devamı

RİZE VE ARTVİN İL TEMSİLCİLİK ZİYARETLERİ...

14 Haziran 2023

Şube Başkan Vekilimiz Hüseyin İncel, Sekreterimiz Sena Sağlam Özçelik, Saymanımız Sinan Koç, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hamdi Kuleyin, Serdar Taşdemir tarafından Rize ve Artvin İl Temsilciliklerine ziyaret gerçekleştirildi.

ŞUBEMİZDE İMZA GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ...

10 Haziran 2023

Şubemizde Şube Eski Başkanımız Yazar Haydar Çoruhlu’nun Hacı Hafizenin Gelinleri kitabı imza günü etkinliği KTÜ Rektörü Prof. Dr. Sn. Hamdullah Çuvalcı, Ortahisar Belediye Başkanı Av. Sn. Ahmet Metin Genç, Mimarlar Odası Başkanı Sn. Müslim Hamzaçebi ve üyelerimizin katılımı ile... Devamı

ERZURUM İL TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLDİ...

02 Haziran 2023

Şube Başkanımız Fikret Atalar, Şube Sekreteri Sena Sağlam Özçelik, Şube Saymanı Sinan Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ufuk Bulut, Önder Durmuş, Serdar Taşdemir Erzurum ve Kars Temsilciliklerinde düzenlenen ziyaret ve toplantı programlarına katıldılar.

İMZA GÜNÜ ETKİNLİĞİ...

01 Haziran 2023

Şube Başkanımız Fikret Atalar, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hamdi Kuleyin ve Süleyman Acar ile Şube Müdürümüz 13.Uluslararası Sanat Günleri kapsamında açılış programına ve Şube Eski Başkanımız Sn. Haydar Çoruhlu’nun imza günü etkinliğine katılım sağladılar.

YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI...

23 Mayıs 2023

Haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızı üyemiz Zehra Numanoğlu’nun ev sahipliğinde Chef Edwards Beşirli’de gerçekleştirdik.