Antalya Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Antalya subesi

Isı Pompalarında Sıra Dışı Kaynaklar ve Güneş Enerjisi Sistemlerinde Yeni Teknolojiler Semineri Şubemizde gerçekleştirildi

21 Eylül 2018

Şubemiz ile TTMD işbirliğinde sezonun ilk seminerini Ekim Utkan Gerek'in sunumu ile Isı Pompalarında Sıra Dışı Kaynaklar ve Güneş Enerjisi Sistemlerinde Yeni Teknolojiler konusunda gerçekleştirdik.

19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü Basın Açıklaması

20 Eylül 2018

19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü kapsamında TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu basın açıklaması Mimarlar Odası Antalya Şubesi'nde gerçekleştirildi.

Şehir Plancıları Odası Antalya Şubesi'ne ziyaret

13 Eylül 2018

Şube Başkanımız Ayşen Hamamcıoğlu ve Başkanvekilimiz Doç. Dr. İbrahim Atmaca, Şehir Plancıları Odası Antalya Şube Başkanı Ebru Manavoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. 

Antalya Barosu'na ziyaret

13 Eylül 2018

Şube Başkanımız Ayşen Hamamcıoğlu ve Başkanvekilimiz Doç. Dr. İbrahim Atmaca, Antalya Barosu Başkanı Av. Polat Balkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Lider Tanrıkulu'nu ziyaret etti.

1 EYLÜL DÜNYA BARIŞ GÜNÜ'NÜ KUTLUYORUZ

01 Eylül 2018

Ülkede, Bölgede, Dünyada Barış!

Şube Başkanımız Ayşen Hamamcıoğlu’ndan 30 Ağustos Mesajı

29 Ağustos 2018

MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, 30 Ağustos Zaferi’nin 96’ncı yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

MMO Antalya’dan sertifikalı eğitim semineri

28 Ağustos 2018

MMO Antalya Şubesi’nde, özellikle deprem bölgelerinde kullanılan ‘esnek ondüleli paslanmaz çelik esnek bağlantı boruları’nın imalatı, uygulaması ve montaj şekillerini içeren sertifikalı eğitim semineri düzenlendi.

TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi 2018-2019 öğrenim dönemi için başvuru ve kayıtları 3 Eylül 2018 tarihinde başlayacak.

28 Ağustos 2018

2 kişilik odalarda kahvaltı dahil kişi başı 1 aylık oda katkı payı 650 TL olan öğrenci evi için başvurular web sayfası üzerinden yapılacaktır.

Hamamcıoğlu’ndan Kurban Bayramı mesajı

18 Ağustos 2018

MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 
 

Doğalgaz Esnek Tesisat Eğitimi

13 Ağustos 2018

TS-EN 15266 DOĞALGAZ DAİRE İÇİ ESNEK PASLANMAZ ÇELİK UYGULAMALI VE SERTİFİKALI EĞİTİM SEMİNERİ

Sanayiciye periyodik kontrol uyarısı

24 Temmuz 2018

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, sanayide yoğun olarak kullanılan endüstriyel rafların periyodik kontrolünün hayati önem taşıdığını söyledi.

Çorlu’daki Tren Faciası ile ilgili Şubemizden açıklama

10 Temmuz 2018

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, Edirne-İstanbul demiryolu hattı üzerinde Tekirdağ’da yaşanan ten kazası ile ilgili şu açıklamalarda bulundu.