Trabzon Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Trabzon subesi

KTÜ ÖĞRENCİLERİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ...

09 Nisan 2018

KTÜ Makina Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinde faaliyet gösteren; Endüstri Mühendisliği Kulübü, İnovasyon Kulübü, Ar-Ge Kulübü, Alternatif Enerjili Araç Kulübü(KTECH), Enerji Teknolojileri Kulübü ve SAVSİSTEK Kulüpleri ile toplantı gerçekleştirildi.

KTÜ ALTERNATİF ENERJİLİ ARAÇ TAKIMI TARAFINDAN TANITIM YAPILDI

04 Nisan 2018

KTÜ Alternatif Enerjili Araç Takımı (K-TECH) tarafından Forum AVM'DE milli ve yerli imkanlarla üretilen "YAVUZ SS" aracının tanıtımı yapıldı. Şubemiz adına Şube Başkanı Şaban BÜLBÜL ve Şube Yönetim Kurulu Üyesi Sena SAĞLAM katıldı.

KTÜ İNOVASYON KULÜBÜ TARAFINDAN ETKİNLİK DÜZENLENDİ.

04 Nisan 2018

KTÜ İnovasyon Kulübü tarafından 30 Mart 2018 tarihinde KTÜ Makina Mühendisliği Amfi-2 Dersliğinde "TOFAŞ KARİYER SEMİNERİ" düzenlenmiştir. Şubemiz adına Şube Sekreteri Önder DURMUŞ ve Şube Yönetim Kurulu Üyesi Sena SAĞLAM katılmıştır.

ŞUBEMİZDE İŞ YERİ TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI

29 Mart 2018

Şubemizde 28 Mart 2018 tarihinde iş yeri temsilcileri toplantısı yapıldı. Toplantıda mesleki sorunlar, oda-üye ve oda-öğrenci ilişkilerinin geliştirilmesi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

MMO 47.OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI...

26 Mart 2018

24-25 Mart 2018 tarihlerinde Ankara'da yapılan Odamızın 47.Genel Kuruluna Şube Yönetim Kurulu ve delegelerimiz ile birlikte katılım sağlandı. Odamızın 108.400 üyesini 1107 delegenin temsil ettiği Genel Kurulda Yönetim Kurulu'nun çalışma raporu değerlendirildi ve yeni dönem çalışma programının... Devamı

ZİYARET...

20 Mart 2018

20 Mart 2018 tarihinde Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Trabzon İl Müdürü Saadettin KAŞIKÇI mesleki kuruluşlar ile işbirliği kapsamında Şubemizi ziyaret ettiler.

ZİYARET...

20 Mart 2018

Karadeniz Teknik Üniversitesi İnovasyon Kulübü öğrencileri Şubemizi ziyaret ederek yaptıkları çalışmaları anlattılar.

ŞUBEMİZDE VRF SİSTEMLERİ TESİSAT EĞİTİMİ DÜZENLENDİ...

17 Mart 2018

17 Mart 2018 tarihinde Odamız ve FORM grup MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES işbirliği ile Şubemizde "VRF SİSTEMLERİ" tesisat eğitimi düzenlendi.Eğitici olarak Alper Burak TÜMER ve Orçun SERTEL'in katıldığı eğitime üyelerimiz çok yoğun ilgi gösterdileri.
 

ZİYARET...

12 Mart 2018

12 Mart 2018 tarihinde KTÜ Alternatif Enerjili Araç Takımının (K-TECH) Makina Mühendisi adayı öğrencileri Şubemizi ziyaret ederek, mevcut araçlarını günümüzün önde gelen firmalarına eşdeğer düzeyde teknolojilerle donatmayı hedeflediklerini anlattılar. Ayrıca projelerini gerçekleştirme konusunda... Devamı

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ...

07 Mart 2018

8 Mart Dünya Kadınlar günü kapsamında Trabzon İl Koordinasyon Kurulu olarak düzenlenen "Dokunma" temalı yürüyüş ve etkinliği ile ülkemizde kadın cinayetlerine, kadına şiddete ve çocuk istismarına karşı duyarlılık oluşturulmaya çalışıldı.

KARS İL TEMSİLCİLİĞİ ZİYARETİ...

05 Mart 2018

3 Mart 2018 tarihinde Kars İl Temsilciliğinde üyelerimizle birlikte Yürütme Kurulu'nun belirlenmesi için görüş alışverişinde bulunuldu.

KTÜ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ KULÜBÜ TARAFINDAN "GEN18" ETKİNLİK DÜZENLENDİ.

03 Mart 2018

1-2 Mart 2018 tarihlerinde KTÜ Endüstri Mühendisliği kulübü tarafından "GEN18" adlı etkinlik düzenlendi.