ÜYELERİMİZE DUYURU

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır Şubesi

Sevgili Üyelerimiz,

Zor günlerden geçiyoruz. Bu zorlukları her ulustan, her inançtan, her cinsiyetten insan hep birlikte yaşıyor. COVİD 19 virüsü, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla yayılıyor, ölümlere yol açıyor.

Birarada bulunulduğu sürece virüsün yayılma olasılığı daha da artıyor. Bu nedenle Odamızın üyelere yönelik çalışmalarının üyenin Odaya gelmeden yerine getirilebilmesi için çalışma düzenimiz değiştirdik.

Salgın konusunda yaşanacak gelişmeler ve resmi makamlar tarafından yapılacak bilgilendirmeler doğrultusunda, salgın kontrol altına alındığında yapılacak ikinci bir duyuruya kadar Odamız tarafından alınan önlemler şu şekildedir;

 

Odamız ve Şubelerimizde çalışan arkadaşlarımızın sayısı sağlık açısında en aza indirilmiştir ve genel olarak evden çalışmaya yönlendirilmişlerdir.

Bu süreçte üyelerimizden ricamız hem kendi sağlıklarını korumak hem de başkalarının sağlıklarını korumak açısından Oda ve Şubelerimizi ziyaret etmemeleridir.

Bizlere telefon ile ulaşılabilir, ilgili işlemlerinizi makina.mmo.org.tr ve makina mobil uygulamamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Belgelerinizi internet üzerinden yapacağınız başvuru ile alabilirsiniz.

Üyelik hizmetleri (üyelik, üyelik belgesi, SMM başvurusu, eğitim/seminer başvurusu, aidat ödeme ve aidat muafiyet başvurusu vb.) de online platformlar üzerinden yapılacaktır.

Üyelerimizin ve halkımızın sağlığı konusunda taşıdığımız sorumluluk gereğince geçici olarak uygulamaya koyduğumuz bu önlemler nedeniyle oluşacak aksaklıklar için şimdiden özür diliyor, tüm üyelerimizin üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getireceğine ve bu durumu anlayışla karşılayacağına inanıyoruz.

 

Bizim için değerlisiniz,

CORONA Günlerini, Dayanışma İle Birlikte Aşacağız.

 

Güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle

#EvdeKal

 

ACİL DURUM VE BAŞVURULARINIZ İÇİN:

Tel: +90 535 542 49 25

İletişim: Whatsapp: 0537 040 6896

E-Mail:contact form