Trabzon Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Trabzon subesi

TMMOB Trabzon İl Koordinasyon Kurulu Genel Kurul Sonuçları

11 Temmuz 2024

TMMOB Trabzon İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Genel Kurulu’nda, Harita Mühendisleri Odası Başkanı Prof. Dr. Ebru Çolak, yeniden İKK Sekreteryası görevine seçilmiştir. 

Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü Ziyaretimiz

10 Temmuz 2024

Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi olarak, Devlet Su İşleri (DSİ) Bölge Müdürü Sayın Fatih Kişi’yi ziyaret ettik. 

DOKAS Ziyaretimiz

05 Temmuz 2024

Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi olarak, değerli kurumlarımızdan DOKAS’a ziyaret gerçekleştirdik. 

Pazar Kahvaltımızı Keyifle Gerçekleştirdik!

30 Haziran 2024

Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi olarak, üyelerimiz ve aileleriyle TBB Eyof Olimpiyat Parkı’nda düzenlediğimiz kahvaltıda bir araya geldik. 

TİSKİ Genel Müdürü Sayın İbrahim Kul’u Ziyaret Ettik!

12 Haziran 2024

Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi olarak, TİSKİ Genel Müdürü Sayın İbrahim Kul’u ziyaret ettik. 

Yangın Pompalarında TS EN 12845 ve NFPA 20 Standartları konulu seminer düzenlendi.

10 Haziran 2024

Şube binamızda, ETNA Pompa ve Hidrofor Sistemleri firması tarafından “Yangın Pompalarında TS EN 12845 ve NFPA 20 Standartları” konulu seminer düzenlendi.

Masa Tenisi Takımımız Turnuvada Üçüncü Oldu!

10 Haziran 2024

Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi Masa Tenisi Takımımız, Gençlik Spor ve İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurumlar arası masa tenisi turnuvasında üçüncülük elde etti.

Yeni İndirim Protokolü!

10 Haziran 2024

Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi olarak, üyelerimizin avantajlarını artırmak için Murat Vinç - Konteyner firması ile indirim protokolü imzaladık. 

Yeni İndirim Protokolü!

10 Haziran 2024

Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi olarak, üyelerimizin avantajlarını artırmak için Kaşüstü Dent firması ile indirim protokolü imzaladık. 

Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi olarak Trabzon Valisi Sayın Aziz Yıldırım'ı ziyaret ettik.

03 Haziran 2024

Bu önemli ziyaretimizde, ilimizin mühendislik alanındaki mevcut projeleri ve geleceğe yönelik iş birliği fırsatlarını detaylı bir şekilde ele aldık. 

Durum Değerlendirme ve Planlama Toplantısı Gerçekleştirildi

01 Haziran 2024

Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi olarak, Yönetim Kurulumuz, İl Temsilcilik Yürütme Kurulları, şube çalışanlarımız ve temsilcilik çalışanlarımızın katılımıyla kapsamlı bir durum değerlendirme ve planlama toplantısı gerçekleştirdik. 

Maçka Belediyesi’ne Ziyaret

28 Mayıs 2024

Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi olarak, Maçka Belediye Başkanı Sayın Koray KOÇHAN’ı ziyaret ettik.