MMO Antalya Şube TSM Korosu’ndan Muhteşem Yaz Konseri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Antalya Şubesi

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi Türk Sanat Müziği Korosu, Yaz Konseri ile seyircilerle buluştu.

Şef Kemal Caner’in yönetiminde sahneye çıkan TSM Korosu ilk bölümde karışık şarkılardan oluşan repertuarı, ikinci bölümde ise usta sanatçı Yıldırım Gürses eserleri ile dinleyenlere muhteşem bir müzik ziyafeti sundu.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şube Konferans Salonu’nda gerçekleşen konsere ilgi yoğun olurken, konser öncesinde söz alan Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, “Bugüne kadar 8 konser vermiş olan, bizleri her türlü platformda başarıyla temsil eden, Antalya ili ve çevresinde ses getirecek konserler düzenleyen sosyal etkinlik komisyonumuza ve değerli koromuza teşekkür ediyorum” dedi.

Türk Müziği’nin efsane isimlerinden ses sanatçısı, bestekar ve tenor Yıldırım Gürses’in eserlerinin yanı sıra çok sayıda eserin de seslendirildiği konser sonunda koro, dinleyicilerden büyük alkış toplarken, konser sonrasında MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, Şef Kemal Caner’e bir çiçek takdim ederek teşekkür etti.