Isparta'da Dayanışma Yemeği düzenledik

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Antalya Şubesi

MMO Antalya Şube Isparta'daki üyelerine yönelik olarak Isparta Barida Otel'de Doğu İklimlendirme işbirliği ile Dayanışma Yemeği düzenledi.

MMO Antalya Şube Isparta'daki üyelerine yönelik olarak Isparta Barida Otel'de Doğu İklimlendirme işbirliği ile Dayanışma Yemeği düzenledi. Yemeğe yaklaşık 250 kişi katılırken, gece konuşan Başkan Ayşen Hamamcıoğlu 

"Öncelikle sizlere bu güzel akşamda bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.Bu güzel birlikteliğin oluşmasında bize destek veren Doğu İklimlendirme’ye de MMO Antalya Şube Yönetim Kurulum adına ayrıca teşekkür ederim.Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bir DAYANIŞMA YEMEĞİ’nde daha sizlerle bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyuz." dedi.