Ankara Şube Duyuruları

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara subesi

ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZİN STAJ YERİ TEMİNİ İÇİN ŞUBEMİZE BAŞVURULARI ALINMAYA BAŞLADI


Şubemize Başkent`in çeşitli üniversitelerinin makina, endüstri, işletme, sanayi, uçak, havacılık, uzay, sistem, makina teknik metot, imalat-üretim, üretim tekniği-sistemleri, mekatronik, otomotiv ve enerji sistemleri mühendisliği bölümlerinde okuyan 2.000’in üzerinde öğrenci üy

TMMOB DÜNYA SU GÜNÜ SEMPOZYUMU 23 MART'TA ANKARA'DA TOPLANIYOR


SEMİNER: SANAYİDE 3 BOYUTLU YAZICILAR VE ENDÜSTRİYEL UYGULAMALAR


Bu seminer MMO Ankara Şube ile OSİAD ortak etkinliğidir. Seminer ücretsizdir.

Kayıt ve bilgi için tıklayınız.

SEMİNER: MESLEK HASTALIKLARI


Bu seminer MMO Ankara Şube İSG Komisyonu etkinliğidir.

Kayıt ve bilgi için tıklayınız.

Yer  : Suat Sezai Gürü Toplantı Salonu / MMO Ankara Şubesi

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ SAYGIYLA ANIYORUZ


“Bağımsızlıktan yoksun bir ulus, uygar insanlık karşısında uşak olmaktan kurtulamaz.”

                                                                                                            Mustafa Kemal Atatürk

TEKNİK GEZİ: ITC ENTEGRE KATI ATIK YÖNETİM TESİSİ


Biyogaz konusunda üye ve öğrenci üyelere bilgilendirme amaçlı yapılacak olan teknik geziye katılım ücretsiz olup, son kayıt tarihi 20.03.2019  Salı günü saat 17:00`ye kadardır ve kayıtlar kontenjanla sınırlıdır. 

Serdar Ömer Kaynak’ı Kaybettik


İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği uzmanımız TMMOB Yönetim Kurulu Eski Üyesi Maden Mühendisi Serdar Ömer Kaynak’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. 
Ailesine, dostlarına, Şubemiz ve TMMOB camiasına başsağlığı diliyoruz.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN


Kadınlara yönelik şiddetin durdurulduğu, kadın-erkek eşitliğinin anayasal güvence altına alındığı, sömürüsüz, savaşsız, barış içinde bir dünya ve Türkiye yaratmak için kadın-erkek el ele mücadeleye devam etmek gerektiği bilinci ile üyelerimizin ve tüm dünya kadınlarının 8 Mart

SEMİNER: ATEX DİREKTİFİ VE PATLAYICI ORTAMLAR İÇİN EKİPMAN SEÇİMİ


Bu seminer MMO Ankara Şube İSG Komisyonu etkinliğidir.

Kayıt ve bilgi için tıklayınız.

Yer  : Suat Sezai Gürü Toplantı Salonu / MMO Ankara Şubesi

“WIN EURASIA 2019" FUARINA GİDİYORUZ


Fuar etkinliği için Şubemiz tarafından 15 Mart 2019 Cuma gecesi saat 23:59’da MMO Ankara Şube önünden otobüs kaldırılacaktır. İstanbul‘dan Fuar dönüşü 16 Mart 2019 Cumartesi saat: 16.00’dır.

Fuara katılım için, üye ve öğrenci üyelerimizin kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

TMMOB İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ SORUNLARI ÇALIŞTAYI 2 MART'TA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR!


TMMOB 45. Dönem Genel Kurulunun “İş Güvenliği Uzmanlarının Sorunları” konusunda çalışma yapılması kararı uyarınca,“Krize Karşı Emeğimize, Mesleğimize ve Haklarımıza Sahip Çıkıyoruz” kampanyasını kapsamında bir çalıştayın düzenlenmesi kararlaştırılmıştır.

ARTIK TÜM ÜYELERİMİZ EUR-ING BELGESİ ALMAK İÇİN BAŞVURABİLECEK!


TMMOB’nin FEANI ile yaptığı görüşmelerde, üyelerimizin herhangi bir hak kaybına uğramasının engellenmesi, üyelerimizin FEANI sınırları içerisinde hareket etmesinin kolaylaştırılması için düzenlemeler yapılması gerektiği vurgulandı.