Trabzon Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Trabzon subesi

ARTVİN İL TEMSİLCİLİĞİNDE BİRLİK,BERABERLİK VE DAYANIŞMA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

06 Haziran 2018

Şube Başkanı Şaban BÜLBÜL ve Yönetim Kurulu Üyeleri 5 Haziran 2018 tarihinde Artvin İl Temsilciliği tarafından düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma yemeğine katıldılar.

KARS İL TEMSİLCİLİĞİNDE BİRLİK,BERABERLİK VE DAYANIŞMA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

04 Haziran 2018

Şube Başkanı Şaban BÜLBÜL ve Yönetim Kurulu Üyeleri 2 Haziran 2018 tarihinde Kars İl Temsilciliği tarafından düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma yemeğine katıldılar.

ERZURUM İL TEMSİLCİLİĞİNDE BİRLİK,BERABERLİK VE DAYANIŞMA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

04 Haziran 2018

Şube Başkanı Şaban BÜLBÜL ve Yönetim Kurulu Üyeleri 1 Haziran 2018 tarihinde Erzurum İl Temsilciliği tarafından düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma yemeğine katıldılar.

MASA TENİSİ TURNUVASI İL BİRİNCİLERİ....

04 Haziran 2018

Trabzon ili kurum ve kuruluşlar arası masa tenisi il birincisi olan MMO Trabzon Şube takımını oluşturan üyelerimiz Arash SETAREH, Levent PANK ve misafir oyuncumuz Sina KEYHAN'a başarılarından dolayı plaket takdim edildi.

GİRESUN İL TEMSİLCİLİĞİNDE BİRLİK,BERABERLİK VE DAYANIŞMA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

25 Mayıs 2018

Şube Başkanı Şaban BÜLBÜL ve Yönetim Kurulu Üyeleri 24 Mayıs 2018 tarihinde Giresun İl Temsilciliği tarafından düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma yemeğine katıldılar.

MASA TENİSİ TURNUVASI....

15 Mayıs 2018

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanlığının 28-29 Nisan 2018 tarihlerinde Akçaabat Fatih Spor Salonunda gerçekleştirdiği bölgesel masa tenisi turnuvasını Mepser Akaryakıt firmasının sponsorluğunu üstlendiği ve üyelerimizin oluşturduğu TMMOB Makina Mühendisleri Odası trabzon Şube takımı birinci... Devamı

1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ YÜRÜYÜŞÜ...

01 Mayıs 2018

TMMOB Trabzon İl Koordinasyon Kurulu çatısı altında Şube Başkanı, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube personeli ve üyelerimiz ile birlikte "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü" yürüyüşüne katılım sağlandı.

METİNKALE İLKOKULU ZİYARET EDİLDİ

27 Nisan 2018

Şube Başkanı Şaban BÜLBÜL  ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından eğitim ve öğretime destek kapsamında Akçaabat Şınık mahallesinde bulunan Metinkale İlkokulu ve Ortaokulu ziyaret edildi.

ŞUBEMİZDE KASKAD KAZAN DAİRESİ TASARIMI SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

26 Nisan 2018

Şubemizde 26 Nisan 2018 tarihinde ECA firması tarafından "Kaskad Kazan Dairesi Tasarımı" eğitim semineri gerçekleştirildi.

ŞUBEMİZDE HİYENİK KLİMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

23 Nisan 2018

Şubemizde 21 Nisan 2018 tarihinde ALDAĞ firması tarafından "HİJYENİK KLİMA SİSTEMLERİ DIN1946/4" eğitim semineri gerçekleştirildi.

ŞUBEMİZDE EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

19 Nisan 2018

Şubemizde 18 Nisan 2018 tarhinde FORM GRUP MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES firmasının katkıları ile "VRF Sistem Projelendirme Esasları ve Cihaz Seçim Kriterleri" eğitim semineri düzenlendi.

ZİYARET...

10 Nisan 2018

DANFOSS İş Geliştirme Müdürü Orhan TAŞDEMİR Şubemizi ziyaret etti.