“WIN EURASIA 2018" FUARINA KATILDIK

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara Şubesi

15-18 Mart 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuara, 17 Mart 2018 tarihinde aralarında öğrenci üyelerimizin de bulunduğu 45 üye ile katılım sağladık. 

Etkinliğe ayrıca Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Serdar Ulu ve Anıl Uçar ile Şube teknik görevlisi Bilge Kağan Kızılsu da eşlik etti.

Otomasyon, enerji, hidrolik-pnömatik, malzeme, sac, metal ve yüzey işleme ile kaynak teknolojileri sektörlerini aynı çatı altında bir araya getiren fuarda, üyelerimiz bu sektörlerin tamamına ulaşma şansı yakaladılar. Fuar ziyaretinde ayrıca, ilgili stantlar gezilerek, Oda ve Şube çalışmaları hakkında yetkililer bilgilendirildi.