Antalya Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Antalya subesi

MMO, binalardaki yangın tehdidine karşı uyardı!

15 Ağustos 2017

MMO Antalya Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, yüksek yapılardaki yangın söndürme, duman tahliye ve kaçış merdiveni basınçlandırma sistemlerinin denetimsizliğinin insan hayatını tehlikeye attığına dikkat çekerek binalardaki mevcut kurulu sistemlerin yetersiz olduğunu söyledi.

MMO ANTALYA ŞUBE BÜLTENİMİZİN 77. SAYISI ÇIKTI

04 Ağustos 2017

MMO ANTALYA ŞUBE BÜLTENİMİZİN 77. SAYISI ÇIKTI

Periyodik Kontrol İhmal Edilmemeli

03 Ağustos 2017

MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, sıcak su ve buhar kazanlarının periyodik kontrollerinin hayati önem arz ettiğini belirterek, ‘periyodik kontroller ihmal edilmemeli.’ dedi.

HAKLARIMIZIN GASPEDİLMESİNE, GELECEĞİMİZİN KARARTILMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ

06 Temmuz 2017

Birliğimiz ile T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı arasında, mühendis, mimar ve şehir plancılarının ücretli çalıştıkları sektörlerde kayıt dışı istihdamı önleme amacıyla 31 Temmuz 2012 tarihinde imzalanan işbirliği protokolü imzalanmıştır.

MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu’ndan bayram mesajı

23 Haziran 2017

MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, yayınladığı bayram mesajı ile Ramazan Bayramı’nın ülkemize huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

MMO Antalya Şube'de Yönetim Kurulu ve personel bayramlaştı

23 Haziran 2017

MMO Antalya Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri bayram öncesi son çalışma gününde personel ile bayramlaştı

Isparta'da Dayanışma Yemeği düzenledik

22 Haziran 2017

MMO Antalya Şube Isparta'daki üyelerine yönelik olarak Isparta Barida Otel'de Doğu İklimlendirme işbirliği ile Dayanışma Yemeği düzenledi.

Makine Mühendisleri’nden ‘baretli’ mezuniyet

13 Haziran 2017

MMO Antalya Şube, Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmaya hak kazanan öğrenciler için ‘Mesleğe İlk Adım Kutlaması’ düzenledi.

Binalarda enerji ve enerji kaynakları etkin ve verimli kullanılmalı

12 Haziran 2017

MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, binaların satışı ya da kiralanmasında "enerji kimliği belgesi" zorunluluğunun 2020'ye ertelenmesi konusunda, “Enerjide yüzde 75 oranında dışarıya bağımlı olan ülkemizde binalarda enerjinin ve enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanılması... Devamı

Bültenimizin 76. Sayısı Yayımlandı

03 Haziran 2017

Haziran-Aralık 2016 tarihli 76 sayılı bültenimiz yayımlandı.

Yaza girerken klima kullanımı ve bakımına dikkat!

01 Haziran 2017

MMO Antalya Şube Başkanvekili Doç. Dr. İbrahim Atmaca, yaza girerken en çok merak edilen konuların başında gelen klimaların doğru kullanımı ve klima temizliği konusunda önemli açıklamalarda bulundu.  

KOLEJ SPOR TAM GÜN YAZ OKULU İLE İNDİRİM ANLAŞMASI

31 Mayıs 2017

MMO ANTALYA ŞUBE ÜYELERİNE ÖZEL KOLEJ SPOR TAM GÜN YAZ OKULU İLE İNDİRİM ANLAŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİK