Şube Tarihçesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Adana Şubesi

KURULUŞUNDAN BU YANA GÖREV ALAN YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

BÖLGE TEMSİLCİLERİ
FAHRİ ERTEPE (1966)
İRFAN EKMEKÇİ (1967 - 1968)
GÜNER İŞİSAĞ (1969 - 1970 - 1971)
HASAN BULDAÇ (1972 - 1973 - 1974)

GİRİŞİMCİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ - 1975
İSMET APAK
FUAT YILMAZOK
MUSTAFA DEMİRCİOĞLU
MUSTAFA KILIÇ
MEHMET ÇELEBİ
MUZAFFER DAĞALP
BESİM İPLİK

1.DÖNEM (1976)
İSMET APAK
M. KENAN ABBASOĞLU
ZİYA DEĞER
MUSTAFA KILIÇ
MEHMET ÇELEBİ
MUZAFFER DAĞALP
ALİ TIKIR

2.DÖNEM (1977)
SITKI YAZAR
İSMET APAK
ZİYA DEĞER
KAZIM ORBAY AKKAN
BÜLENT APAYDIN
ENDER BABUŞ
SÜLEYMAN YÖN

3.DÖNEM (1978)
SITKI YAZAR
ZİYA DEĞER
ENDER BABUŞ
SALİM AKKUŞ
TİMUR KILIÇASLAN
ÖNDER TUNÇ
EŞBER GÜNER

4.DÖNEM (1979)
MUSA TÜRKSEV
ÖZNUR TUFAN
ÖZCAN EROĞLU
SALİM AKKUŞ
CABBAAR TATLI
HASAN YÜZGEÇCİOĞLU
KAZIM ÖLKAN

5.DÖNEM (1980)
MEHMET ÇELEBİ
SAİME AKTAŞ
H. İHSAN PEPEDİL
KAZIM ORBAY AKKAN
ENDER BABUŞ
AHMET ASENA
VEDAT ÇETİNER

6.DÖNEM (1981)
ZEYDAN KARALAR
MEHMET KAYGUN
H. İHSAN PEPEDİL
BEKİR UĞUR
YALÇIN AKYOL
VEDAT ÇETİNER
CUMALİ ATMIŞ

7.DÖNEM (1984 - 1985)
GÜNER İŞİSAĞ
YAHYA YABALI
OKTAY ÖZBİÇER
BÜNYAMİN YILMAZ
ALİ PERİ
HÜSEYİN SAYAR
SALİM AKKUŞ
ABDULLAH ÇOBAN
YALÇIN AKYOL

8.DÖNEM (1986 - 1987)
SELÇUK GÖNDERMEZ
VEDAT ÇETİNER
HÜSEYİN SAYAR
ALİ PERİ
ORHAN BÜYÜKKARDEŞ
Ş. NAZIM KARABİBER
ÖNDER TORUN

9.DÖNEM (1988 - 1989)
YALÇIN AKYOL 
SAMİ DEMİRKIRAN
HÜSEYİN SAYAR
KADİR AYDIN 
MEHMET ÇELEBİ
OKTAY ÖZBİÇER
YAHYA YABALI
VEDAT ÇETİNER
YUSUF TEK
BEKİR UĞUR

10.DÖNEM (1990 - 1991)
HÜSEYİN SAYAR
YUSUF TEK
MAHMUT TEBERİK
M. NURİ YILMAZ
OKTAY ÖZBİÇER
İBRAHİM DİNÇER
İSMAİL İNAN
ONUR GÜVEN
M. HANİFİ ÇANAK
NACAR ÖZDİŞ
A. İRFAN BAŞARAN
SAMİ DEMİRKIRAN

11.DÖNEM (1992 - 1993)
HÜSEYİN SAYAR
FUAT UYGUNGÜL
ZEKİ ESKİLER
MAHMUT TEBERİK
A. METİN GÜRKAN
CABBAR ŞENSOY
HAMDİ HOPLAMAZ
ERTUĞRUL CİHAN

12.DÖNEM (1994 - 1995)
MAHMUT TEBERİK
ZEKİ ESKİLER
M. NURİ YILMAZ
HAMDİ TOPLAMAZ
MIZRAP TOPRAK
ATİLLA TAŞKIN
METİN KARABACAK

13.DÖNEM (1996 - 1997)
MAHMUT TEBERİK
BESİM İPLİK
YUSUF TEK
AHMET TURAN DÖRTDEMİR
YUSUF ORAZ
TARIK AKMANLAR
HASAN DANIŞMAN

14.DÖNEM (1998 - 1999)
MAHMUT TEBERİK
OLCAY ATMACA
AHMET TURAN DÖRTDEMİR
İLMİZ ÜNLÜ
FATMA KALLECİ
CAFER BÜYÜKAŞIK
İLKNUR İNCİ
SELAHATTİN ALSANCAK
YUSUF TEK

15.DÖNEM (2000 - 2001)
AHMET TURAN DÖRTDEMİR
AYHAN ANLAR
MAHMUT TEBERİK
M. İLKER ALTIOK
SEYİT ALİ GÜL
CAFER BÜYÜKAŞIK
FERİDUN TANIR
MURAT ATAŞER
DİLEK KIRDAN
HÜSEYİN NURGEL

16.DÖNEM (2002 - 2003)
AHMET TURAN DÖRTDEMİR
AYHAN ANLAR
MAHMUT TEBERİK
M. İLKER ALTIOK
CAFER BÜYÜKAŞIK
FERİDUN TANIR
AYBAR AYVALI
ALİ ÖZDEMİR

17.DÖNEM (2004 - 2005)
M. SELÇUK GÖNDERMEZ
ALİ ÖZDEMİR
MAHMUT TEBERİK
RECEP NARİNOĞLU
SEROL AYSAN
SONER B. YILDIRIM
HÜSEYİN ATICI

18.DÖNEM (2006 - 2007)
M. SELÇUK GÖNDERMEZ
ALİ ÖZDEMİR
SEROL AYSAN 
RECEP NARİNOĞLU
SONER B. YILDIRIM
HÜSEYİN ATICI
İMDAT ÇETİNER

19.DÖNEM (2008 - 2009)
HÜSEYİN ATICI
İMDAT ÇETİNER
RECEP NARİNOĞLU
ERDAL TAŞ
DEVRİM ALKAN
MAHİR BAĞIR
HASAN EMİR KAVİ

20.DÖNEM (2010 - 2011)
HÜSEYİN ATICI
ERDAL TAŞ
İMDAT ÇETİNER
HASAN EMİR KAVİ
DEVRİM ALKAN
HÜSEYİN KALANTOR
NUŞİN COŞKUN

21.DÖNEM (2012 - 2013)
HÜSEYİN ATICI
ERDAL TAŞ
HASAN EMİR KAVİ
NUŞİN COŞKUN
HÜSEYİN KALANTOR
BERRİN ATAŞER
İLKER CEM GÜVEL

22.DÖNEM (2014 - 2015)
HÜSEYİN ATICI
HÜSEYİN KALANTAR
ERDAL TAŞ
ÜMİT GALİP UNCU
HASAN EMİR KAVİ
BERRİN ATAŞER
MUSTAFA DEMİRYÜREK

23.DÖNEM (2016 - 2017)
HASAN EMİR KAVİ
ÜMİT GALİP UNCU
HÜSEYİN KALANTAR
MUSTAFA DEMİRYÜREK
ARZU PEKDUR
EROL ZORLU
UĞUR ÖZEL