Hukuk Birimi

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara Şubesi

MMO ANKARA ŞUBE HUKUK DANIŞMANLIĞI HİZMETİ

Üyelerimizin mesleki faaliyetlerini sürdürürken ortaya çıkabilecek hukuki sorunların çözümüne yönelik olarak başlıtalan "Hukuk Danışmanlığı" uygulaması, iş hayatında karşılaşilebilecek hukuki sorunlarda, bazı hukuki verileri bilerek yola çıkmak, mağduriyetlere yol açabilecek olayları bir ölçüye kadar engellemek ve bu olayların ortaya çıkması durumunda ise uğranılan zararı isteme hakkını kullanma yeteneğini arttırmak amaçlarına yönelik olarak, dönem boyuncu sürdürülmüştür.

- Kamuda çalışan üyelerimiz için 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu ve buna dayanılarak çıkarılmış her türlü mevzuat (kurum görevde yükselme ve yer değiştirme esaslarına dair yönetmelik, disiplin yönetmelikleri, sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin yönetmelik, vb.)

- Özel sektörde çalışan üyelerimiz için 4857 Sayılı İş Yasası ve buna dayanılarak çıkarılmış her türlü mevzuat

- Serbest olarak çalışan üyelerimiz için İmar Mevzuatı ve Kamu İhale Mevzuatı, Türk Ticaret Mevzuatı, Borçlar Kanunu ve Mevzuatı, İş Yasası ve Mevzuatı vb.

gibi hukuki konularda üyelerimize avukatımız Hatice Genç aracılığı ile yardımcı olmaktayız. 

Avukat görüşme saatleri: 
Perşembe: 18:00-20:00