Trabzon Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Trabzon subesi

ŞUBEMİZDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

13 Ağustos 2019

KTÜ Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Emrullah Demirci,Şube Eski Başkanlarımız Haydar Çoruhlu ve Şaban Bülbül , Yönetim Kurulu üyelerimiz ve çalışanlarımız ile değerli üyelerimizin katılımı ile bayramlaşma merasimini gerçekleştirdik.
 

ZİYARET...

02 Ağustos 2019

Şube Eski Saymanımız Orhan Gürsoy Başkanımız Fulya BANKOĞLU’ na ziyarette... Devamı

RİZE İL TEMSİLCİLİĞİNDE POMPACI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

23 Temmuz 2019

Rize İl Temsilciliğinde 22-23 Temmuz tarihlerinde ‘LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı) Eğitimi’ düzenlendi.

ZİYARET...

16 Temmuz 2019

Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şube olarak Başkanımız Fulya Bankoğlu,Yönetim Kurulu Üyelerimiz Trabzon Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis UZUN’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ZİYARET...

16 Temmuz 2019

Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şube olarak Başkanımız Fulya Bankoğlu,Yönetim Kurulu Üyelerimiz Trabzon Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet BALTA’ ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ZİYARET...

16 Temmuz 2019

Şube Başkanımız Fulya BANKOĞLU ve Başkan vekilimiz Hakan ÖNEL, KOSGEB( Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) Müdürü meslektaşımız Mustafa KURT’ a ziyarette bulundu.
 

ANMA TÖRENİ...

15 Temmuz 2019

Şubemizin mazisinde birçok hizmetleri ve hatıraları olan eski şube müdürümüz Mustafa Macit’i 11.vefat yıldönümünde Yeşilova Mahallesindeki kabri başında yönetimimiz,çalışanlarımız,ailesi ve sevenleri ile beraber saygı,özlem ve rahmetle andık.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

MASA TENİSİ TAKIMI İLE KUTLAMA GERÇEKLEŞTİRİLDİ...

13 Temmuz 2019

MMO Trabzon Masa Tenisi Takımı olarak ikinci kez katıldığımız Kurumlararası 17.Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında yarı finale kalarak turnuvayı 4. olarak tamamladı.

ZİYARET...

11 Temmuz 2019

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Şube Başkanımız Fulya Bankoğlu’nun babasının vefatı dolayısıyla şubemize taziye ziyaretinde bulundu.

ZİYARET...

08 Temmuz 2019

Üye ziyaretlerimiz kapsamında Şube Başkanımız Fulya BANKOĞLU ve yönetim kurulu üyelerimiz, Maden Tetkik Arama’ da görev yapan üyemiz Kasım ADALI’ ya ziyarette bulundu.

ZİYARET...

03 Temmuz 2019

Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şube olarak Başkanımız Fulya Bankoğlu,Yönetim Kurulu Üyelerimiz Trabzon Sürmene Belediye Başkanı Rahmi ÜSTÜN’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KTÜ ENERJİ TEKNOLOJİLERİ TOPLULUĞU...

01 Temmuz 2019

Öğrenci üyelerimizinde aralarında bulunduğu Karadeniz Teknik Üniversitesi Enerji Teknolojileri Topluluğuna 2-5 Temmuz 2019 tarihlerinde İngiltere/Londra’da düzenlenecek olan ayrıca Avrupa ülkelerinden gelen temsilcilerinde yarışacağı Shell eco-Marathon Europe 2019 Yarışında başarılar dileriz... Devamı