WENTA MAKİNA’YA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara Şubesi

MMO Ankara Şube tarafından 23 Ağustos 2019 tarihinde Wenta Isı Teknolojileri A.Ş.'ye teknik gezi düzenlendi.

Teknik geziye 27 üyemiz katıldı. Aynı zamanda üyemiz olan Wenta Isı Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aydın tarafından yapılan teknik sunumun ardından, ısı ve buhar sistemlerinin ve buhar jeneratörlerin bulunduğu bölümler gezdirilerek,  hidrofor ve genleşme tankları, buhar kazanları hakkında yetkililer tarafından katılımcılara bilgi verildi. Geziye, üyelerimiz ile birlikte Şube Yönetim Kurulu Üyesi Anıl Uçar ve Teknik Görevlileri Ali Göktaş ile Alper Doğan da katıldı.

Wenta Isı Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aydın ve tüm firma çalışanlarına teşekkür ediyoruz.