ÜYELERİMİZİ ŞUBE UZMANLIK KOMİSYONLARINDA GÖREV ALMAYA ÇAĞIRIYORUZ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli Şubesi

Üyelerimizi, ilgi ve uzmanlıklarına göre komisyonlarımızda görev alarak, meslek, meslektaş, kent ve toplum sorunlarının çözümlenmesine, Şube çalışmalarının geliştirilmesine aktif katkı ve katılımda bulunmaya çağırıyoruz.

Sayın Üyemiz,

Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi‘nde 2020-2021 yıllarını kapsayan 13. Çalışma Dönemi‘nde oluşturulması planlanan Uzmanlık Komisyonları aşağıda belirtilmiştir. Üyelerimizi, ilgi ve uzmanlıklarına göre bu komisyonlarda görev alarak, meslek, meslektaş, kent ve toplum sorunlarının çözümlenmesine, Şube çalışmalarının geliştirilmesine aktif katkı ve katılımda bulunmaya çağırıyoruz.

1.Araç Projelendirme ve Lpg/Cng Dönüşüm Hizmetleri Komisyonu

2.Asansör Komisyonu

3.İmalat ve Bakım Mühendisliği Komisyonu

4.Doğal Gaz Komisyonu

5.İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Komisyonu

6.Eğitim Faaliyetleri Geliştirme Komisyonu

7.Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu

8.KOBİ, Sanayi ve Ar-ge Komisyonu

9.Tesisat Mühendisliği Komisyonu

10.Yapı Denetim ve Kentleşme Komisyonu

11.Enerji Komisyonu

12.Ücretli Çalışan Mühendisler Komisyonu

13.Kadın Mühendisler Komisyonu

14.Endüstri işletme Mühendisliği Meslek Dalı Komisyonu

15.Örgütlenme Komisyonu

16.Teknik Mevzuat ve CE İşareti Uygulamaları Komisyonu

17.Basın, Yayın ve İletişim Komisyonu

BİLGİ: Komisyonlarda görev almak isteyen üyelerimizin 19 Mart 2020 tarihine kadar Şubemize aşağıda yer alan "Uzmanlık Komisyonları Başvuru Formu"nu doldurarak başvurmaları gerekmektedir.

NOT: Ayrıca üyelerimizin önerileri doğrultusunda yeni komisyonlar da oluşturulabilecektir. Üyelerimizin yeni komisyon önerileri ile birlikte komisyonda yer alabileceğini düşündüğü diğer üyelerimizi de Şubemize bildirmeleri rica olunur.